مدل : DS-2CE56C2P-IT3

امتیاز دهید
امتیاز محصول 4.3 از 3 رای
برند :
گارانتی : دوسال گارانتی هایک سرویس

مدل های متنوع دوربین مداربسته باعث شده که اغلب کاربران دچار سردرگمی و تردید زیادی شوند و نتوانند آن چیزی که نیاز اصلی آنها را رفع می کند بیایند. البته این موضوع در مورد انتخاب یک دوربین مداربسته دام با لنز ثابت و برد دیددرشب بالا کمی آسانتر است چون مدل های زیادی نیستند که با لنز ثابت بتوانند تا 40 متر را تحت پوشش خود قرار دهند. دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C2P-IT3 دقیقا همان کاربرد مورد انتظار شما را خواهد داشت. در ادامه به بررسی تخصصی این مدل میپردازیم و شما را با امکانات و قابلیتهای آن آشنا میکنیم.

 

طراحی ظاهری

معمولا عادت داشته ایم دوربین مداربسته های دام را با ال ای دی های کوچک و ریز دراطراف لنز ببینیم اما مدتی است با آمدن LED ARREY کمتر شاهد آن طرح و ظاهر هستیم.
استفاده از یک ال ای دی مادون قرمز قدرتمند در کنار لنز طرحی است که هایک ویژن در چند مدل به کار برده و بنظر می رسد که به خوبی مورد استقبال کاربران قرار گرفته است. وجود شیارهای باریک در قسمت پایه و جلوی دوربین مداربسته نمای جالبی به این مدل داده است که طرح این محصول را از بسیاری از مدل ها متمایز می کند. دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C2P-IT3 با ابعاد تقریبی 15x9 سانتیمتری فقط 300 گرم وزن دارد , و همین امر باعث شده که این مدل در گروه دوربین مدارببسته سبک قراربگیرد.

 

کیفیت تصویر

استفاده از حسگر تصویر 1/3 اینچی PICADIS با وضوح تصویر 720TVL که ابعادی معادل 1280x960 را دارد تاثیر بسزایی در افزایش کیفیت تصویر در دوربین مداربسته های آنالوگ دارد. دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C2P-IT3 می تواند در حداقل نور ممکن تصویر رنگی را دریافت و برای دستگاه ارسال کند و کافیست 0.1 لوکس برای دوربین مداربسته ی نصب شده وجود داشته باشد و AGC فعال شود تا نویز موجود در صفحه کاهش یابد. البته در تاریکی مطلق و اگر نوری در محیط وجود نداشته باشد بلافاصله فیلتر مادون قرمز عمل خواهد کرد و دستگاه می تواند از حالت دید در شب استفاده کنید و تصاویر را به صورت سیاه و سفید ذخیره نماید.
محدوده ی تحت پوشش در حالت دید در شب با شرایط ایده آل بین 30 تا 40 متر است و این مقدار دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C2P-IT3 را به نسبت سایر دام های فیکس متمایز می کند. استفاده از تکنولوژی SMART IR برای رفع سفیدی بیش از حد تصویر در فاصله ی نزدیک باعث ارتقا کیفیت این مدل شده است.

 

فاصله کانونی تصویر

لنز با فاصله ی کانونی 3.6 میلیمتر برای دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C2P-IT3 در نظر گرفته شده است با این لنز شما می توانید فضایی با زاویه ی 71.4 درجه را در تصویر در اختیار بکیرید. اگر بخواهد زاویه ی دید بیشتر و یا کمتری را پوشش دهید می توانید از لنز های 2.8 ، 6 ، 8 و 12 و16 که هایک ویژن برای سفارشات اختصاصی در نظرگرفته استفاده کنید.

 

استانداردهای فیزیکی

دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C2P-IT3 ضد آب است و می تواند در هوای بارانی طبق استاندارد IP66 به کار خود ادامه دهد. طبق این استاندارد شما نمیتوانید این دوربین مداربسته را داخل آب بکار ببرید! و فقط شرایط جوی نامناسب در این استاندارد لحاظ می شود.
 

شرایط محیطی

در فضاهایی که ارتفاع سقف پایین است و معمولا دمای محیط بالاست استفاده از این دوربین مداربسته میتواند در کیفیت تصویر دیافتی تاثیرگذار باشد و به عنوان یک دوربین مداربسته ویژه دمای بالا استفاده از آن توصیه می شود . بازه ی دمایی بسیار زیاد دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C2P-IT3 این قابلیت را دارد تا شما از عملکرد دوربین مداربسته در اغلب مناطق و شرایط آب وهوایی مطمئن باشید. حداقل دمای -40 درجه و حداکثر 60 درجه سانتیگراد، بازه ایست که توسط واحد فنی  شرکت هایک ویزن مورد تایید قرار گرفته است.

 

مصرف انرژی

دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C2P-IT3 برای تامین انرژی خود از منبع تغذیه 12 ولت استفاده میکند که وظیفه تامین 5 وات انرژی را برعهده دارد تا نهایت توان دوربین مداربسته بکار گرفته شود. برای جلوگیری از افت تصویر در حالت دیددرشب بهتر است از منبع تغذیه قویتر استفاده کنید ویا آنرا در نزدیکی دوربین مداربسته قرار دهید.

 

جمع‌بندی

نیاز نیست برای خرید یک دوربین مداربسته دام با لنز فیکس و برد دید در شب بالا همه ی مدلها را بررسی کنید اگر فکر میکنید که در حال حاضر مدل بهتری با امکانات کاملتر در سبد فروش تولید کننده ها وجود دارد و زمان زیادی برای بررسی آن دارید، ممکن است کار با یک دوربین مداربسته استثنایی را ازدست بدهید.