مدل : DS-2CE56D0T-IRMM

امتیاز دهید
امتیاز محصول 5.0 از 1 رای
برند :
گارانتی : دو ساله پارس ارتباط
قیمت : 410,000 تومان

یکی دیگر از دوربین مداربسته های پرکاربرد دام که کیفیت ایده آل آن در روز نظر کاربران زیادی را به خود جلب کرده دوربین مداربسته HDTVI مدل DS-2CE56D0T-IRMM است. بررسی این دوربین مداربسته به شما نشان خواهد داد که چرا حتی بدون امکان مادون قرمز یک دوربین مداربسته میتواند مورد استقبال کاربران قرار بگیرد.

 

طراحی ظاهری : زیبایی در عین سادگی

طراحی ساده اما نه معمولی این دوربین مداربسته نظر کاربران زیادی را بخود جلب کرده است افرادی که برای محیط خود نیاز به مادون قرمز ندارند از دوربین مداربسته مدل DS-2CE56D0T-IRMM به خوبی استقبال می کنند. بخش اعظمی از بدنه این دوربین از شیشه پوشیده شده است. ظاهر ساده و جمع و جور این دوربین مداربسته مناسب افرادیست که به یک دوربین مداربسته کوچک برای محیط کوچک خود نیاز دارند. ابعاد DS-2CE56D0T-IRMM تقریبا 6.5x10 سانتیمتر است و حدود 130گرم وزن دارد که آنرا به سبک ترین دوربین مداربسته حال حاضر در بازار تبدیل کرده است.

 

کیفیت تصویر

دوربین مداربسته مدل DS-2CE56D0T-IRMM از حسگر تصویر 1/2.7اینچی پیشرفته CMOS استفاده میکند که با وضوح تصویر2 مگاپیکسل تصویر مناسبی را در اختیار شما میگذارد وضمنا میتواند هردو سیگنال ویدئویی PAL  و NTSC را پشتیبانی کند. این حسگر توانایی حفظ تصویر در نور بسیار کم را نیز دارد و حداقل روشنایی 0.1 کافیست تا بتوان تصویر را دریافت و به دستگاه ذخیره سازی ارسال کرد. پشتیبانی از قابلیت AGC باعث خواهد شد تا تصاویر دریافتی فاقد نویز باشند. ضمنا این دوربین مداربسته با استفاده از ال ای دی های مادون قرمز میتواند تا20متر را درحالت دید درشب و درتاریکی تحت پوشش بگیرد.

 

فاصله کانونی تصویر

لنز استفاده شده در دوربین مداربسته مدل DS-2CE56D0T-IRMM یکی از رایج ترین لنزهای به کار رفته در دوربین مداربسته های لنز ثابت به شمار میرود و فاصله ی کانونی 3.6میلیمتر است و زاویه ی دید 90درجه ای از محیط را خواهید دید. جابجایی زاویه در این دوربین مداربسته درهنگام نصب 360 درجه افقی و 90 درجه عمودی است ومیتوانید جهت لنز را حول محور های افقی و عمودی تغییر دهید و نگران جابجا کردن محل نصب نباشید.

 

شرایط محیطی

دوربین مداربسته مدل DS-2CE56D0T-IRMM در دمای -40 تا 60 درجه سانتیگراد و با رطوبت کمتر از 90 درصد به فعالیت خود ادامه میدهد. بهتر است از این دوربین مداربسته در دماهای پایینتر استفاده نکنید چون ممکن است در دریافت و ارسال سیگنالها و کیفیت تصاویر اختلال ایجاد شود.

 

مصرف انرژی

دوربین مداربسته مدل DS-2CE56D0T-IRMM انرژی خود را از طریق ولتاژ 12ولت DC تامین میکند و حداکثر مصرف برق در حالت عادی 2وات است که جزو کمترین میزان مصرف انرژی در دوربین مداربسته های مشابه به شمار میرود.

 

جمع‌بندی

این دوربین مناسب افرادی است که تداوم کیفیت را در کنار قیمت مناسب و ایده آل میخواهند. کیفیت تصویر مطلوب درکنار ظاهر مناسب این دوربین مداربسته را برای فضاهای نسبتا کوچک ایده آل کرده است. برای محیط های بیرونی بهتر است از این دوربین مداربسته استفاده نشود هرچند هایک ویژن استاندارد IP66 آنرا تایید کرده است.