مدل : SD40112I-HC

امتیاز دهید
امتیاز محصول 5.0 از 1 رای
برند :
گارانتی :

تنوع مدل در میان دوربین های مداربسته اگرچه عاملی محرک برای طراحی زیباترو حرفه ای در این زمینه است اما کار را برای انتخاب دوربین مداربسته موردنظر سختتر از قبل کرده است، بویژه که قرار باشد هزینه ی بیشتری نیز برای آن پرداخت شود. در میان این طرحهای خاص برای انواع دوربین مداربسته، شرکت داهوا یک دوربین مداربسته با HD-CVI مدل SD40112I-HC طراحی وتولید کرده است. در این بخش به بررسی و بازبینی تخصصی دوربین مداربسته مدل SD40112I-HC میپردازیم که امکانات ویژه ای برای آن درنظر گرفته شده است.

 

طراحی ظاهری

بدنه محافظ دوربین مداربسته مدل SD40112I-HC از فلز ساخته شده است. دوربین مداربسته HD-CVI مدل SD40112I-HC همانند بسیاری از مدلهای وندال از دو قسمت فلزی و شیشه ای تشکیل شده است. قسمت فلزی که شامل پایه و محفظه نگه دارنده دوربین مداربسته است و قسمت شیشه ای که لنز و ال ای دی ها در آن قرار دارند. اگرچه داهوا تلاش کرده تا دوربین مداربسته وندال تولید شده توسط او از نظر ظاهری از سایر وندالهای موجود متفاوت باشد اما درنهایت تفاوت ظاهری چندانی را شاهد نیستیم. دوربین مداربسته مدل SD40112I-HC با ابعاد 186x234 میلیمتر و وزن 2300 گرم در گروه دوربین مداربسته های با اندازه بزرگ و سنگین قرار دارد.

 

کیفیت تصویر

دوربین مداربسته HD-CVI مدل SD40112I-HC دارای حسگر پیشرفته ی تصویر 1/3 اینچی 1.3مگاپیکسلی EXMOR CMOS میباشد که میتواند تصویری با ابعاد 1280x960پیکسل را با حداکثر سرعت ارسال 30 فریم برثانیه نمایش دهد. این دوربین مداربسته در تاریکی و حدود 0.05 لوکس میتواند تصویر مطلوبی بعنوان یک تصویر دیددرشب ذخیره و ارسال کند. محدوده ی تنظیم سرعت شاتربین 1/1 تا 1/30000 ثانیه میباشد. تنظیمات DWDR نیز هنگام تابش نور پس زمینه ی شدید به بخشی از تصویر به کمک شما می آید و با ایجاد تعادل در نور تصویر امکان رویت دقیقتر آن بخش را برای شما فراهم میکند. علاوه براین موضوع شما میتوانید با دراختیار داشتن تنظیماتی چون 3DDNR، HLC،BLC ،ROI از دیگر امکانات افزایش کیفیت تصاویر بهره ببرید. این دوربین مداربسته میتواند در دوفرمت H.264 و MJPEG تصاویر دریافتی را فشرده کند.

 

فاصله کانونی تصویر

دوربین مداربسته HD-CVI مدل SD40112I-HC از لنز متغیر استفاده میکند و دارای فاصله ی کانونی تصویر 5.1 تا 61.2 میلیمتر است که زاویه ی دید وسیع 4.64 تا 51.3درجه ای را پوشش میدهد. میتوانید از این دوربین مداربسته میتوانید در فضاهای یزرگ و وسیع نیز به خوبی بهره ببرید.

 

استانداردهای فیزیکی

دوربین مداربسته مدل SD40112I-HC مطابق با استاندارد IP66 طراحی شده است که مانع از نفوذ گردوغبار و آب میشود. برخلاف تصور از وجود بخش شیشه ای و آسیب این قسمت باید یادآور شویم که دوربین مداربسته HD-CVI مدل SD40112I-HC موفق به رعایت کامل استاندارد IK10 شده است و در مقابل ضربه مقاوم میباشد.

 

شرایط محیطی

استاندارد شرایط محیطی برای دوربین مداربسته مدل SD40112I-HC دمای حداقل -35 درجه و حداکثر 60 درجه با حداکثر رطوبت مجاز 95 درصد است. این دوربین مداربسته میتواند در محیط های سرد و کوهستانی و یا گرم و شرجی به خوبی کار کند. در مورد دوربین مدازبسته های داهوا باید گفت که به شدت با اقلیم های مختلف ایران سازگاری دارند و جزو بهترین انتخاب های موجود میباشند.

 

مصرف انرژی

انرژی این دوربین مداربسته از طریق ولتاژ 24 ولت AC تامین میشود و حداکثر مصرف برق آن 15وات است اما شما میتوانید با استفاده از POE جریان مورد نیاز را فراهم کنید. درواقع این امکان با درایت داهوا در اختیار کاربران قرار میگیرد تا کاربران با توجه به پروژه ی خود و موقعیت های موجود از منابع متخلف انرژی بهره ببرند.

 

جمع‌بندی

این سری از دوربین مداربسته ها میتوانند محافظ مکان هایی با وسعت زیاد باشند. امکانات تعریف شده برای این دوربین مداربسته و قیمت ایده آل آن باعث شده است گزینه ی خوبی برای پروژه هایی باشد که نیاز چندانی به حالت دید درشب ندارند. درواقع فروشگاه دفاتر و شرکتهای بزرگ و سالنهای وسیع باید این مدل را مدنظر داشته باشند.