جایزه بهترین دوربین مداربسته در Secutech 2012 برای دوربین تحت شبکه هایک ویژن

۱۳۹۴/۰۹/۱۰ | ۱۴۱۵ بازدید
۵.۰ از ۱

در دنیای امنیتی امروز، سیستم های نظارتی باید به طور شبانه روز امنیت را فراهم آورند. به همین منظور، عملکرد دوربین ها در محیط های تاریک از اهمیت بیشتری برخوردار است. با توجه به این امر، دوربینهایی که در اماکن تاریک عملکرد بهتری دارند، هر ساله سهم بازار بیشتری را به خود اختصاص می دهند.

 

هایک ویژن مفتخر است تا تکنولوژی پیشرفته ISP(image signal processing) خود را به عموم معرفی نماید. با استفاده از الگوریتم ISP، حساسیت دوربین ها در محیط های تاریک به طور چشمگیری افزایش پیدا کرده و با استفاده از آن  میتوان اجسام را به وضوح شناسایی نمود. در نتیجه دوربین های ما قادرند تا بهترین عملکرد را در محیط های با نور کم داشته باشند. علاوه بر این فناوری 3D DNR (  Digital Noise Reduction) به دوربین ها کمک می کند تا هنگام تصویربرداری از اجسام متحرک، تار بودن تصاویر را کاهش دهند.

 

با استفاده از این تکنولوژی، هایک ویژن مفتخر است تا عرضه دوربین 2 مگاپیکسلی خود را با مدل DS-2CD855F-E  به بازار نظارت تصویری اعلام نماید. این محصول با دارا بودن فیلتر IR cut، قادر است بطور خودکار به حالت B/W تغییر یابد و بتواند در محیط های کم نور (0.005Lux@ F1.2)  به خوبی عمل نماید.

 

اخیرا این دوربین مفتخر به دریافت جایزه بهترین دوربین در Secutech  سال 2012 گردیده است که این خود مهر تاییدی بر این ادعا می باشد.