توزیع مجاز محصولات امنیتی هایک ویژن در استرالیا

۱۳۹۵/۱۰/۱۱ | ۱۷۳۹ بازدید
۵.۰ از ۱

2016 اکتبر 17

هایک ویژن، بعنوان یکی از تامین کنندگان پیشرو ارائه دهنده راهکارها وتجهیزات امنیتی و محصولات نظارت تصویری درجهان، با افتخار و خوشحالی اعلام کردد که به عنوان یک توزیع کننده مجاز محصولات امنیتی در استرالیا مورد تایید قرار گرفته است و از این پس میتواند محصولات خود را در این کشور نیز توسعه دهد.

کاربران تجهیزات امنیتی درحال حاضر به تمام محصولات هایک ویژن از جمله دوربین مداربسته، دستگاه های ذخیره سازی و همچنین سیستم های کنترل دسترسی هایک ویژن مانند سوئیچ شبکه و مانیتور دسترسی دارند.
 
درهمین رابطه دانیل هوانگ، مدیر کل هایک ویژن استرالیا نظر خود را درمورد این اجازه نامه اعلام کرد.   "VSP یک قدرت خاص در فضای تجهیزات امنیتی و سیستم های نظارت تصویری تحت شبکه با پشتیبانی و خدمات قوی است. درحقیقت، VSP برای سالهای طولانی بعنوان شریک هایک ویزن فعالیت میکرده است و پس از این تغییر این شرکت از یک برند تحت پوشش هایک ویژن بعنوان توزیع کننده مهم هایک ویژن فعالیت خواهد کرد و همکاری و ارتباط فی مابین بیشتر از گذشته خواهد شد!

زکی وزیر، مدیر VSP در مورد شرایط جدید که بسیار از آن  هیجان زده بود گفت :" حالا که هایک ویژن با مجموعه ای از نخبگان به عنوان شریک با ما فعالیت خواهد کرد میتوانیم از این رابطه به عنوان نقطه ی عطف در توسعه ی بازار هدف استفاده کنیم و توانایی خود را در جذب پروژه برای دوربین مداربسته تحت شبکه نسل 4 هایک ویژن افزایش دهیم.

هایک ویژن به عنوان یکی از دو تولید کننده برتر این عرصه، همیشه دوربین مداربسته ی مناسبی برای نصب در پروژه های گوناگون و حالات مختلف دارد و ما قطعا میتوانیم از آنها در پروزه استفاده کنیم.

 

درباره VSP

VSP یک شرکت خصوصی استرالیایی در حوزه تجارت است  که در سال 1993 تاسیس شد.هدف این شرکت این بود که به عنوان توزیع کننده محصولات امنیتی و دوربین مداربسته در استرالیا پیشرو باشد. در طول این سالها این شرکت باتوجه به نیازهای مشتریان و کاربران با ارائه خدمات حرفه ای و تشکیل تیمی قدرتمند در زمینه نصب توانسته اطمینان کاربران را بدست آورد. این اطمینان حاصل نشده مگر با تحویل به موقع پروژه ها و تخمین درست هزینه ها و پایبندی به حقوق مشتری و رفع انتظارات آنان.

برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با این مجموعه میتوانید به وبسایت www.videosecurityproducts.com.au مراجعه کنید.