مدل : DS-2CE56C2T-IR

امتیاز دهید
امتیاز محصول 5.0 از 1 رای
برند :
گارانتی : دوسال گارانتی هایک سرویس

از ابتدا که دوربین مداربسته دام طراحی وتولید شد به دلیل شکل ظاهری و محدودیت فضا،کیفیت کمتری را درمقایسه با دوربین مداربسته بالت داشتند. درواقع کیفیت به گونه ای بود که این دوربین مداربسته ها امکانات کمتری نسبت به دوربین مداربسته بالت با مشخصات فنی مشابه را داشتند. اما با پیشرفت تکنولوژی و ورود دوربین مداربسته نسل جدید دام، پیشرفت چشمگیری در این مدل بوجود آمد. دوربین مداربسته HDTVI مدل DS-2CE56C2T-IR که یکی از دوربین مداربسته های پرطرفدار بسیار پرکاربرد است که به بررسی تخصصی آن میپردازیم.

 

طراحی ظاهری

دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C2T-IR یکی از دوربین مداربسته های پرفروش دام hdtvi به شمار می آید. بدنه ی زیبای پلاستیکی که طرح کارشده بر روی آن فوق العاده است و نشان از نهایت تلاش هایک ویژن برای داشتن محصولی زیبا و کیفیت است. بدنه این دوربین مداربسته از 3 قسمت تشکیل شده است : پایه ، قسمت میانی که نگه دارنده و متصل کننده بخش اصلی به پایه است و بخش اصلی که محتویات دوربین مداربسته را درخود جای داده است. ورن تقریبی این دوربین مداربسته فقط 280گزم است.

 

کیفیت تصویر

هایکویژن با بهره گیری از دانش کارشناسان خود توانسته به تولید حسگری باکیفیت دست یابد که انحصار آن در اختیار همین کمپانی است. دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C2T-IR از حسگر تصویر 1/3اینچی CMOS استفاده میکند و میتواند در هر دو سیگنال ویدئویی PALو NTSC تصویری با ابعاد 1280x960پیکسل را نمایش دهد. وضوح تصویر1.3مگاپیکسل این دوربین مداربسته را جزو بهترین دوربین مداربسته HDTVI قرار داده است. محدوده ی تحت پوشش در حالت دید درشب با شرایط ایده آل بین 20متر میباشد. این دوربین از تکنولوژی SMART IR استفاده میکند که مانع سفیدی بیش از حد تصویر در فاصله ی نزدیک باشد.

 

فاصله کانونی تصویر

دوربین مداربسته HDTVIهایک ویژن مدل DS-2CE56C2T-IR از لنز ثابت2.8میلیمتری استفاده میکند این لنز تقریبا بیشترین زاویه دید ممکن را دراختیار شما میگذارد. این مدل زاویه حرکتی یا چرخشی 360درجه افقی و 75درجه عمودی و360 درجه دورانی رابه شما میدهد یعنی شما میتوانید ضمن تغییر وسعت فضای قابل مشاهده در تصویر همواره زاویه دید 74.6درجه درجهات مختلف را نیز داشته باشید.

 

استانداردهای فیزیکی

دوربین مداربسته دام  HDTVI مدل DS-2CE56C2T-IR از استاندارد IP66 پیروی میکند و شما میتوانید این دروبین مدار بسته را در فضای باز و در شرایط هوای بارانی استفاده کنید البته لازم به ذکر است که نباید این دوربین مداربسته را مستقیم داخل آب فرو برد و یا برای چاه ها استفاده کرد.

 

شرایط محیطی

دوربین مداربسته دام هایک ویژن مدل DS-2CE56C2T-IR در سردترین نقاط یا گرم ترین شهرهای ایران بدون مشکل عملیات ارسال داده را انجام میدهد ودر شرایط استاندارد از دمای-40 تا 60 درجه سانتیگراد و حداکثر رطوبت 90% به فعالیت خود ادامه می دهد.

 

مصرف انرژی

انرژی این دوربین مداربسته HDTVI از طریق ولتاژ12ولت DC تامین میشود و حداکثر مصرف برق 4 وات است و درصورت روشن شدن ال ای دی ها در حالت دید در شب به 4وات افزایش مییابد.

 

جمع‌بندی

دوربین مداربسته هایک ویژن دام مدل DS-2CE56C2T-IR برای محیط های داخلی مانند سالن های تولید و ورزشی و مکان های مشابه مسقف ویا فضاهای باز مانند ورودی سالن و حیاط و فضاهای اینچنینی مناسب است البته این به این معنی نیست که در فضای باز مورد استفاده قرار نگیرد.