مدل : DS-2CE56C2P-IT1

امتیاز دهید
امتیاز محصول 5.0 از 1 رای
برند :
گارانتی : دوسال گارانتی هایک سرویس

در موارد متعدد یکی از دوربین مداربسته های پیشنهادی در پروژه ها استفاده از دوربین مداربسته هایی از نوع دام است که معمولا به دلیل استفاده در موقعیتی خاص و ویژه اهمیت بیشتری هم نسبت به سایر دوربین مداربسته ها دارد چون معمولا وظیفه این دوربین مداربسته ها در پروژه هایی که حداقل یک مورد از آنها دام می باشد برای ضبط تصایر ورود و خروج و کنترل درب است. در این میان شما برای خرید دوربین مداربسته ی دام انتخاب های زیادی پیش روی دارید و ممکن است برای خرید این بخش از نیازتان در پروژه دچار تردید و سردرگمی شوید. درادامه ما به شما یکی از مدلهای خوب و پرکاربرد را معرفی میکنیم وبا بررسی تخصصی آن شما را با ویژگیهای این مدل بیشتر آشنا خواهیم کرد.

 

طراحی ظاهری

معمولا دوربین مداربسته های دام را با ال ای دی های کوچک و ریز در اطراف لنز دیده ایم، این ظاهر برای مدت زمانی طولانی در دوربین مداربسته های مختلف دیده شده است اما مدتی است با آمدن LED ARREY طراحی این دوربین مداربسته ها دچار تغییر شده است.
استفاده از یک ال ای دی مادون قرمز قدرتمند در کنار لنز طرحی است که هایک ویژن در چند مدل به کار برده و بنظر می رسد که به خوبی مورد استقبال کاربران قرار گرفته است. وجود شیارهای باریک در قسمت پایه و جلوی بدنه دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C2P-IT1 نمای جالبی به آن داده است که همین امر ظاهر آن را از بسیاری از مدلها متمایز میکند. این دوربین مداربسته با ابعاد تقریبی15x9 سانتیمتری فقط 300 گرم وزن دارد، از همین رو جزو سبک وزن ترین دوربین مداربسته های قدرتمند موجود در بازار است.

 

کیفیت تصویر

استفاده از حسگر تصویر1.3 مگاپیکسل 1/3 اینچی PICADIS در دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C2P-IT1 با وضوح تصویر 720TVL که ابعادی معادل 1280x960 را دارد خیال شما را از بابت کیفیت تصویر راحت می کند.
دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C2P-IT1 می تواند در حداقل نور ممکن تصویر رنگی را برای شما ذخیره کند و کافیست  0.1 لوکس نور برای آن وجود داشته باشد و AGC فعال شود تا نویز موجود در صفحه کاهش یابد. البته در تاریکی مطلق و  اگر نوری در محیط وجود نداشته باشد بلافاصله فیلتر مادون قرمز عمل خواهد کرد و شما می توانید از حالت دید در شب استفاده کنید و تصاویر را به صورت سیاه و سفید ذخیره نمایید. محدوده ی تحت پوشش در حالت دید در شب با شرایط ایده آل 20 متراست. استفاده از تکنولوژی SMART IR برای رفع سفیدی بیش از حد تصویر در فاصله ی نزدیک باعث ارتقا کیفیت این مدل شده است. ال ای دی های هوشمند این امکان را فراهم می آورند تا تصاویری که درحالت دید در شب در فواصل نزدیک دچار اختلال میشدند و نور سفید بیش از حدی داشتند اصلاح شوند.

 

فاصله کانونی تصویر

فاصله کانونی تصویر در دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C2P-IT1 لنز 3.6 میلیمتر تعیین شده است که با این لنز شما می توانید فضایی با زاویه ی 71.4 درجه را مشاهده کنید. اگر بخواهد زاویه ی دید بیشتر و یا کمتری را پوشش دهید می توانید از لنز های 2.8 ، 6 ، 8 و 12 و16 که هایک ویژن برای سفارشات اختصاصی درنظرگرفته استفاده کنید. اگر درهنگام نصب، اصول اولیه رعایت شود و دوربین مداربسته در ارتفاع مناسب قرار گیرد شما خواهید دید که این لنز کاربرد فوق العاده ای دارد و دراغلب محیط ها بخوبی پاسخگوی نیاز شما خواهد بود.

 

استانداردهای فیزیکی

در طراحی دوربین های مداربسته استانداردهای مهمی وجود دارد که در اغلب موارد رعایت این استانداردها بیانگر کیفیت بالای محصول اصلی خواهد بود. دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C2P-IT1 با رعایت استاندارد IP66 به عنوان یک دوربین مداربسته ضد آب معرفی شده است و می تواند در هوای بارانی بدون اختلال به کار خود ادامه دهد. طبق این استاندارد شما نمیتوانید این دوربین مداربسته را داخل آب بکار ببرید! و فقط شرایط جوی نامناسب در این استاندارد لحاظ می شود.
 

شرایط محیطی

در فضاهایی که ارتفاع سقف کم بوده و دمای محیط بالاست، باتوجه به حرکت هوای گرفت به سمت بالا، باید از دوربینی استفاده کنید که بیشترین مقاومت دردمای بالا را دارد، دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C2P-IT1 یکی از مدلهایی است که بدلیل مقاومت بالا در مقابل تغییرات دمایی برای محیط های این چنینی توصیه میشود. بازه ی دمایی بسیار زیاد تعریف شده باعث خواهد شد تا شما از عملکرد صحیح آن در اغلب مناطق مختلف کشور مطمئن باشید. این بازه حدودا100درجه سانتیگراد میباشد که کمترین آن 40 درجه زیر صفر و بیشترین دما 60 درجه بالای صفر است که انتظار میرود دوربین مداربسته آنالوگ مدل DS-2CE56C2P-IT1 برای ادامه عملکرد خود مشکلی نداشته باشد و این موضوع واضح است که وضعیت آب و هوایی در ایران معمولا به این اعداد نزدیک نمی شود. 

 

مصرف انرژی

دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C2P-IT1 میتواند با استفاده از برق 12 ولت و تامین 5 وات انرژی کار خود را آغاز کند. اگر میخواهید کیفیت تصویر پس از فعال شدن ال ای دی ها افت نداشته باشد باید از منبع تغذیه مناسب، و در نزدیکی دوربین مداربسته استفاده کنید.

 

جمع‌بندی

دوربین مداربسته دام مدل DS-2CE56C2P-IT1 جزو آن دسته از دوربین مداربسته هایی است که میتوانید به آن اعتماد کنید و فضاهای متعددی را با آن پوشش دهید. عمکلرد بسیار خوب این دوربین مداربسته در شرایط آب وهوایی متغیر و کیفیت خوب تصویر را میتوانید معیار خرید خود قرار دهید و مطمئن باشید که یکی از بهترین انتخاب های ممکن را داشته اید.