مدل : DS-2CC1112P

امتیاز دهید
امتیاز محصول 5.0 از 1 رای
برند :
گارانتی : دو ساله هایک سرویس
قیمت محصول : 0 تومان
تخفیف 0
قیمت : 0 تومان

اگر بخواهیم از یک دوربین مداربسته ی باکس با حداقل پارامترهای مورد نیاز این گروه نام ببریم دوربین مداربسته آنالوگ مدل DS-2CC1112P گزینه ی خوبی خواهد بود. این مدل امکانات یک دوربین مداربسته مناسب برای صندوق های فروشگاه ها را داراست. همچنین از قیمت بسیار مناسبی برخورداراست و میتواند نیاز پروژه های بسیاری را رفع نماید. بررسی تخصصی امکانات و کاربرد این محصول را ازدست ندهید.

 

طراحی ظاهری

دوربین مداربسته مدل DS-2CC1112P دارای ظاهری مکعبی شکل است که در ابعاد 69x56 میلیمتر و به طول 113.3 میلیمتر طراحی شده است. در قسمت عقب آن درگاه های خروجی که ارسال تصاویر به دستگاه ذخیره سازی را بر عهده دارند را مشاهده خواهید کرد همچنین درگاه اتصال جریان به دوربین مداربسته بر روی بدنه قرار دارد.

برای نصب این مدل دوربین مداربسته شما نیاز به تهیه ی پایه خواهید داشت، به همین منظور در قسمت پایین و بالای این محصول حفره ای پیچی قرار دارد که امکان نصب پایه از هر دو طرف را به شما می دهد و با توجه به نوع پایه شما می توانید از زاویه چرخش مناسبی بهره ببرید. وزن تقریبی این مدل 400 گرم است که حتی پایه های پلاستیکی توان نگه داری آن را دارند.

 

کیفیت تصویر

دوربین مداربسته آنالوگ باکس مدل DS-2CC1112P از حسگر تصویر 1/3 اینچی SONY Super HAD CCD II استفاده میکند که با وضوح تصویر 480TVL در هر دو سیگنال ویدئویی فعال است ومیتواند در سیگنال ویدیویی PAL  تصاویر را .با ابعاد 976x582 و در سیگنال ویدئویی NTSC تصویری با ابعاد 494x976 را نمایش دهد. حداقل میزان روشنایی در این مدل در حالت عادی 0.1 لوکس است که میتوان آنرا به میزان نور یک شب مهتابی تشبیه کرد. سرعت شاتر در دوربین مداربسته آنالوگ مدل میتواند از 1/50 تا 1/100000 در ثانیه تغییر کند. این کار باعث میشود که شما بتوانید با کاهش سرعت شاتر جزییات بیشتری از تصویر را دریافت کنید.

 

فاصله کانونی تصویر

شما میتوانید از هر دو اندازه  LENS MOUNT C  و یا LENS MOUNT CS استفاده کنید البته این موضوع بسیار اهمیت دارد که محیط شما با چه لنزی سازگاری دارد. در واقع ارتفاع و مساحت محیط است که نوع لنز دوربین مداربسته را مشخص میکند. برای انتخاب لنز حتما با مشاوران و کارشناسان مجرب نصب مشورت کنید. نرم افزارهایی هم جهت کمک به انتخاب لنز مناسب وجود دارد که به صورت رایگان برخی از آنها را در اینترنت خواهید یافت.

 

شرایط محیطی

شرایط استاندارد تعیین شده برای عملکرد بهینه ی دوربین مداربسته مدل DS-2CC1112P در دمای -10 تا 60 درجه سانتیگراد و حداکثر رطوبت 90% است. نکته مهم این است که چون استاندارد IP66 برای این مدل درنظر گرفته نشده باید از بارش باران و نفوذ آب جلوگیری شود هرچند هایک ویژن موارد اولیه ی امنیتی را لحاظ کرده است. ضمنا نباید دمای هوا به میزان زیادی کاهش یابد. برای اطمینان از علکرد صحیح دوربین مداربسته و کنترل دمای محیط میتوانید از باکس های هیتردار استفاده کنید.

 

مصرف انرژی

انرژی دوربین مداربسته DS-2CC1112P می تواند از طریق ولتاژ12 ولت DC تامین شود و حداکثر مصرف برق آن 2 وات است. برای تامین انرژی این دوربین مداربسته میتوانید از آداپتورهای معمولی 1 آمپر و یا 2 آمپر استفاده کنید. بهتر است منبع تغذیه در نزدیکی دوربین مداربسته قرار داده شود اما اجباری نیست و مجری پروژه با توجه به شرایط موجود در محیط درمورد مکان آداپتور تصمیم میگیرد، اما بهرحال لازم است که از منبع تغذیه ای استاندارد استفاده کنید.

 

جمع‌بندی

از دوربین مداربسته مدل DS-2CC1112P میتوانید در فروشگاه های کوچک خود استفاده کنید. کاربرد عمومی دوربین مداربسته مدل DS-2CC1112P در مکانهایی مانند سوپرمارکت ها برای تشخیص دقیق پول وچهره ی فرد است. با انتخاب لنز مناسب شما میتوانید تسلط کافی بر صندوق و دریافت و برداشت پول داشته باشید.