مدل : DS-2CC51A2P-DG1

امتیاز دهید
امتیاز محصول 4.3 از 3 رای
برند :
گارانتی : دوسال گارانتی هایک سرویس

احتمالا برای شما هم پیش آمده که برای فضایی کوچک نیاز به دوربین مداربسته ای با کیفیت داشته باشید. کمبود فضا، موقعیت امنیتی محل نصب و استفاده جاسوسی و اطلاعاتی دلایلی است که افراد برای استفاده از این مدل ها دارند. معمولا دوربین مداربسته های موجود با حداقل کیفیت تصویری نه چندان واضح ارائه می دهند که در بسیاری موارد منجر به اتفاق خوبی در نمایش تصاویر نمیشوند و کیفیت خوبی ندارد. برای رفع این مشکلات کمپانی های مطرح نیز دست بکار شدند و سعی برآن داشتند تا با حداقل اندازه ظاهری بهترین تصویر ممکن، رویت و ذخیره شود. کمپانی هایک ویژن هم به عنوان دومین فروشنده ی تجهیزات امنیتی در دنیا توجه ویژه ای به این موضوع داشته و مدل های متعدد و متنوعی از دوربین های بسیار کوچک معروف به pinhole را طراحی و تولید کردند. در ادامه یکی از مدلهای پین هول آنالوگ به نام دوربین مداربسته مدل DS-2CC51A2P-DG1 را بصورت تخصصی  مورد بررسی قرار میدهیم.

 

طراحی ظاهری

بدنه ی مکعبی دوربین مداربسته آنالوگ مدل DS-2CC51A2P-DG1 که در جلوی آن به یک مخروط میرسیم، تماما از جنس فلز است. بدنه ی این دوربین مداربسته آنالوگ از نظر طول و عرض تقریبا هم انداره است و شما میتوانید در مجموع یک دوربین مداربسته را با ابعاد مساوی ببینید. به صورت شفاف و دقیقتراین دوربین مداربسته دارای  طول و عرض حدودا 3 سانتیمتری است. محدوده لنز و قسمتی که تصاویر را دریافت میکند، تنها 1 میلیمتر قطر دارد و این فضا کافیست تا بتوانید با قرار دادن دوربین مداربسته در فضای پشت هر شی ای مانند تابلو عکسها بتوانید به صورت مخفی تصویر مطلوب خود را بدست آورید. البته لازم به ذکر است که استفاده از دوربین مداربسته مخفی و جاسوسی جرم بوده و وجود هرگونه علائم ذخیره سازی تنها با برچسب هشدار دهنده آن قانونی خواهد بود.

اگر چه ظاهر دوربین مداربسته مدل DS-2CC51A2P-DG1 به اندازه ای خوب است که بتوانید آن را برای دفتر و یا هرفضای کوچک دیگری بکار ببرید اما این امکان نیز وجود دارد تا با قرار دادن آن در محفظه های خالی و کاور دوربین مداربسته  مانند محفظه دوربین مداربسته دام آنرا مورد استفاده قرار دهید.

 

کیفیت تصویر

کمپانی هایک ویژن سعی کرده تا بهترین دوربین مداربسته آنالوگ بازار را در سری پین هول از آن خود کند. از همین رو با تولید این سری محصولات سعی در ارائه کیفیتی متمایز از سایرین داشت. دوربین مداربسته مدل DS-2CC51A2P-DG1 از حسگر تصویر 1/3 اینچی CCD سونی سری سوپرهد 2 استفاده کرده است که می تواند تصویری با ابعاد 976x582 برای سیگنال ویدئویی PAL وابعاد 976x494 برای NTSC نمایش دهد. وضوح تصویر 700TVL این دوربین را جزو بهترین دوربین مداربسته های آنالوگ قرار داده است.

اگر چه دوربین مداربسته مدل DS-2CC51A2P-DG1  از مادون قرمز برای نمایش تصاویر در حالت دید درشب استفاده نمی کند اما لوکس نور بسیار پایین باعث شده است کمبود مادون قرمز آنچنان که باید احساس نشود. مقدار دقیق حداقل روشنایی برای این مدل 0.002 لوکس است.

 

فاصله کانونی تصویر

در دوربین مداربسته مدل DS-2CC51A2P-DG1 فاصله ی کانونی تصویر3.7 میلیمتر است و شما می توانید زاویه ی دید 70 درجه ای را در اختیار داشته باشید. البته هایک ویژن برای این مدل فاصله ی کانونی 2.8 میلیمتری هم درنظر گرفته تا بیشترین محدوده قابل پوشش را در اختیار داشته باشید اما در صورت درخواست آنرا تولید خواهد کرد.

 

شرایط محیطی

دوربین مداربسته مدل DS-2CC51A2P-DG1 می تواند با شرایط استاندارد محیطی در دمای -30 تا 60 درجه سانتیگراد و حداکثر رطوبت 90% کار کند. در واقع این دوربین مداربسته در تمام شرایط های محیطی مختلف بر اقلیم ایران قادر به ادامه ی عملکرد صحیح خود می باشد. درمواردی هم که این امکان وجود ندارد شما میتوانید با استفاده از ابزارهای مختلف گرم و سردکننده دمای دوربین مداربسته را درحالت اعتدال قرار دهید.

 

مصرف انرژی

انرژی این دوربین مداربسته حرفه ای از طریق ولتاژ 12 ولت DC تامین می شود و حداکثر مصرف برق 1 وات است. این کمترین میزان مصرف انرژی در میان انواع دوربین های مداربسته به شمار می رود.

 

جمع‌بندی

دوربین مداربسته مدل DS-2CC51A2P-DG1 اغلب برای محیط های داخلی مناسب است و گزینه ی ایده آلی برای دفاتر وکلا و مدیران به شمار می رود. و اگر قصد خرید دوربین مداربسته ای را دارید که بتواند تصاویر باکیفیتی ثبت کند اما محدودیت فضا مانع خرید آن می شود حتما دوربین مداربسته مدل DS-2CC51A7P-DG1 از کمپانی هایک ویژن را در ذهن داشته باشید.