مدل : DS-2AE5230T-A

امتیاز دهید
امتیاز محصول 5.0 از 1 رای
برند :
گارانتی : دو ساله هایک سرویس

دوربین مداربسته HD-TVI مدل DS-2AE5230T-A از جمله دوربین مداربسته های PTZ است که میتواند در بسیاری از پروژه ها گزینه مناسبی برای حفظ امنیت شما باشد. همانطور که میدانید دوربین مداربسته های اسپیددام بدلیل قیمت و حساسیت دراستفاده بگونه ای هستند که باید بیشترین دقت را در انتخاب آنها داشت. گستردگی امکانات وعملکردهای پیچیده در این دوربین مداربسته و کاربردهای متفاوت والبته قیمتهای بالای آنها از جمله مهمترین دلایلی است که باید قبل از انتخاب به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

 

طراحی ظاهری

طراحی زیبای بدنه این دوربین مداربسته را جزو PTZ های خوش کیس قرارداده است. دوربین مداربسته HD-TVI مدل DS-2AE5230T-A با وزنی حدود3کیلوگرم در ابعاد 220x305 میلیمتر وارد بازار شده است. استفاده از فلز وشیشه مقاوم درکنار یکدیگر ظاهری جذاب وخاص به این دوربین مداربسته داده است. همانطور که از ظاهر این دوربین مداربسته مشخص است خبری از ال ای دی ها برای تصاویر دید درشب نیست و دوربین مداربسته HD-TVI مدل DS-2AE5230T-A فاقد قدرت دید درشب میباشد.

 

کیفیت تصویر

دوربین مداربسته مدلDS-2AE5230T-A  دارای حسگر پیشرفته ی تصویر1/3اینچی CMOS میباشد که وضوح خروجی تصویر آن2مگاپیکسل است ومیتواند تصویری با ابعاد1920x1080 را به شما نمایش دهد. تولید کنندگان این محصولات امکانات زیادی را برای افزایش کیفیت تصویر باتوجه به موقعیت آنها درنظر گرفته اند. لازم به ذکر است که دسترسی به این امکانات با ورود به منو دوربین مداربسته میسر خواهد بود. درنظر داشته باشید اگر از تغییر گزینه های تنظیمات منصرف شدید میتوانید با گزینه ی ریست به تنظیمات اولیه برگردید. سرعت شاتر در این دوربین مداربسته از 1/1 تا1/10000متغیر میباشد. حداقل روشنایی موردنیاز در این دوربین مداربسته 0.02لوکس برای حالت رنگی و 0.002 لوکس برای حالت سیاهوسفید است. برای افزایش کیفیت تصاویر DWDR خاصیت دیگری است که در هنگام تابش نور به پس زمینه تصویر به کمک شما می آید وبا ایجاد تعادل در نور تصویر امکان رویت دقیقتر سوژه را برای شما فراهم میکند. علاوه براین 3DDNR، HLC،BLC،ROI وحالت چرخش از جمله دیگر امکاناتی هستند که میتوانید به کمک آنها کیفیت تصویر را افزایش دهید.

 

فاصله کانونی تصویر

فاصله ی کانونی تصویر و زاویه ی دید در  دوربین مداربسته مدلDS-2AE5230T-A  متغیر است وشما زاویه ی دید 2.3درجه تا 65 درجه را با لنز متغیر 4 تا 129میلیمتر را دراختیار خواهید داشت. مدت زمان تغییر لنز از بیشترین زاویه ی دید تا کمترین مقدار زاویه ی دید تنها 4ثانیه تخمین زده شده است. ضمنا شما میتوانید با درنظر گرفتن فاصله ی شی ویا موجود حاضر در تصویر از قدرت بزرگنمایی دوربین مداربسته تا 30ایکس اپتیکال استفاده کنید و درصورتیکه باز هم نیاز به بزرگنمایی بود از بزرگنمایی دیجیتال با قدرت 16 ایکس استفاده کنید.

 

چرخش افقی و عمودی: نقطه ی قوت شما درحرکت

چرخش افقی 360 درجه ای و عمودی تقریبا 95 درجه ای این امکان را ایجاد میکند تا براحتی بتوانید محدوده مورد نیاز خود را تحت پوشش قرار دهید.سرعت این چرخش می تواند تا 250 درجه افقی و یا 150 درجه عمودی در ثانیه افزایش یابد و اگر در حالت PRESET تنظیم شده باشد تا 300درجه برثانیه افقی و 200 درجه برثانبه عمودب تغییر خواهد کرد. شما میتوانید با انتخاب 256 حالت preset کنترل نقطه به نقطه ی محدوده ی مورد نظر خود را در اختیار داشته باشید. علاوه بر این 32 حالت گشت زنی در هر PRESET می تواند شما را از سرکشی لحظه ای به  نقاط مهم بی نیاز کند. اگر در هرکدام از فعالیت های گشت زنی، preSet و انواع اسکن های افقی و عمودی اتفاق غیر عادی مشاهده شد از طریق ارسال آلارم و پیام هشدار به شما اطلاع داده خواهد شد. ضمنا اگر فکرمیکنید نیاز به بررسی مداوم محیط و یا نقاط خاص دارید میتوانید با تعیین نقاط و قبل از آن فعال کردن نقاط حساس خصوصی دوربین را در حالت اعلام هشدار و رفتار مشکوک محیط قرار دهید.

 

استانداردهای فیزیکی

دوربین مداربسته مدل DS-2AE5230T-A مطابق با استاندارد IP66 طراحی شده است و در برابر نفوذ گردوغبار و آب مقاوم است. ضمنا مقاومت دربرابر انواع ضربه وقابلیت ارتقا مقاومت در برابر ضربه تا استاندارد IK10 در این دوربین مداربسته وجود دارد. ضمنا بردالکترونیکی این دوربین مداربسته قادر است تا اختلاف ولتاژ حاصل از رعد برق تا 4000وات را تحمل کند که در نوع خود قابلیت بسیار ویژه ای به حساب می آید.

 

شرایط محیطی

دوربین مداربسته مدلDS-2AE5230T-A  با شرایط محیطی مختلفی میتواند سازگار باشد از دمای -30درجه سانتیگراد تا 65 درجه میتواند بازه دمایی مناسبی باشد تا عملکر این دوربین مداربسته را بسنجید، ضمنا رطوبت هوا حداکثر 90% پیشبینی شده است. ترجیحا باید محیط را درحالتی قرار داد تا دوربین مداربسته به حداکثر فشار موجود نرسد.

 

مصرف انرژی

انرژی این دوربین مداربسته از طریق ولتاژ24ولت AC تامین میشود وحداکثر مصرف برق 20وات را در شرایط استفاده از HEATER داراست و در صورت عدم استفاده از آن تنها 12 وات کافیست تا دوربین مداربسته شروع به  ذخیره تصاویر کند.

 

جمع‌بندی

یک دوربین مداربسته با کیفیت فوق العاده در روز و با لوکس نور پایین در شب میتواند ایده آل ترین تصاویر را در روشنایی کافی دراختیارتان قرار دهد. استفاده از این دوربین مداربسته به دارندگان پارکینگهای بزرگ و فروشگاهها و همچنین کارخانه ها توصیه میشود.