مدل : DS-2CE16C5T-VFIR3

امتیاز دهید
امتیاز محصول 5.0 از 1 رای
برند :
گارانتی : دو ساله هایک سرویس
قیمت : 540,000 تومان

مدلهای مختلف دوربین مداربسته بالت با لنز متغیر جایگاه ویژه ای در پروژه های مختلف امنیتی دارند. این گروه از دوربینها میتوانند نقش بسزایی در کاهش تعداد دوربین مداربسته داشته باشند. درادامه با هم به بررسی دوربین مداربسته مدل DS-2CE16C5T-VFIR3 که از جمله دوربین مداربسته های خوب در این زمینه است میپردازیم.

 

طراحی ظاهری

بدون شک این مدل یکی از بزرگترین و پرجذبه ترین دوربین مداربسته های HDTVI است که دارای لنز متغیر هستند و ظاهری زیبا و بزرگ دارند. والبته میتوانند در بین سایر دوربین مداربسته های هم رده به خوبی عرض اندام کند. ابعاد دوربین مداربسته بالت مدل DS-2CE16C5T-VFIR3 باظاهری مکعبی شکل  حدودا 92x85 میلیمتر و طول تقریبی 270 میلیمتر است. استفاده از رنگ مناسب و طراحی چشم نواز از دیگر ویژگی های ظاهری دوربین مداربسته مدل DS-2CE16C5T-VFIR3 به شمار می رود. پایه ی محکم و مقاوم این دوربین مداربسته با 4 ثابت کننده به راحتی می تواند وزن  1350گرمی آن را تحمل کند. درواقع شما باانتخاب این دوربین سنگین وزن ترین دوربین مداربسته موجود در هایک ویژن را دردسته HDTVI و گروه بالت انتخاب کرده اید.

 

کیفیت تصویر

هایک ویژن در دوربین مداربسته مدل DS-2CE16C5T-VFIR3 از حسگر پیشرفته تصویر1/3  اینچی CMOS بهره میبرد که وضوح تصویر بسیار بالایی دارد و میتواند در هر دو سیگنال ویدئوییPAL  و NTSC تصویری با ابعاد 1305x1049 پیکسل را نمایش دهد. این وضوح تصویر بیش از 1.3مگاپیکسل است که این دوربین مداربسته را جزو بهترین دوربین مداربسته های کمتر از دومگاپیکسل قرار داده است .

دوربین مداربسته بالت HDTVI مدل DS-2CE16C5T-VFIR3 با حداقل میزان روشنایی میتواند محدوده ی تعیین شده را به صورت رنگی پوشش دهد. حداقل روشنایی مورد نیاز دوربین مداربسته مدل DS-2CE16C5T-VFIR3 حدودا 0.01 لوکس تعیین شده است. و در صورت تاریکتر شدن محیط با فعال شدن فیلتر مادون قرمز همه تصاویر در حالت سیاه و سفید خواهند بود درواقع قابلیت دید درشب این دوربین باکاهش نور به سرعت فعال خواهد شد. این دوربین مداربسته قابلیت دید در شب حدودا40متری را دارد که امکان استفاده از آن را در فضاهای وسیع به شما خواهند داد.

 

فاصله کانونی تصویر

دوربین مداربسته مدل DS-2CE16C5T-VFIR3 از لنز متغیر استفاده میکند و شما میتوانید بر اساس نیاز فاصله ی کانونی بین 2.8 تا 12 میلیمتر را انتخاب کنید. این مدل زاویه حرکتی یا چرخشی 360 درجه افقی و 90 درجه عمودی و360 درجه دورانی رابه شما می دهد یعنی شما می توانید ضمن تغییر وسعت فضای قابل مشاهده در تصویر از 28 تا 78درجه درجهات مختلف چرخش های لازم را نیز داشته باشید. این کار معمولا با هماهنگ کردن پیچ تنظیم “zoom” و “focus” صورت می گیرد که باید در هنگام نصب تنظیم گردد البته به دفعات میتوانید زاویه دید را تغییر دهید نکته بسیار پراهمیت و مفید این است که این دوربین مداربسته با قابلیت UTC میتواند از کنار دستگاه فرمان پذیر باشد واز آن استفاده کتد وشما نیز به راحتی کیفیت تصویر را تغییر دهید.

 

استانداردهای فیزیکی

دوربین مداربسته مدل DS-2CE16C5T-VFIR3 از استاندارد IP66 پیروی میکند و شما میتوانید آن را در فضای باز و در هوای بارانی نصب کنید. عمده کاربرد این دوربین مداربسته برای فضاهای وسیع و بدون محافظ است که قطعا اهمیت ویژه ای برای بسیاری از کاربران دارد.

 

شرایط محیطی

دوربین مداربسته مدل DS-2CE16C5T-VFIR3 با سردترین نقاط یا گرم ترین شهرهای ایران سازگار است و در شرایط استاندارد از دمای -30 تا 60 درجه سانتیگراد و حداکثر رطوبت 90% توانایی دریافت و ارسال اطلاعات را برعهده دارد.

 

مصرف انرژی

دوربین مداربسته HDTVI مدل DS-2CE16C5T-VFIR3 انرژی خود رااز طریق ولتاژ 12 ولتDC تامین میکند و براساس اعلام تولیدکنندگان این محصول حداکثر مصرف برق 4وات پیش بینی شده است.

 

جمع‌بندی

تغییر فاصله ی کانونی و قدرت دید درشب و کیفیت تصویر در انتخاب دوربین مداربسته مناسب دخیل و تاثیرگذار هستند و طبق بررسی انجام شده مشاهده کردیم که دوربین مداربسته مدل DS-2CE16C5T-VFIR3 بسیاری از این ویژگی ها را دارد. برهمین اساس دوربین مداربسته مدل DS-2CE16C5T-VFIR3 برای محیط های داخلی مانند سالن های تولید و ورزشی و مکان های مشابه مسقف و یا فضاهای باز مانند ورودی ها برای خواندن پلاک و حیاط و فضاهای اینچنینی مناسب است. استفاده از UTC برای این مدل کارایی آنرا بسیار بیشتر خواهد کرد!