مدل : DS-2CE15F5P-VFIR3

امتیاز دهید
امتیاز محصول 5.0 از 1 رای
برند :
گارانتی : دوسال گارانتی هایک سرویس

بسیاری از کاربران در بررسی دوربین مداربسته ی پروژه ی خود دچار تردید در انتخاب میشوند و برای خرید نهایی با گزینه های بسیاری مواجه هستند. انتخاب دوربین مداربسته براساس نیاز واقعی در اغلب موارد با اشتباه همراه است. برای جلوگیری از دردسرهای احتمالی پیشنهاد می کنیم اگر قصد پوشش فضای وسیعی را دارید و در پی یافتن دوربین مداربسته ای با قابلیت کنترل کامل آن هستید بررسی مدل DS-2CE15F5P-VFIR3 را از دست ندهید.

 

طراحی ظاهری

مدل DS-2CE15F5P-VFIR3 تقریبا جزو بزرگترین دوربین های مداربسته ی آنالوگ به شمار می آید.

SUN SHILD جدا و قابل تنظیم بر روی دوربین قرار گرفته است و در شرایط و زوایای مختلف می توانید با جابجا کردن آن از بارش مستقیم باران یا تابش نور جلوگیری کنید.

این دوربین پایه های بزرگ و قدرتمندی دارد که وزن 1350 گرمی آن را به راحتی تحمل میکنند.

 

کیفیت تصویر

مدل DS-2CE15F5P-VFIR3 از حسگر تصویر 1/3 اینچی 1.37 مگاپیکسلی PICADIS|| استفاده میکند و میتواند در هر دو سیگنال ویدئویی PAL  و NTSC تصویری با ابعاد 1305x1049 را نمایش دهد.

وضوح تصویر 720TVL این دوربین را جزو بهترین دوربین های آنالوگ قرار داده است .

حسگر تصویر PICADIS|| نسبت به حسگرهای قبل از خود حساسیت بیشتری در قبال نور دارد و همزمان فعال شدن خودکارAGC  باعث می شود تا حداقل روشنایی محیط برای داشتن تصویر رنگی به 0.1 لوکس که تقریبا معادل نور یک شب مهتابیست کاهش یابد. البته این پایان کار نیست و در صورت افزایش تاریکی یا همان حداقل روشنایی با 0 لوکس فیلتر مادون قرمز دوربین عمل کرده و تصویر در حالت مادون قرمز یا همان حالت دید در شب ذخیره خواهد شد.

محدوده ی تحت پوشش در حالت دید در شب با شرایط ایده آل 40 متر خواهد بود استفاده از تکنولوژی SMART IR در این مدل  باعث شده است تا دیگر شاهد سفیدی بیش از حد تصویر در فاصله ی نزدیک نباشید.

 

تنظیمات تصویر

DS-2CE15F5P(N)-VFIR3 قابلیت تنظیم تصویر را از طریق قراردادن کلید فیزیکی جهت دار بر روی کابل به شما می دهد. با ورود به این منو می توانید از قابلیت های تنظیم روشنایی تصویر ، حذف نور های اضافی، و چندین امکان دیگر استفاده کنید. شاید فکر کنید که معمولا دوربین ها در ارتفاع نصب می شوند و دسترسی به کابل دوربین به راحتی امکان پذیر نیست و همیشه نمی توان این تنظیمات را تغییر داد، اما هایک ویژن این نگرانی را حل کرده است برای این مشکل راه حل جالبی بکار برده است، شما می توانید با استفاده از یک ماژول جدا به نام UTC که در واقع کنترل کننده ی همان تنظیمات منو OSD است تنظیمات دوربین را از کنار دستگاه انجام دهید.

 

فاصله کانونی تصویر

فاصله ی کانونی تصویر در DS-2CE15F5P-VFIR3 قابل تغییر است و شما می توانید بر اساس نیاز فاصله ی کانونی 2.8 تا 12 میلیمتر را انتخاب کنید. در واقع شما می توانید وسعت فضای قابل مشاهده در تصویر را از 27.2 تا 80 درجه تغییر دهید این کار معمولا با هماهنگ کردن پیچ تنظیم “zoom” و “focus” صورت می گیرد. دوربین های با لنز متغیرنسبت به لنز ثابت معمولا در ارتفاع بالاتری  می توانند نصب شوند.

 

استانداردهای فیزیکی

مدل DS-2CE15F5P-VFIR3 ضد آب است و با استاندارد IP66 تطبیق داده شده است. این استاندارد مربوط به بارش باران و هوای طوفانی است و نباید این دوربین را مستقیم داخل آب فرو برد و یا برای چاه ها استفاده کرد.

 

شرایط محیطی

مدل DS-2CE15F5P-VFIR3 می تواند در بیشتر شرایط محیطی در کشور به خوبی کار کند. شرایط استاندارد تعیین شده برای عملکرد بهینه ی این دوربین در دمای -20 تا 60 درجه سانتیگراد و حداکثر رطوبت 90% است .

 

مصرف انرژی

انرژی این دوربین از طریق ولتاژ12 ولت DC تامین می شود و حداکثر مصرف برق 5 وات است.

 

جمع‌بندی

اگر فضای مورد نظر شما بیش از30 متراست استفاده از این دوربین می تواند نیاز شما را برآورده نماید.

 DS-2CE15F5P-VFIR3 برای محیط های داخلی مانند سالن های تولید و ورزشی و مکان های مشابه مسقف ویا فضاهای باز مانند ورودی ها برای خواندن پلاک و حیاط و فضاهای اینچنینی غیرمسقف مناسب است. در واقع عملکرد مناسب این دوربین هزینه ی پرداخت شده بابت آن را به خوبی جبران خواهد کرد.