معرفی دوربین مداربسته یونی ویو (uniview)

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ | ۱۴۲۷ بازدید
۵.۰ از ۱

یونی ویو(UNIVIEW) یکی از شرکتهای معتبر تولیدکننده دوربین مداربسته تحت شبکه است. آغاز به کار این کمپانی درکشور چین از سال2006 میباشد. باهدف گذاری اولیه مدیران شرکت یونی ویو مبنی بر توسعه و تقویت تولید محصولات امنیتی علی الخصوص دوربین مداربسته این شرکت توانست با سرعتی چشمگیر و باورنکردنی خود را به عنوان یکی از پیشگامان صنعت دوربین مداربسته معرفی کند، به طوری که در سال 2014 به عنوان سومین تولید کننده بزرگ دوربین مدار بسته در سراسر چین شناخته شده است. کمپانی یونی ویو ( UNIVIEW ) در سال 2013 با رشدی باورنکردنی در فروش محصولات امنیتی، حجم فروش خود را 83% نسبت به سال 2012میلادی افزایش دادو به حجم فروشی بالغ بر 1.58 میلیارد دلار درانتهای سال2013 رسید.
یکی از دلایل عمده پیشرفت این شرکت توسعه ی مداوم و تحقیق برروی پروژه های توسعه ی تکنولوژی و کیفیت دوربین مداربسته است به گونه ای که این شرکت 15% از درآمد سالیانه خود را صرف تیم تحقیق و توسعه اش می کند. اینکار به منظور رشد تکنولوژی وتبدیل شدن به یکی از برترین شرکت های عرصه تکنولوژی دوربین های شبکه میباشد. شرکت UNIVIEW در سال 2014 دارای 400 نماینده فروش در سراسر جهان بوده است.

 

شرکت یونی ویو (uniview) در زمینه دوربین مداربسته چقدر معتبر است؟

تمرکز اصلی شرکت UNIVIEW درزمینه تولید دوربین های مداربسته شبکه است و میتوان آنرا یکی از سردمداران تکنولوژی تحت شبکه ( IP ) دوربین مداربسته در جهان دانست. این شرکت در سال 2014 توانست یکی از 3 شرکت برتر در کشور چین باشد. نکته قابل توجه این است که در سال 2014 دوربین مداربسته مدل IPC542E-DH-IN به نمایندگی از این شرکت در مسابقات Secutech جایزه بهترین دوربین مداربسته سال را از آن خود کرد.

 

محصولات شرکت یونی شامل چه تجهیزاتی می شود؟

تخصص اصلی شرکت یونی ویو در زمینه تولید تجهیزات مداربسته تحت شبکه است. محصولات این شرکت شامل: دوربین مداربسته تحت شبکه، انواع دستگاه NVR، نرم افزارهای پردازش تصویر مرتبط با سیستمهای شبکه و تجهیزات جانبی دوربین مداربسته میباشد.

 

محصولات شرکت یونی ویو از نظر قیمت در چه سطحی هستند؟

یکی از دلایل محبوبیت محصولات شرکت یونی ویو در ایران قیمت بسیار مناسب محصولات آن به ویژه در مقایسه با برندهای بزرگ دیگر است. نسبت قیمت به کیفیت بسیار خوب محصولات این شرکت امکان رقابت محصولات تحت شبکه را حتی با محصولات آنالوگ نیز فراهم کرده است. از نظرفنی نیز این شرکت با تولید دوربین مداربسته های خود باکیفیتی فوق العاده توانسته است نظر کارشناسان زیادی را به خود جلب کند.