مدل : RG59-COMBIN305

امتیاز دهید
امتیاز محصول 0.0 از 0 رای
برند :
گارانتی :
قیمت : 3,200 تومان

یکی از ملزومات هر پروژه ای، فارغ از تکنولوژی مورد استفاده در آن پروژه کابل و درگاههای رابط هستند که دوربین مداربسته و یا سایر تجهیزات را به دستگاه های ذخیره سازی متصل مینمایند. معمولا در این بین کمترین توجه به کابل رابط میشود زیرا تصور براین است که یک دوربین مداربسته خوب و دستگاه ذخیره سازی حرفه ای باعث میشود بهترین تصویر را ببینیم و دیگر لوازم اهمیت چندانی ندارند. اما این تصور چندان هم درست نیست، گابل ها عضو پراهمیت یک پروژه دوربین مداربسته هستند. شاید اگر بخواهیم اهمیت کابلهای رابط را در یک پروژه ی دوربین مداربسته بخوبی مثال بزنیم باید آنها را تشبیه کنیم به رگ های انتقال خون در بدن انسان، حتما میدانید یک بدن هرچقدر نیرومند و ورزیده و سالم و بدون ایراد باشد اگر مسیر رگها قطع شوند و یا انتقال خون را انجام ندهند بدن از حیاط می ایستد، کابل هاب یک پروژه هم دقیقا همین نقش را بر عهده دارند.

کابل ترکیبی RG59 که مخصوص انتقال تصویر در بستر آنالوگ تعبیه شده است، یکی از نیازهای مهم پروژه های مختلف در بستر شبکه میباشد.

نکته جالب توجه و حائزاهمیت این است که از کابل ترکیبی RG59 برای پروژه های مختلف تحت تکنولوژی های گوناگون استفاده میشود. درواقع کابل ترکیبی RG59 در تکنولوژی های HD-SDI،HD-CVI، HD-TVI مورد استفاده است.

 

مشخصات ظاهری

کابل ترکیبی RG59 اغلب در ظاهری یکسان اما باکیفیت های مختلف عرضه میشود. شما معمولا کابل ترکیبی RG59 را در رنگ مشکی میبینید که سایر بخش ها را در بر گرفته است. باگذر از این لایه به شیلد میرسیم که روی یک لایه عایق و فویل قرارگرفته است. درادامه رابط فلزی تعبیه شده است تا مسیر ارتباطی به درستی شکل گیرد. ضمنا کابل ترکیبی RG59 دارای یک لایه چسبیده به خود است که درونش رشته های انتقال جریان برق قرار دارند و با اینکار درهنگام نصب برای هردوربین مداربسته فقط یکبار کابل میکشید و نیازی به دوکابل کشی مجزا نیست.

 

مشخصات فنی

کابل ترکیبی RG59 مدل RG59-COMBIN305 از مغز 0.7 میلیمتری تمام مس تشکیل شده است که بهترین آلیاژ موجود و باصرفه اقتصادی است که توسط تولیدکنندگان برتر این صنعت تولید میشود.
 شیلد اطراف کابل RG59 مدل RG59-COMBIN305 از مس بوده و میتواند تا 500متر تصاویر رابدون نویز و سیگنال اصافه ای منتقل کند. درکنار این کابل دو سیم رشته ای با قطر 0.7 میلیمتر قرار دارد که میتواند جریان لازم برای راه اندازی دوربین مداربسته را بدون ایجاد مشکل انتقال دهد.

 

جمع بندی کلی

برای پروژه هایی که امکان قابلیت اتصال جریان برق درمسیرهای کوتاه وجود دارد ویا نیاز به طریف کاری و نمای مناسب ایت در صورتی که از داکت های برق استفاده نمیشود باید از این کابل ها استفاده نمود.