مدل : DS-2DE7174-A

امتیاز دهید
امتیاز محصول 5.0 از 1 رای
برند :
گارانتی : دوسال گارانتی هایک سرویس

معمولا انتخاب یک دوربین مداربسته معمولی، با کمی دقت میتواند به سرانجام برسد اما قطعا برای خرید یک دوربین مداربسته اسپیددام نیاز به بررسی بیشتر و عمیقتری دارید. اینکه دوربین مداربسته مورد نظر باتوجه به هزینه ی آن مناسب محیط شماست یا خیر مساله ای است که با بررسی مشخصات دوربین های مشابه حل خواهد شد. دوربین مداربسته مدل DS-2DE7174-A یکی از مدل هایی است که شما میتوانید در پروژه های متنوعی از آن استفاده کنید و شناخت بهتر آن شما، به انتخاب نهایی شما کمک بسیاری خواهد کرد.

 

طراحی ظاهری

طراحی بدنه فوق العاده زیبا و حرفه ای دوربین مداربسته مدل DS-2DE7174-A که از جمله پرطرفدارترین طراحی های  موجود در بازار ایران و جهان است. بدنه  ی فلزی این دوربین مداربسته با 4.5 کیلوگرم وزن از جمله دوربین های سبک وزن در دسته ی اسپیددام های دارای IR قرار میگیرد. وجود پاور ال ای دی های زیبا نمای خوبی به این دوربین مداربسته داده است که البته کارایی بسیار خوبی در حالت دید در شب دارند.

 

کیفیت تصویر

دوربین مداربسته اسپیددام مدل DS-2DE7174-A از حسگر پیشرفته ی تصویر 1/3 اینچی Cmos استفاده میکند. وضوح تصویر این دوربین مداربسته تحت شبکه 1.3مگاپیکسل میباشد که معادل تصویری با ابعاد 1280x960پیکسل است. باتوجه به کاربرد دوربین مداربسته های اسپیددام و موارد نصب آنها که معمولا در ارتفاع بالاتری نسبت به سطح زمین قرارمیگیرند تولیدکنندگان این محصولات امکانات زیادی را برای افزایش کیفیت تصویر درنظر میگیرند. دسترسی به  این امکانات با ورود به منو دوربین مداربسته میسر خواهد بود. بهتر است به تنظیمات کارشناسان دست نزنید و تغییری در آن ایجاد نکنید. درصورتیکه تنظیمات دوربین مداربسته بهم ریخت شما میتوانید بااستفاده از دکمه ریست آن را به تنظیمات کارخانه برگردانید.

سرعت شاتر در این دوربین 1 تا 1/10000 ثانیه است ،شما می توانید برای افزایش کیفیت تصویر تنظیمات مربوط به DWDR و 3D-DNR و BLC را تغییر دهید و ضمنا می توانید با استفاده از قابلیت بزرگنمایی دیجیتال به انچه که در فواصل دورتر نیاز دارید دسترسی داشته باشید البته برای افت کیفیت تصویر ابتدا از قدرت بزرگنمایی اپتیکال که تا 37X تعیین شده است استفاده کنید و در صورت نیاز بزرگنمایی دیجیتال را تغییر دهید. شما میتوانید این دوربین را با استفاده پایه های بزرگ بر روی سقف ویا دیوار نصب کنید.

 

فاصله کانونی تصویر

فاصله ی کانونی تصویر و زاویه ی دید در DS-2DE7174-A از 3.2 تا 118.4 میلیمتر متغیر است و شما زاویه ی دید 1.7 درجه تا 58 درجه را در اختیار خواهید داشت. برای این جابجایی تنها 3 ثانیه زمان کافیست تا از کمترین فاصله ی کانونی به بیشترین فاصله کانونی برسید.

وسعت دید خود را انتخاب کنید!

چرخش افقی 360 درجه ای و عمودی تقریبا 115 درجه ای این امکان را ایجاد میکند تا براحتی بتوانید محدوده مورد نیاز خود را تحت پوشش قرار دهید.سرعت این چرخش می تواند تا 160 درجه افقی و یا 120 درجه عمودی در ثانیه افزایش یابد البته این سرعت در حالت PRESET تا 240درجه افقی و 200 درجه عمودی برثانیه افزایش میابد. .

شما می توانید با انتخاب 256 حالت preset کنترل نقطه به نقطه ی محدوده ی مورد نظر خود را در اختیار داشته باشید. علاوه بر این تنظیم 32 حالت گشت زنی برای هر PRESET می تواند شما را از سرکشی لحظه ای به  نقاط مهم بی نیاز کند. اگر در هرکدام از فعالیت های گشت زنی، PRESET و انواع اسکن های افقی و عمودی اتفاق غیر عادی مشاهده شد از طریق ارسال آلارم و پیام هشدار به شما اطلاع داده خواهد شد.

 

استانداردهای فیزیکی

DS-2DE7174-A دوربین مداربسته مدل مطابق با استاندارد IP66 طراحی شده است و در برابر نفوذ گرد و غبار و آب مقاوم است. ضمنا این مدل در مقابل افزایش ولتاژ تا 4000 ولت مقاوم است که از آن برابر وقوع رعد و برق محافظت میکند.

 

شرایط محیطی

DS-2DE7174-A مدل میتواند از دمای -30 درجه تا 65 درجه تصاویر را دریافت و ارسال کند رطوبت هوا برای عملکرد صحیح این دوربین باید کمتر از 90 درصد باشد. با توجه به وضعیت جغرافیایی کشور و شرایط دمایی بنظر می رسد شکلی برای استفاده از این دوربین در نقاظ مختلف کشور وجود نداشته باشد.

 

مصرف انرژی

انرژی دوربین مداربسته مدل DS-2DE7174-A از طریق ولتاژ 24 ولت AC تامین می شود و حداکثر مصرف برق درحالیکه از حالت مادون قرمز استفاده شود 30 وات است .

 

جمع‌بندی

برای خرید یک دوربین اسپیددام این موضوع که تصاویر دریافتی چه کیفیتی دارند و در حالت مادون قرمز چند متر را میتوان پوشش داد، اهمیت ویژه ای دارد و لازم است که بتوانیم دوربین ها را مطابق با نیاز خود انتخاب کنیم. این مدل در طول روز با تنظیمات متعدد و زاوایای دید متفاوت تصاویر خوبی را به شما خواهد داد با قدرت دید در شب بسیار خوب می تواند نیاز شما را در ارائه تصویر در شب برطرف سازد. اگر قصد دارید فضای باز وسیعی را تحت پوشش بگیرید انتخاب خوبی داشته اید زیراDS-2DE7174-A به خوبی از پس آن برخواهد آمد.