مدل : DS-2CE56C2T-VFIR3

امتیاز دهید
امتیاز محصول 5.0 از 1 رای
برند :
گارانتی : دوسال گارانتی هایک سرویس

از ابتدا که دوربین مداربسته با ظاهر دام طراحی و تولید شد به دلیل شکل و اندازه کوچک، کیفیت تصاویر به خصوص در شب و محیط تاریک به گونه ای بود که تصاویر ضعیف تری نسبت به دوربین مداربسته بالت با مشخصات فنی مشابه را داشتند. اما در چرخه تولید و با رفع نقایص موجود دوربین مداربسته های جدید دام پیشرفت چشمگیری داشته اند و درحال حاضر به خوبی میتوانند با  بسیاری از دوربین مداربسته های بالت رقابت کنند. قابلیت دید در شب  در مدلهای جدید بهبود یافته و به طورکلی بیشتر شده است و البته طرحهای زیباتری به نسبت گذشته وارد بازار شده اند. بررسی تخصصی دوربین مداربسته HDTVI مدل DS-2CE56C2T-VFIR3 را به عنوان یکی از مدل های موفق دوربین مداربسته دام در ادامه خواهیم خواهند.

 

طراحی ظاهری

دوربین مداربسته دام HDTVI مدل DS-2CE56C2T-VFIR3 تقریبا جزو بزرگترین دوربین های مداربسته ی دام آنالوگ به شمار می آید. بدنه ی زیبای فلزی که طرح فوق العاده ای دارد نشان از نهایت تلاش هایک ویژن برای داشتن محصولی زیبا است. استفاده از مواد اولیه بسیار مناسب برای بدنه این دوربین مداربسته به کیفیت ظاهری آن افزوده است. از نظر تفکیک بدنه و اجزا فیزیکی میتوان این مدل را به 3 قسمت تقسیم نمود: قسمت انتهایی پایه، قسمت میانی که نگه دارنده و متصل کننده بخش اصلی به پایه است و بخش اصلی که محتویات دوربین مداربسته را درخود جای داده است.

 

کیفیت تصویر

دوربین مداربسته HDTVI مدل DS-2CE56C2T-VFIR3 از حسگر تصویر 1/3اینچی پیشرفته CMOS استفاده میکند و میتواند در هر دو سیگنال ویدئویی PAL  و NTSC تصویری با ابعاد 1280x960پیکسل را نمایش دهد. وضوح تصویر1.3مگاپیکسل و استفاده از لنز متغیر دراین مدل، آنرا جزو بهترین دوربین مداربسته های تولید شده در تکنولوژی HDTVI قرار داده است. دوربین مداربسته HDTVI مدل DS-2CE56C2T-VFIR3 میتواند فضایی به وسعت 40متر را درحالت دید درشب با شرایط ایده آل تحت پوشش بگیرد. این دوربین مداربسته که از تکنولوژی SMART IR استفاده می کند مشکلات قبلی دید درشب را رفع نموده است و مانع سفیدی بیش از حد تصویر در فاصله ی نزدیک میشود.

 

فاصله کانونی تصویر

دوربین مداربسته دام HDTVI مدل DS-2CE56C2T-VFIR3 از لنز متغیر استفاده میکند وشما میتوانید براساس نیاز فاصله ی کانونی متغیر بین 2.8 تا 12میلیمتر را انتخاب کنید. این مدل زاویه حرکتی یا چرخشی 360 درجه افقی و 75 درجه عمودی و 360 درجه دورانی رابه شما میدهد یعنی شما میتوانید ضمن تغییر وسعت فضای قابل مشاهده در تصویر از 27.2 تا 80 درجه درجهات مختلف، چرخشهای لازم را نیز داشته باشید. این کار معمولا با هماهنگ کردن پیچ تنظیم “zoom” و “focus” صورت میگیرد.

 

استانداردهای فیزیکی

دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C2T-VFIR3 دارای استاندارد IP66 میباشد وشما میتوانید از این دروبین مداربسته را در فضای باز و در شرایط هوای بارانی استفاده کنید. این موضوع قابلیت دیگری از یک دوربین مداربسته دام را به شما نشان خواهد داد.

 

شرایط محیطی

دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C2T-VFIR3 در سردترین نقاط یا گرمترین شهرهای ایران نصب میشود ودر شرایط استاندارد از دمای -40 تا 60درجه سانتیگراد و حداکثر رطوبت 90% به فعالیت خود ادامه میدهد. درواقع دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C2T-VFIR3 درتمام نواحی کشور قدرت فعالیت دارد و کمتر محیطی است که دمای با بیش از 60درجه و با کمتر از 40درجه داشته باشد.

 

مصرف انرژی

انرژی این دوربین مداربسته HDTVI از طریق ولتاژ 12ولتDC تامین میشود و حداکثر مصرف برق 4وات است و درصورت روشن شدن ال ای دی ها در حالت دید در شب به 5وات افزایش می یابد. یکی ازنکاتی که برای دوربین های مداربسته بسیار اهمیت دارد تامین انرژی کافی در حالت دید درشب است، به گونه ای که بسیاری از همکاران با استفاده از منبع تغذیه نامناسب باعث افت تصویر در حالت دید در شب میشوند.

 

جمع‌بندی

دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C2T-VFIR3 یکی از کاملترین و پیشرفته ترین دوربین مداربسته های دام HDTVI موجود در بازار است. این مدل برای محیط های داخلی مانند سالن های تولید و ورزشی و مکان های مسقف و یا فضاهای باز مانند ورودی ها برای خواندن پلاک و حیاط و فضاهای اینچنینی مناسب است البته این به این معنی نیست که در فضای باز مورد استفاده قرار نگیرد. شما میتوانید از این مدل برای کنترل درب ورودی و موارد بسیار اینچنینی برای ذخیره تصاویر بیرونی ایتفاده کنید.