مدل : DS-2AE7230TI-A

امتیاز دهید
امتیاز محصول 5.0 از 1 رای
برند :
گارانتی : دو ساله هایک سرویس

معمولا انتخاب یک دوربین مداربسته معمولی، با کمی دقت میتواند به سرانجام برسد اما قطعا برای خرید یک دوربین مداربسته اسپیددام نیاز به بررسی بیشتر و عمیقتری دارید. اینکه دوربین مداربسته مورد نظر باتوجه به هزینه ی آن مناسب محیط شماست یا خیر مساله ای است که با بررسی مشخصات دوربین های مشابه حل خواهد شد. دوربین مداربسته مدل DS-2AE7230TI-A یکی از مدل هایی است که شما میتوانید در پروژه های متنوعی از آن استفاده کنید و شناخت بهتر آن شما، به انتخاب نهایی شما کمک بسیاری خواهد کرد.

 

طراحی ظاهری

طراحی بدنه فوق العاده زیبا و حرفه ای دوربین مداربسته مدل DS-2AE7230TI-A که از جمله پرطرفدارترین طراحی های  موجود در بازار ایران و جهان است. بدنه  ی فلزی این دوربین مداربسته با4.5کیلوگرم وزن و ابعاد 220x353.4میلیمتر طراحی وتولید شده است. وجود پاور ال ای دی های زیبا نمای خوبی به این دوربین مداربسته اسپیددام داده است که البته کارایی بسیار خوبی در حالت دید درشب دارند. بدنه این دوربین مداربسته از جنس فلز میباشد وظراحی آن بگونه ای صورت گرفته تا درمقابل باران و نفوذ آب ایمن باشد.

 

کیفیت تصویر

دوربین مداربسته مدل DS-2AE7230TI-A از حسگر پیشرفته ی تصویر1/3 اینچی CMOS استفاده میکند. این دوربین مداربسته دارای وضوح تصویر 2مگاپیکسل میباشد که باعث محبوبیت آن نیز شده است. از آنجایی که دوربین های مداربسته اسپیددام معمولا درارتفاع بالاتری نسبت به سطح زمین نصب میشوند تولید کنندگان این محصولات امکانات زیادی را برای افزایش کیفیت تصویر درنظر میگیرند. دسترسی به  این امکانات با ورود به منو دوربین مداربسته میسر خواهدبود. درنظر داشته باشید اگر همه ی گزینه ها را تغییر دهید میتوانید با گزینه ی ریست به تنظیمات کارخانه برگردید واز بابت بهم خوردگی سیستم اصلی و پیشفرض نگران مساله ای نباشید. سرعت شاتر در دوربین مداربسته اسپیددام مدل DS-2AE7230TI-A از1تا 1/10000ثانیه است، شما این امکان را دارید تا برای افزایش کیفیت تصویر تنظیمات مربوط به DWDR و 3D-DNR و BLC راتغییر دهید وضمنا قادر خواهید بود بااستفاده از قابلیت بزرگنمایی دیجیتال به آنچه که درفواصل دورتر نیاز دارید دسترسی داشته باشید البته برای افت کیفیت تصویر ابتدا از قدرت بزرگنمایی اپتیکال که تا 30X تعیین شده است استفاده کنید و در صورت نیاز بزرگنمایی دیجیتال را تغییردهید. شما میتوانید این دوربین مداربسته را با استفاده پایه های بزرگ بر روی سقف و یا دیوار نصب کنید. این دوربین مداربسته قادر است تا در تاریکی مطلق تا120متر را کنترل نماید که قدرت بسیار بالای آن را نشان میدهد.

 

فاصله کانونی تصویر

فاصله ی کانونی تصویر و زاویه ی دید در دوربین مداربسته مدل DS-2AE7230TI-A از 4 تا 120میلیمتر متغیر است و شما زاویه ی دید 1.7درجه تا 57درجه را دراختیار خواهیدداشت. برای این جابجایی تنها 3ثانیه زمان کافیست تا ازکمترین فاصله ی کانونی به بیشترین فاصله کانونی برسید.

وسعت دید خود را انتخاب کنید!

چرخش افقی 360درجه ای و عمودی تقریبا 105درجه ای این امکان را به شما میدهد تا براحتی بتوانید محدوده موردنیاز خود را تحت پوشش قراردهید. سرعت این چرخش میتواند تا 160درجه افقی ویا 120درجه عمودی درثانیه افزایش یابد البته این سرعت درحالت PRESET تا 240درجه افقی و 200درجه عمودی برثانیه افزایش میابد. برای تنظیم دوربین مداربسته گردان جهت نمایش مکانهایی خاص یا یه اصطلاح استفاده از حالت preset شما میتوانید با انتخاب 256حالت مختلف کنترل نقطه به نقطه ی محدوده ی موردنظر خود را دراختیار داشته باشید. علاوه براین باتنظیم 32 حالت گشت زنی برای هر PRESET میتواند شما رااز سرکشی لحظه ای به  نقاط مهم بینیاز کند. اگر در هرکدام از فعالیتهای گشت زنی، PRESET و انواع اسکنهای افقی وعمودی اتفاق غیرعادی مشاهده شد از طریق ارسال آلارم و پیام هشدار به شما اطلاع داده خواهد شد.

 

استانداردهای فیزیکی

DS-2AE7230TI-A مدل HD-TVI دوربین مداربسته اسپیددام مطابق بااستاندارد IP66 طراحی شده است و در برابر نفوذ گرد و غبار و آب مقاوم است. درطراحی ظاهری این دوربین مداربسته تلاش شده تا راههای نفوذ مستقیم آب به داخل بسته شود. ضمنا این مدل درمقابل افزایش ولتاژ تا 4000 ولت مقاوم است که از آن برابر وقوع رعد و برق محافظت میکند. این دوویژگی باعث خواهد شد تا شما باخیالی آسود از این دوربین مداربسته تحت شبکه درشرایط جوی حتی طوفانی استفاده کنید.

 

شرایط محیطی

دوربین مداربسته مدل DS-2AE7230TI-A میتواند از دمای -30درجه تا 65درجه تصاویر رادریافت وارسال کند رطوبت هوا برای عملکرد صحیح این دوربین مداربسته باید کمتر از 90درصد باشد. با توجه به وضعیت جغرافیایی کشور و شرایط دمایی بنظر میرسد مشکلی برای استفاده از این دوربین مداربسته درنقاط مختلف کشور وجودنداشته باشد.

 

مصرف انرژی

انرژی دوربین مداربسته مدل DS-2AE7230TI-A از طریق ولتاژ 24ولتAC تامین میشود وحداکثر مصرف برق درحالیکه از حالت مادون قرمز استفاده شود 30وات است که حدود 9وات آن مربوط به فعال شدن ال ای دی های دید درشب است.

 

جمع‌بندی

برای خرید یک دوربین اسپیددام این موضوع که تصاویر دریافتی چه کیفیتی دارند و در حالت مادون قرمز چند متر را میتوان پوشش داد، اهمیت ویژه ای دارد و لازم است که بتوانیم دوربین ها را مطابق با نیاز خود انتخاب کنیم. این مدل در طول روز با تنظیمات متعدد و زاوایای دید متفاوت تصاویر خوبی را به شما خواهد داد با قدرت دید در شب بسیار خوب میتواند نیاز شما را در ارائه تصویر درشب برطرف سازد. اگر قصددارید فضای باز وسیعی راتحت پوشش بگیرید انتخاب خوبی داشته اید زیرا دوربین مداربسته مدل DS-2AE7230TI-A به خوبی ازپس آن برخواهد آمد.