بهترین مارک دوربین مداربسته

۱۳۹۷/۰۴/۱۶ | ۱۶۷۳ بازدید
۴.۰ از ۱

 بهترین مارک دوربین مداربسته 

برند های زیادی در دنیا به تولید و عرضه دوربین مداربسته می پردازند، اما هر دوربین مداربسته ای عملکرد، دوام و کیفیت متفاوتی دارد. برای خرید دوربین مداربسته آشنایی با برند های متفاوت و میزان محبوبیت و فروش این برند ها در دنیا به خرید مطمئن جهت انتخاب یک برند دوربین مداربسته یا تحت‌شبکه مناسب، کمک میکند. 
در کشور ایران نیز بازار دوربین مداربسته رونق گرفته است و بیش از 100 ها برند دوربین مداربسته مختلف وجود دارد ، پس در این مقاله قصد داریم تعدادی از برند های دوربین مداربسته محبوب در کشورمون رو مورد بررسی قرار دهیم تا انتخاب راحت تری برای خرید دوربین مداربسته داشته باشید.
برند ها بر اساس میزان محبوبیت، فروش، نوع کاربری، تجربه خرید، و موارد تخصصی فنی مورد بررسی قرار میگیرد
انواع دوربین مداربسته باعث شده که برخی از برند ها به صورت تخصصی بر روی یک نوع خاص تمرکز کنند که در زیر به آن اشاره میشود
 

دوربین مداربسته UNIVIEW

برند :چین

تکنولوژی : تحت شبکه
یونی ویو اولین نسل دوربین های مداربسته تحت شبکه (IP) است. و برای نخستین بار سیستم نظارت تحت شبکه به نام دوربین مداربسته  IP به چین را معرفی کرد، یونی ویو اکنون سومین برند در فروش دوربین مداربسته در چین است. در سال 2017، شرکت uniview  دارای ششمین سهم از بزرگترین بازار جهان است.
 

برخی محصولات یونی ویو

ویژگی دوربین مداربسته یونی ویو

  • دوربین مداربسته هوشمند
  • تکنولوژی Ultra265
  • Super Starlight

امتیازات برند یونی ویو

  • در سال 2016 اولین شرکتی که تکنولوژی H.265 منتشر شد
  • در سال 2015 سهم بزرگترین شرکت در بازار نظارت تصویری جهانی با فروش بیش از 100 کشور است
  • در سال 2012 سومین تولیدکننده نظارت تصویری در کشور چین

گارانتی دوربین مداربسته یونی ویو

تمام محصولات uniview  دارای دوسال گارانتی تعویض میباشد و این گارانتی نسبت به رقبا در ایران همتا ندارد
 
uniview به دلیل سرعت پیشرفت بالا و کیفیت ساخت بازار معروف انگلیس را نشانه گرفته است. وبیشترین فروش دوربین مداربسته به بازار لندن که بیشترین استفاده از دوربین مداربسته را در مدیریت شهری خود در سالهای اخیر داشته، انجام داده است .
یونی ویوتوانسته نقش مهم در بازار بزرگ داخلی چین را ایفا کند و یکی از بزرگترین شرکت دوربین مداربسته خود را در حال حاضر برای رقابت جهانی با بقیه برند ها ( هایک ویژن و داهوا ) آماده کرده است.
 
 

دوربین مداربسته HIKVISION

برند :چین
تکنولوژی : تحت شبکه -آنالوگ -توربو
 
برند HIKVISION  تولید کننده و تامین کننده سیستم های نظارت تصویری در چین میباشد این شرکت در سال ۲۰۰۱ تاسیس شده. شرکت HIKVISION حدود ۸۰۰۰ کارمند دارد و تعداد ۲۰۰۰ نفر در قسمت تحقیق و توسعه آن مشغول به کار هستند. دفتر اصلی شرکت HIKVISION در چین قرار دارد، ولی شعبه های دیگر آن در قسمت های مختلفی از جهان مثل لس آنجلس در آمریکا، آمستردام در هلند، دوبی در خلیج فارس، هند و چین مستقر هستند. براساس گزارش IHS،برند  هایک ویژن  عنوان بزرگترین تولید کننده تجهیزات نظارت تصویری در جهان در شش سال متوالی (2011-2016) به ثبت رسانده است
 

برخی محصولات هایک ویژن

و Encoder، Decoder، Storage و Client نرم افزار
 
  دو گارنتی معتبر برای این برند در ایران موجوده
هایک سرویس 
پارس ارتباط
 
 
.

دوربین مداربسته DAHUA

شرکت DAHUA یکی از برند های تامین کننده محصولات نظارت تصویری و دوربین های مداربسته است. دفتر اصلی DAHUA در کشور چین قرار گرفته است، تاسیس این شرکت نیز در سال ۲۰۰۱ بوده است. مشتریان این کمپانی هم در محدوده کشوری و هم در سطح جهانی هستند. شرکت داهوا یکی از پیشگامان ارائه دهنده راه حل در صنعت مراقبت از ویدئو جهانی است. با حدود 13000 کارمند در سراسر جهان، محصولات و خدمات Dahua در بیش از 180 کشور و مناطق استفاده می شود. شرکت داهوا دارای 35 شرکت تابعه در سراسر جهان شامل آسیا، آمریکا، اروپا، خاورمیانه، اقیانوسیه، آفریقا و غیره با راهکارهای نظارت، شرکت داهوا کیفیت بی نظیر، قابلیت اطمینان و ثبات را ارائه می دهد.
 
برند :چین
تکنولوژی : اچ دی سی وی ای (HD-CVI)

برخی محصولات داهوا

 
ویژگی دوربین مداربسته داهوآ
کیفیت تصویر بالا
استفاده بهینه از کابل های ارتباطی
تکنولوژی 4K
Auto Tracking
Starlight
 
گارانتی دوربین مداربسته داهوا
گارانتی متفرقه