مدل : DS-2CE56D5T-IRM

امتیاز دهید
امتیاز محصول 5.0 از 1 رای
برند :
گارانتی : دو ساله هایک سرویس

دوربین مداربسته دام کاربرد و تنوع بسیار زیادی دارد، این گروه از دوربین مداربسته میتوانند در محیط های داخلی و خارجی متفاوتی به کار گرفته شوند. در ادامه به بررسی مدل DS-2CE56D5T-IRM می پردازیم.

 

طراحی ظاهری

دوربین مداربسته مدل DS-2CE56D5T-IRM یکی دیگر از دوربین های وری فوکال هایکویژن است و تقریبا جزو بزرگترین دوربین مداربسته های دام آنالوگ به شمار می آید.

بدنه ی میانی این مدل صاف و بدون شکست طراحی شده است که همین موضوع زیبایی خاصی به آن بخشیده است.

در قسمت بالایی یا هسته ی این دوربین دوجای پیچ مشاهده می شود که یکی مربوط به تغییر لنز برای بزرگنمایی است و دیگری تنظیم فوکوس است که رفع تاری موجود در صفحه را برعهده دارد. با استفاده از این قابلیت کاربر میتواند محدوده دلخواه خود را در تصویر مشاهده کند.

ابعاد این دوربین حدودا 130.54x102.4 میلیمتر است.

 

کیفیت تصویر

مدل DS-2CE56D5T-IRM از حسگر تصویر 1/3 اینچی PICADIS استفاده می کند که وضوح تصویر 720TVL دارد و می تواند در هر دو سیگنال ویدئویی PAL  و NTSC تصویری با ابعاد 1280x960 را نمایش دهد.

درحال حاضر این ابعاد و وضوح تصویر جزو بهترین کیفیت های موجود در دسته ی دوربین مداربسته انالوگ بشمار می آیند.

 

حداقل روشنایی محیط برای داشتن تصویر رنگی برای DS-2CE56D5T-IRM 0.14 لوکس است. ضمنا اگر تاریکی محیط به حداقل روشنایی با 0 لوکس برسد بلافاصله فیلتر مادون قرمز دوربین مداربسته عمل کرده و تصویر در حالت مادون قرمز یا همان حالت دید در شب ذخیره خواهد شد.

محدوده ی تحت پوشش در حالت دید در شب با شرایط ایده آل بین 30 تا 40 متر میباشد. دوربین مداربسته مدل DS-2CE56D5T-IRM از تکنولوژی SMART IR استفاده می کند که مانع سفیدی بیش از حد تصویر در فاصله ی نزدیک می شود و کیفیت به مراتب بالاتری را نسبت به گذشته ارائه خواهد داد.

 

فاصله کانونی تصویر

 DS-2CE56D5T-IRM از لنز متغیر استفاده می کند و شما می توانید بر اساس نیاز فاصله ی کانونی بین 2.8 تا 12 میلیمتر را انتخاب کنید. این مدل زاویه حرکتی یا چرخشی 360 درجه افقی و 75 درجه عمودی و 360 درجه دورانی را به شما می دهد یعنی شما می توانید ضمن تغییر وسعت فضای قابل مشاهده در تصویر از 27.2 تا 80 درجه در جهات مختلف چرخش های لازم را نیز داشته باشید. این کار معمولا با هماهنگ کردن پیچ تنظیم “zoom” و “focus” صورت می گیرد.

 

استانداردهای فیزیکی

مدل DS-2CE56D5T-IRM از استاندارد IP66 پیروی می کند و شما می توانید این مدل را در فضای باز و در شرایط هوای بارانی استفاده کنید البته لازم به ذکر است که نباید این دوربین را مستقیم داخل آب فرو برد  و این استاندارد تنها بیانگر استفاده از دوربین مداربسته در محیط با رطوبت بالا و هوای بارانیست.

 

شرایط محیطی

DS-2CE56D5T-IRM دوربین مداربسته مدل در سردترین و گرم ترین شهر های کشور کاربرد دارد و در شرایط استاندارد از دمای -40 تا 60 درجه سانتیگراد و حداکثر رطوبت 90% قادر به دریافت و ارسال تصاویر خواهد بود.

 

مصرف انرژی

انرژی مورد نیاز دوربین مداربسته مدل DS-2CE56D5T-IRM از طریق ولتاژ 12 ولت DC تامین می شود و حداکثر مصرف برق 7.5 وات است .

 

جمع‌بندی

DS-2CE56D5T-IRM برای محیط های داخلی مانند سالن های تولید و ورزشی و مکان های مشابه مسقف و یا فضاهای باز مانند ورودی ها برای خواندن پلاک و حیاط و فضاهای اینچنینی مناسب است. استفاده ی این دوربین در محیط مسقف نتیجه ی بهتری برای پروژه ی شما خواهد داشت.