مدل : DS-2CE16C2T-VFIR3

امتیاز دهید
امتیاز محصول 4.3 از 4 رای
برند :
گارانتی : دوسال گارانتی هایک سرویس
قیمت : 450,000 تومان

انواع دوربین مداربسته بالت با لنز متغیر اهمیت ویژه ای در پروژه های مختلف امنیتی دارند. این گروه از دوربین ها میتوانند نقش بسزایی در کاهش تعداد دوربین مداربسته داشته باشند. یکی از بهترین مدلهایی که میتوانید برای پروژه های مختلف بویژه آپارتمان ها مورد استفاده قرار دهید دوربین مداربسته مدل DS-2CE16C2T-VFIR3 است. با هم به بررسی این مدل که از جمله دوربین مداربسته های خوب در این زمینه است میپردازیم.

 

طراحی ظاهری

دوربین مداربسته مدل DS-2CE16C2T-VFIR3 دارای ظاهری زیبا و بزرگ است که میتواند در بین سایر دوربین مداربسته های هم رده به خوبی عرض اندام کند. ابعاد این دوربین مکعبی شکل  حدودا 92x85میلیمتر و طول تقریبی 270میلیمتر است. استفاده از رنگ بندی مناسب و طراحی چشم نواز از دیگر ویژگی های ظاهری دوربین مداربسته HDTVI مدل DS-2CE16C2T-VFIR3 به شمار میرود. پایه ی محکم و مقاوم این دوربین مداربسته با 4 ثابت کننده به راحتی می تواند وزن 1000گرمی آن را تحمل کند. این دوربین مداربسته بگونه ای طراحی شده است که اغلب سارقان بیش از سایر مدل ها از آن واهمه دارند. بررسی های میدانی پروژه های گوناگون نشان داده است درصد بسیار کمی از آپارتمانهایی که از این مدل استفاده کرده اند دچار حادثه سرقت شده اند.

 

کیفیت تصویر

هایک ویژن در دوربین مداربسته HDTVI مدل DS-2CE16C2T-VFIR3 از حسگر تصویر1/3اینچی پیشرفته CMOS استفاده میکند که وضوح تصویر بسیار بالایی دارد ومیتواند در هر دو سیگنال ویدئوییPAL  و NTSC تصویری با ابعاد 1280x960 را نمایش دهد. این وضوح تصویر معادل 1.3مگاپیکسل است. در مورد این دوربین مداربسته استفاده از لنز متغیر باعث شده است تا همواره بالاترین کیفیت ممکن را دراختیار داشته باشید زیرا لنز به صورت فیزیکی جابجا میشود و افت کیفیت نخواهید داشت. دوربین مداربسته بالت HDTVI مدل DS-2CE16C2T-VFIR3 با حداقل میزان روشنایی میتواند محدوده ی تعیین شده را به صورت رنگی پوشش دهد. حداقل روشنایی مورد نیاز دوربین مداربسته مدل DS-2CE16C2T-VFIR3 حدودا 0.01 لوکس تعیین شده است. و در صورت تاریکتر شدن محیط با فعال شدن فیلتر مادون قرمز همه تصاویر در حالت سیاه و سفید خواهند بود.

 

فاصله کانونی تصویر

دوربین مداربسته مدل DS-2CE16C2T-VFIR3 از لنز متغیر استفاده می کند و شما می توانید بر اساس نیاز فاصله ی کانونی بین 2.8 تا 12 میلیمتر را انتخاب کنید. این مدل زاویه حرکتی یا چرخشی 360 درجه افقی و 90 درجه عمودی و360 درجه دورانی رابه شما می دهد یعنی شما می توانید ضمن تغییر وسعت فضای قابل مشاهده در تصویر از 27.2 تا 80 درجه درجهات مختلف چرخش های لازم را نیز داشته باشید. این کار معمولا با هماهنگ کردن پیچ تنظیم “zoom” و “focus” صورت می گیرد که باید در هنگام نصب تنظیم گردد البته به دفعات میتوانید زاویه دید را تغییر دهید اما هر بار تغییر باید از کنار دوربین مداربسته انجام گیرد.

 

استانداردهای فیزیکی

دوربین مداربسته مدل DS-2CE16C2T-VFIR3 از استاندارد IP66 پیروی میکند و شما میتوانید آن را در فضای باز و در هوای بارانی نصب کنید البته لازم به ذکر است که نباید این دوربین مداربسته را مستقیم داخل آب فرو برد و یا برای چاه ها استفاده کرد. این مدل میتواند با قابلیت مه زدایی درهوای مه آلود تصویر را بهینه کرده و کیفیت آنرا افزایش دهد.

 

شرایط محیطی

دوربین مداربسته مدل DS-2CE16C2T-VFIR3 با سردترین نقاط یا گرم ترین شهرهای ایران سازگار است و در شرایط استاندارد از دمای -40 تا 60درجه سانتیگراد و حداکثر رطوبت 90% توانایی دریافت و ارسال اطلاعات را برعهده دارد.

 

مصرف انرژی

انرژی دریافتی این دوربین مداربسته از طریق ولتاژ 12ولت DC تامین میشود و براساس اعلام تولیدکنندگان این محصول حداکثر مصرف برق 4وات پیش بینی شده است. برای تامین جریان لازم این دوربین مداربسته بهتر است از آداپتورهای جداگانه استفاده نمایید تا مشکلی درحالت دید در شب نداشته باشید.

 

جمع‌بندی

تغییر فاصله ی کانونی و قدرت دید درشب و کیفیت تصویر در انتخاب دوربین مداربسته مناسب دخیل و تاثیرگذار هستند و طبق بررسی انجام شده مشاهده کردیم که دوربین مداربسته مدل DS-2CE16C2T-VFIR3 بسیاری ازاین ویژگیها را دارد. برهمین اساس دوربین مداربسته HDTVI مدل  DS-2CE16C2T-VFIR3 برای محیط های داخلی مانند سالن های تولید و ورزشی و مکان های مشابه مسقف و یا فضاهای باز مانند ورودی ها برای خواندن پلاک و حیاط و فضاهای اینچنینی مناسب است.