مدل : DH-HAC-HFW2220EP

امتیاز دهید
امتیاز محصول 5.0 از 1 رای
برند :
گارانتی :

انواع دوربین مداربسته بالت با لنز متغیر اهمیت ویژه ای در پروژه های مختلف امنیتی دارند. این گروه از دوربین مداربسته ها میتوانند نقش بسزایی در کاهش تعداد دوربین مداربسته های نصب شده برای یک محیط داشته باشند. با هم به بررسی دوربین مداربسته HD-CVI مدل DH-HAC-HFW2220EP که از جمله دوربین مداربسته های خوب در این زمینه است میپردازیم.

 

طراحی ظاهری

این دوربین مداربسته دارای ظاهری زیبا وبزرگ است که میتواند در بین سایر دوربین مداربسته های هم رده به خوبی عرض اندام کند. ابعاد این دوربین مداربسته مکعبی شکل حدودا70x70میلیمتر و طول تقریبی 180میلیمتر است. استفاده از رنگبندی مناسب و طراحی چشم نواز ازدیگر ویژگیهای ظاهری دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HFW2220EP به شمار میرود. پایه ی محکم و مقاوم این دوربین مداربسته با 4 ثابت کننده براحتی میتواند وزن 400گرمی آن را تحمل کند.

 

کیفیت تصویر

داهوا در دوربین مداربسته مدلDH-HAC-HFW2220EP از حسگر تصویر1/2.8  اینچیCMOS استفاده میکند که وضوح تصویر بسیار بالایی دارد ومیتواند در هردو سیگنال ویدئوییPAL  و NTSC تصویری با ابعاد 1984x1225 پیکسل را نمایش دهد. این وضوح تصویر معادل است که این دوربین مداربسته را جزو بهترین دوربین مداربسته های HD-CVI قرارداده است. مدل DH-HAC-HFW2220EP با حداقل میزان روشنایی میتواند محدوده ی تعیین شده را به صورت رنگی پوشش دهد. حداقل روشنایی مورد نیاز دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HFW2220EP حدودا 0.01 لوکس تعیین شده است. و در صورت تاریکتر شدن محیط با فعال شدن فیلتر مادون قرمز همه تصاویر در حالت سیاه و سفید خواهند بود.

 

فاصله کانونی تصویر

دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HFW2220EP از لنز ثابت6میلیمتر استفاده میکند. درواقع این لنز زمانی کاربرد دارد که شما بخواهید فضایی دورتر را تحت نظر داشته باشید.

 

استانداردهای فیزیکی

دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HFW2220EP از استاندارد IP67 پیروی می کند و شما می توانید آن را در فضای باز و در هوای بارانی نصب کنید.

 

شرایط محیطی

دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HFW2220EP با سردترین نقاط یا گرمترین شهرهای ایران سازگار است و درشرایط استاندارد از دمای -30 تا 60 درجه سانتیگراد و حداکثر رطوبت 90% توانایی دریافت و ارسال اظلاعات را برعهده دارد.

 

مصرف انرژی

انرژی دریافتی این دوربین مداربسته از طریق ولتاژ 12 ولت DC تامین میشود و براساس اعلام تولیدکنندگان این محصول حداکثر مصرف برق 5.5وات پیش بینی شده است.

 

جمع‌بندی

تغییر فاصله ی کانونی و قدرت دید درشب و کیفیت تصویر در انتخاب دوربین مداربسته مناسب دخیل و تاثیرگذار هستند و طبق بررسی انجام شده مشاهده کردیم که دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HFW2220EP بسیاری از این ویژگیها را دارد. برهمین اساس دوربین مداربسته داهوا مدل DH-HAC-HFW2220EP برای محیط های داخلی مانند سالنهای تولیدو ورزشی و مکانهای مشابه مسقف و یا فضاهای باز مانند ورودیها برای خواندن پلاک و حیاط و فضاهای اینچنینی مناسب است.