نمایشگاه Milipol-2017:آمادگی اضطراری، تهدید، همکاری امنیتی

۱۳۹۵/۰۹/۲۴ | ۱۶۱۸ بازدید
۵.۰ از ۱

نمایشگاه Milipol (6 آوریل 2017) – منطقه آسیا و اقیانوسیه درسال 2017، شاهد برگزاری نمایشگاه بین المللی و کنفرانس اختصاصی در زمینه تمام موارد مرتبط با تجهیزات امنیتی در مرکز کنوانسیون خلیج شنهای مارینا خواهد بود.


منطقه امنیت ملی

 این نمایشگاه مورد پشتیبانی وزارت امنیت داخلی سنگاپور و وزارت امنیت فرانسه قرار دارد. هفتمین دوره بزرگترین نمایشگاه آسیا و اقیانوسیه به عنوان گسترده ترین دوره که تاکنون حضور بیش از 250 غرفه دار در 8 سالن و باحضور بیش از 30کشور که ارائه دهنده راهکارهای نوین در زمینه فن آوری و امنیت برای افزایش امنیت منطقه هستند برگزار میشود. سالن بزرگی که این دوره به  سالن های نمایشگاه اضافه شده است شامل هواپیماهای بدون شرنشین و رباتیک و امنیت شخصی است.
 

نمایندگان ویژه بین المللی

هیئت های ویژه ای از کشورهای منطقه آسیا و اقیانوسیه در نمایشگاه Milipol-2017 حضور خواهند داشت. در این دوره حدود 150هیئت از نمایندگان متشکل از کارکنان امنیتی بیش از 15 کشورجهان حضور دارند.

باعث افتخار است که آقای "خو بون هوی" به عنوان رییس کنفرانس Milipol-2017 آسیا و اقیانوسیه، برگزیده شده است. در گذشته آقای "خو" کمیسر پلیس سنگاپور(1997-2010) و رییس پلیس بین الملل (2008 تا 2012) بوده است. او در سال 2015 وزارت امور امنیت ملی سنگاپور را جهت دستیابی سمت معاون نخست وزیر ترک کرد.

موضوع نمایشگاه امسال در مورد تهدیدات در حال ظهور و همکاری برای امنیت عمومی است، که با تمرکز بر اهمیت آمادگی در مواقع اضطراری و افزایش تعداد تهدیدها و نیاز بسیار مهم به همکاری نهادهای دولتی و خصوصی در این زمینه است.

 

نکات برجسته کنفرانس

پیشبینی میشود از نکات برجسته این کنفرانس 3 روزه، بازگویی حوادث و حملات تروریستی پاریس با سخنرانی چهار شخصیت برجسته برای اولین بار باشد. علاوه براین موضوع شاهد به اشتراک گذاری تجارب فوق العاده در نیروی زمینی سوریه توسط "جیمزلو مسوریر" مدیر برنامه پشتیبانی دفاعی سوریه خواهیم بود.