افزایش قابلیت POE توسط هایک ویژن

۱۳۹۵/۱۱/۰۶ | ۱۸۵۰ بازدید
۵.۰ از ۱

هایک ویژن بتازگی موفق به ارائه راه حلی مقرون بصرفه و ارزان برای نصب و راه اندازی تجهیزات امنیتی POE درسی فواصل طولانیتر نسبت به گذشته شده است. در همین رابطه هایک ویژن اعلام کرد درحال حاضر و پس از آزمایشات اولیه میتواند تا250متر قدرت انتقال جریان در تجهیزات امنیتی POE را ارتقا دهد و دوربین مداربسته های POE براحتی قادر خواهند بود تا این فاصله انرژی مورد نیاز خود را تامین کنند.

 

مقرون به صرفه

با بررسی انجام شده توسط کارشناسان هایک ویژن در پروژه های مختلف مشخص شد که بسیاری از سیستم های امنیتی نصب شده که مجهز به قابلیت POE بوده اند دارای ارتباطاتی با بیش از طول 100متر هستند.  وبرای ارتباط و اتصال کامل شبکه و عملکرد صحیح سیستم POE همکاران نصب دوربین مداربسته نیاز به این دارند که با کمک یک سوئیچ اجزا و قسمت های مختلف شبکه را بهم متصل نمایند. اگرچه اینکار شدنی است اما زمان و انرژی مضاعفی را طلب میکند ضمنا این نوع نصب هزینه ی بسیار زیادی را بهمراه دارد زیرا شما مجبور خواهید بود برای انجام عملیات نصب از سوئیچ های متعدد در طول مسیر استفاده کنید. اما با این روش و از این پس میتوان با حذف بسیاری از سوئیچ ها هزینه های پروژه ها را بطور چشمگیری کاهش داد و ضمنا همین امر باعث میشود بسیاری نصب پروژه های دوربین مداربسته باپیچیدگی کمتری روبرو شود و افراد با دقت بیشتر بر روی کار نصب تمرکز نمایند.

 

راهکار جدیدو نوآرانه

"پوم چن" مدیر فنی هایک ویژن در انگلستان و ایرلند  میگوید: " ما با بیش از 4000 کارمند در بخش تحقیق و توسعه همواره درتلاش هستیم تا با روشهایی جدید و استفاده از ابتکار و نوآوری راهکارهای امنیتی جدیدی را برای ارتقا امنیت پروژه ها و سیستمهای امنیت ارائه دهیم. افزایش طول تکنولوژی POE  که درسال 2017 رخ داد یکی از این پروسه های تحقیق و توسعهی هایک ویژن میباشد.