مدل : DS-2CE56C5T-VPIR3

امتیاز دهید
امتیاز محصول 5.0 از 1 رای
برند :
گارانتی : دو ساله هایک سرویس

برای خرید دوربین مداربسته ای فوق العاده ویژه سالنهای همایش و فضاهای وسیع این دوربین مداربسته را حتما بررسی کنید. دوربین مداربسته دام وندال از سری دوربین های محبوبی هستند که مدت هاست با همین شکل و شمایل عرضه می شوند. استقبال بیش از حد از این مدل باعث شده همچنان در گروه پرفروش ها باقی بماند و ظاهرا به این راحتی ها از سبد تولید شرکتهای بزرگ خارج نمی شود. با هم به بررسی دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C5T-VPIR3 از مدل های موجود تولید کمپانی بزرگ هایک ویژن میپردازیم.

 

طراحی ظاهری

دوربین مداربسته HDTVI مدل DS-2CE56C5T-VPIR3 تقریبا جزو بزرگترین مدلهای دوربین مداربسته دام به شمار می آید. بدنه ی زیبای فلزی فوق العاده و قسمت شیشه ای این دوربین مداربسته به شما حس داشتن یک دوربین حرفه ای را خواهد داد. البته با بررسی بخش فنی این دوربین متوجه خواهید شد که این حس کاملا درست و قابل لمس است. این دوربین مداربسته باقابلیتهای زیادی که دارد سارقان بیشماری را به دام انداخته است!

دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C5T-VPIR3 حدودا 880 گرم وزن دارد و ابعاد آن 145x124میلیمتر است. این ابعاد، اندازه ی تقریبا بزرگی برای دوربین مداربسته دام است اما بدانید که شما درحال بررسی یک دوربین مداربسته ضد آب و ضد ضربه برای محیط بیرونی هستید پس جای نگرانی نیست.

 

کیفیت تصویر

دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C5T-VPIR3 از حسگر تصویر 1/3 اینچی CMOS استفاده میکند و میتواند در هر دو سیگنال ویدئویی PAL  و NTSC تصویری با ابعاد 1305x1049پیکسل را نمایش دهد. وضوح تصویر بیش از 1.3مگاپیکسل این اطمینان را میدهد تا شما باخیال راحت تصاویر را دریافت و ذخیره کنید. حداقل روشنایی محیط برای دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C5T-VPIR3 درحالت رنگی 0.001لوکس است که جزو کمترین مقدارهای تعریف شده برای نمایش تصاویر است وضمنا تغییر حالت به دید درشب و حالت سیاه وسفید در لوکس نور صر همچنان قابلیت ذخیره سازی را برای دوربین مداربسته حفظ میکند. این دوربین مداربسته با قابلیت40متر دید درشب یکی از بهترین دوربین های مداربسته سقفی در دریافت تصاویر است.

 

فاصله کانونی تصویر

دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C5T-VPIR3 با لنز متغیر 2.8 – 12 میلیمتر تولید شده است و دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C5T-VPIR3 میتواند زاویه ی بین 28 تا 78درجه را در هر صورت پوشش دهد ضمنا با زاویه حرکتی یا چرخشی 360 درجه افقی و 75 درجه عمودی و 360 درجه دورانی شما میتوانید با تغییر درجهات مختلف چرخش های لازم را نیز داشته باشید. تاهرگز برای تغییر زاویه دید دچار دردسر جابجایی دوربین مداربسته نشوید.

 

استانداردهای فیزیکی

دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C5T-VPIR3 از استاندارد IP66 پیروی میکند و برخلاف بسیاری از مدلهای دام میتوانید از این دوربین مداربسته در فضای باز و در شرایط هوای بارانی استفاده کنید و ضمنا این دوربین مداربسته با کسب استاندارد IEC60068-2-75 test و Eh و 50J و EN50102 در برابر ضربه تا این قدرت مقاوم و شما میتوانید تا استاندارد IK10 آنرا ارتقا دهید که اینکار نیاز به کاور محافظ دارد که البته واجب نیست.

 

شرایط محیطی

دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C5T-VPIR3 مناسب شرایط دمایی و محیطی ایران طراحی شده است و میتواند در بازه ی دمایی -30 تا 60 درجه سانتیگراد تصاویر را دریافت و ارسال نماید. این بازه ی دمایی نشان میدهد که شما در اغلب مناطق کشور میتوانید از دوربین مداربسته DS-2CE56C5T-VPIR3 استفاده کنید. باید توجه داشت که در محیط های مسقف که گرما به سمت بالا و دوربین مداربسته در حرکت است از دمای60 درجه تجاوز نکنیم.

 

مصرف انرژی

دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C5T-VPIR3 از طریق ولتاژ 12 ولت DC انرژی خود را تامین میکند و حداکثر مصرف برق 3.5وات است. ضمنا درصورت استفاده از ولتاژ24ولتAC باید تا 5وات انرژی تامین کنید.

 

جمع‌بندی

دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C5T-VPIR3 برای محیط هایبا مانند بیرون بانکها و موسسات اداری کاربرد دارد ومیتواند در فضای بازنیز نصب شود و با حفظ کیفیت در طول زمان تصاویر را برای ذخیره سازی ارسال  کند. قابلیت های فنی این دوربین مداربسته را در قسمت مشخثات فنی بررسی نمایید.