مدل : DS-2CC12D9T

امتیاز دهید
امتیاز محصول 5.0 از 1 رای
برند :
گارانتی : دو ساله هایک سرویس

اگر بخواهیم از یک دوربین مداربسته ی باکس با حداقل پارامترهای مورد نیاز این گروه نام ببریم دوربین مداربسته مدل DS-2CC12D9T گزینه ی خوبی خواهد بود. این دوربین امکانات یک دوربین مداربسته مناسب برای صندوق های فروشگاه ها را داراست. همچنین از قیمت بسیار مناسبی برخورداراست و میتواند نیاز پروژه های بسیاری را رفع نماید. بررسی این محصول را ازدست ندهید

 

طراحی ظاهری

بدنه مدل DS-2CC12D9T دارای ظاهری مکعبی شکل است که در ابعاد 69x56 میلیمتر و به طول 113.3 میلیمتر طراحی شده است. در قسمت عقب آن درگاه های خروجی که ارسال تصاویر به دستگاه ذخیره سازی را بر عهده دارند قرار گرفته اند و همچنین درگاه اتصال جریان به دوربین را بر روی بدنه قرار دارد.

برای نصب این مدل دوربین مداربسته شما نیاز به تهیه ی پایه خواهید داشت به همین منظور در قسمت پایین و بالای این محصول حفره ای پیچی قرار دارد که امکان نصب پایه از هر دو طرف را به شما می دهد و با توجه به نوع پایه شما می توانید از زاویه چرخش مناسبی بهره ببرید. وزن تقریبی این مدل 400 گرم است که حتی پایه های پلاستیکی توان نگه داری آن را دارند. مدل DS-2CC12D9T میتواند در هر دو محیط داخلی و یا خارجی نصب گردد.

 

کیفیت تصویر

دوربین مداربسته مدل DS-2CC12D9T از حسگر تصویر 1/3 اینچی SONY CCD II استفاده میکند که دارای وضوح تصویر 700TVL است. حداقل میزان روشنایی در این مدل در حالت عادی 0.001 لوکس است و حتی اگر میزان روشنایی محیط به 0.0001 لوکس هم کاهش پیدا کند تصاویر را به صورت سیاه و سفید خواهید دید.

از دیگر تنظیمات موجود برای دوربین مداربسته مدل DS-2CC12D9T میتوان به تنظیم D-WDR و روشنایی و شدت رنگ و بزرگنمایی دیجیتال اشاره کرد.

در این دوربین مداربسته امکان تشخیص ناحیه تعبیه شده است به گونه ای که حداکثر تا 12ناحیه را میتوانید به عنوان نقاط مهم و حساس انتخاب کنید.

 

فاصله کانونی تصویر

شما میتوانید از LENS MOUNT C  و یا LENS MOUNT CS استفاده کنید البته این موضوع بسیار اهمیت دارد که محیط شما با چه لنزی سازگاری دارد. در واقع ارتفاع و مساحت محیط است که نوع لنز دوربین را مشخص میکند. برای انتخاب لنز حتما با مشاوران و کارشناسان مجرب نصب مشورت کنید. نرم افزارهایی هم جهت کمک به انتخاب لنز مناسب وجود دارد که به صورت رایگان برخی از آنها را در اینترنت خواهید یافت.

 

شرایط محیطی

شرایط استاندارد تعیین شده برای عملکرد بهینه ی دوربین مداربسته مدل DS-2CC12D9T در دمای -10 تا 60 درجه سانتیگراد و حداکثر رطوبت 90% است. نکته مهم این است که چون استاندارد IP66 برای این مدل درنظر گرفته نشده باید از بارش باران و نفوذ آب جلوگیری شود هرچند هایک ویژن موارد اولیه ی امنیتی را لحاظ کرده است. ضمنا نباید دمای هوا به میزان زیادی کاهش یابد.

 

مصرف انرژی

انرژی دوربین مداربسته DS-2CC12D9T از طریق ولتاژ 24ولت AC و یا ولتاژ12 ولت DC تامین شود و حداکثر مصرف برق آن 2 وات است. برای تامین انرژی این دوربین میتوانید از آداپتورهای معمولی 1 آمپر و یا 2 آمپر استفاده کنید. بهتر است منبع تغذیه در نزدیکی دوربین مداربسته قرار داده شود. 

 

جمع‌بندی

از مدل DS-2CC12D9T میتوانید در فروشگاه های کوچک خود استفاده کنید. کاربرد عمومی دوربین مداربسته DS-2CC12D9T در مکانهایی مانند سوپرمارکت ها برای تشخیص دقیق پول وچهره ی فرد است. با انتخاب لنز مناسب شما میتوانید تسلط کافی بر صندوق و دریافت و برداشت پول داشته باشید.