استفاده کیاموتورز از راهکارهای امنیتی یونی ویو

۱۳۹۵/۱۰/۰۷ | ۱۶۵۳ بازدید
۵.۰ از ۱

استفاده کیاموتورز از راهکارهای امنیتی یونی ویو

کیاموتورز اسلواکی،  مدرنترین مرکز تولید شرکت کیاموتورز در "تپلیکا ند وهوم" است که در فاصله ای نچندان دور از شهر "زیلینا" قرار دارد، این مرکز اولین و تنها مرکز تولید شرکت خودروسازی کیاموتورز در اروپا است.

 

درحال حاضر، ده ها دوربین مداربسته و دستگاه NVR از برند UNIVIEW در این مرکز نصب و راه اندازی شده است. بخشی از دوربین مداربسته های نصب شده به اپراتور اجازه نظارت بر تحویل قطعات مجزای خودرو به خط تولید را میدهند. سایر دوربین مداربسته ها فعالیتهای خودکار خطوط تولید را تحت نظر دارند.

 

استفاده از تصاویر برای پیگیری چرخه تولید

این دوربین مداربسته ها ناظر بخش مهمی از فرآیند تولید هستند، که در آن اجزای خودرو که بهم جوش داده میشوند مورد بتونه قرار میگیرند. درواقع اپراتورها بوسیله نمایش تصایر زنده از دوربین مداربسته بر این روند نظارت میکنند و میتوانند شکستها و ترکهای ناشی از جوش را شناسایی و متوقف کنند. درهمان زمان عملیات شناسایی از تمامی فعالیت های روبات ها عکس فوری تهیه میشود. همه اقدامات و فعالیت های رباتها در حین کار بوسیله دستگاه VINs که وظیفه تعیین شماره شناسایی خودرو را بر عهده دارد نظارت میشود. با اینکار، همه فعالیت های صورت گرفته در محل کار نه تنها بوسیله ی نوشته ها و توضیحات بلکه بوسیله عکس و فیلم قابل ردیابی است.

 

یونی ویو؛ارائه راهکار جدید امنیتی برای تولیدکنندگان

یونی ویو ارائه دهنده راهکارهای نظارت تصویری و امنیتی است که نه تنها ذخیره تصاویر بلکه به طور کامل کنترل خطوط تولید را برعهده میگیرد. این سیستم با ضبط لحظه ای تصاویر و قابلیت ردیابی محصولات تولید شده به افزایش کیفیت تولید کمک میکند.

 

علاوه بر این، سیستم عامل Uniview با کدکت میان افزاری ویژه و اختصاصی خود این اظمینان را میدهد که در زمان بسیار کوتاهی به درخواستها پاسخ دهد و همچنین کاهش قابل توجهی را در حجم ارسالی اطلاعات و فضای ذخیره سازی بهمراه داشته باشد.

دوربین مداربسته های صنعتی Uniview با ارائه کیفیت تصویر بسیار بالا و طراحی جذاب، یکی از بهترین گزینه ها برای کنترل تجهیزات صنعتی مدرن هستند.

گردآوری توسط واحد تحقیق و توسعه همکار سی سی تی وی