راهنمای انتخاب دوربین مداربسته

۱۳۹۵/۱۰/۲۸ | ۱۴۶۷ بازدید
۵.۰ از ۱

توجه!  این مقاله بطور مداوم درحال بروزرسانی می باشد.

معمولا افرادی که نیاز به یک پروژه نصب دوربین مداربسته برای منزل ویا محیط کار خود دارند، قبل از هرکاری تصمیم میگیرند تا درمورد برندهای موجود در بازار ایران تحقیق و بررسی انجام دهند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. اما خیلی زود متوجه میشوند که توانایی تشخیص کیفیت برندها را ندارند و یا اطلاعات کافی درمورد دوربین مداربسته موردنظرشان نوشته نشده است ویاحتی قیمت درستی را نخواهند یافت! چون با یک جستجوی ساده تعداد بیشماری برند راخواهند دید که اغلب دارای طراحی های زیبا و جذاب هستند. درادامه این مقاله ما به شما کمک خواهیم کرد تا در انتخاب دوربین مداربسته مناسب برای پروژه ی خود دچار تردید کمتری شوید.


بزرگترین برندهای تولید کننده دوربین مداربسته جهان

هرساله باتوجه به آمار موجود از تولید و فروش شرکتهای مختلف تولید دوربین مداربسته در دنیا مجلات و موسسات معتبری همچون IHS و ASMAG رتبه بندی جدید را به عنوان برترین های این صنعت معرفی میکنند. اگرچه شرکتهای بین المللی وقدرتمند درزمینه دوربین مداربسته چند شرکت مشخص وبا سابقه ای درخشان هستند اما باکمک این مجلات مشخصات 50 شرکت برتر تولیدکننده تجهیزات حفاظتی و دوربین مداربسته را خواهید دید.
اگر واقعا قصد دارید دوربین مداربسته ای با کیفیت بالا را خریداری کنید سعی کنید با مراجعه به سایت مجله ASMAG انتخابی هدفمند را دنبال کنید. بهتر است برای انتخاب برند عجله نکنید،هر کسی میتوان یک برند ناشناخته را به نام کره ای یا ژاپنی به شما بفروشد! نکته جالب درمورد این انتخاب که ممکن است بی توجهی به آن برایتان دردسرساز شود کشورهای سازنده این برندها هستند! اگرچه اغلب افرادی که با بازار ایران به نوعی درارتباط هستند از محصولات چینی دل خوشی ندارند اما این کشور در زمینه دوربین مداربسته برندهای بسیار قدرتمندی دارد. برند هایک ویزن به عنوان بهترین برند دوربین مداربسته دنیا در سال 2016 و برند داهوا به عنوان پنجمین برند معتبر در دنیا شناخته میشوند. البته این رنکینگ مربوط به شرکتهای دولتی است. شاید شگفت انگیزترین جای کار این باشد که ببینیم برندی خصوصی وبا سابقه تاسیس فقط10 سال درمیان این شرکتهای دولتی و قدرتمند در رتبه هشتم جهان قرار دارد. برند یونی ویو با ارائه قالب هایی فوق العاده جذاب، استفاده از مواداولیه فوق العاده باکیفیت و بادراختیار داشتن تیم تحقیقاتی قدرتمند بلافاصله پس از تاسیس با پیشرفتی چسم گیر به رده های بالای این رتبه بندی دست یافت. قیمت مناسب این دوربین مداربسته نیز از جمله دیگر ویژگیهای برجسته این دوربین مداربسته بشمار می آید.

برندهای درجه دو تولیدکنندگان دوربین مداربسته

گاهی اوقات برای پروژه ی دوربین مداربسته ی خود هزینه مشخصی را درنظر گرفته ایم. بطوریکه توان خرید برندهای درجه یک را نداریم. پس باید به سراغ برندهای درجه دو برویم. با این انتخاب کشورهای پیش روی شما محدود میشوند واغلب یرندهای سفارشی ایرانی یا چینی وارداتی درجه دو هستند.برای این انتخاب سعی کنید دوربین مداربسته ای را انتخاب کنید که گارانتی معتبرتری دارد ومیتواند خدمات بهتری ارائه کند. درصورتیکه بتوانید این دوربین های مداربسته را با قیمتی قابل توجه وبسیار پایینتر از برندهای درجه یک بخرید، خرید آنها انتخاب منطقی خواهد بود.

 

ما کدام برندها را توصیه می کنیم

با توجه به تجریه خرید و فروش و شناخت کافی از پروسه نصب دوربین مداربسته و اجرای ده ها پروژه ی موفق طبیعتا ما استفاده از برندهای شناخته شده و بین المللی را به شما توصیه میکنیم. بااین حال برای افرادی که دوست دارند هزینه کمتری کنند محصولاتی رااز برندهای درجه2 باکیفیت ونسبتا خوب را به شما توصیه میکنیم. لازم به توضیح است که اگرچه محصولات درجه یک دارای اختلاف کیفیتی بسیار زیاد با محصولات سطح پایین تر هستند اما ما به هیچ عنوان سایر محصولات را بی کیفیت نمیدانیم. کازشناسان ما در زمینه ی انتخاب دوربین مداربسته آمادگی دارند تا شما را در انتخاب برند مورد نظرتان یاری دهند، فروشگاه همکار سی سی تی وی با ارائه مشاوره رایگان متناسب با پروژه ی شما دوربین مداربسته ی مناسب را معرفی خواهد کرد و انتخاب نوع برند را به سلیقه و بودجه ی انتخابی شما واگذار خواهد کرد.