مدل : DH-HAC-HFW1200BP-B

امتیاز دهید
امتیاز محصول 4.0 از 2 رای
برند :
گارانتی :

انواع دوربین مداربسته بالت با لنز متغیر اهمیت ویژه ای در پروژه های مختلف امنیتی دارند. این گروه از دوربین ها میتوانند نقش بسزایی در کاهش تعداد دوربین مداربسته داشته باشند. با هم به بررسی مدل DH-HAC-HFW1200BP-B که از جمله دوربین های خوب در این زمینه است میپردازیم.

 

طراحی ظاهری

این دوربین دارای ظاهری زیبا و بزرگ است که می تواند در بین سایر دوربین مداربسته های هم رده به خوبی عرض اندام کند. ابعاد این دوربین مکعبی شکل  حدودا 92x85 میلیمتر و طول تقریبی 270 میلیمتر است. استفاده از رنگ بندی مناسب و طراحی چشم نواز از دیگر ویژگی های ظاهری مدل DH-HAC-HFW1200BP-B به شمار می رود. پایه ی محکم و مقاوم این دوربین با 4 ثابت کننده به راحتی می تواند وزن  1010گرمی آن را تحمل کند.

کیفیت تصویر

داهوا در دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HFW1200BP-B از حسگر تصویر1/2.9  اینچی CMOS استفاده میکند که وضوح تصویر بسیار بالایی دارد و میتواند در هردو سیگنال ویدئوییPAL  و NTSC تصویری با ابعاد 1920x1088 را نمایش دهد. این وضوح تصویر معادل 2مگاپیکسل است که این دوربین مداربسته را جزو بهترین دوربین مداربسته های HD-CVI قرار داده است .

مدل DH-HAC-HFW1200BP-B با حداقل میزان روشنایی میتواند محدوده ی تعیین شده را به صورت رنگی پوشش دهد. حداقل روشنایی مورد نیاز دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HFW1200BP-B حدودا 0.01 لوکس تعیین شده است. و در صورت تاریکتر شدن محیط با فعال شدن فیلتر مادون قرمز همه تصاویر در حالت سیاه و سفید خواهند بود.

فاصله کانونی تصویر

دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HFW1200BP-B از لنز متغیر استفاده می کند و شما می توانید بر اساس نیاز فاصله ی کانونی بین 3.6 میلیمتر را انتخاب کنید. این مدل زاویه حرکتی یا چرخشی 360 درجه افقی و 90 درجه عمودی و360 درجه دورانی رابه شما می دهد یعنی شما می توانید ضمن تغییر وسعت فضای قابل مشاهده در تصویر از 80 درجه درجهات مختلف چرخش های لازم را نیز داشته باشید. این کار معمولا با هماهنگ کردن پیچ تنظیم “zoom” و “focus” صورت می گیرد که باید در هنگام نصب تنظیم گردد البته به دفعات میتوانید زاویه دید را تغییر دهید اما هر بار تغییر باید از کنار دوربین مداربسته انجام گیرد.

 

استانداردهای فیزیکی

دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HFW1200BP-B از استاندارد IP67 پیروی می کند و شما می توانید آن را در فضای باز و در هوای بارانی نصب کنید البته لازم به ذکر است که نباید این دوربین مداربسته را مستقیم داخل آب فرو برد و یا برای چاه ها استفاده کرد.

 

شرایط محیطی

دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HFW1200BP-B با سردترین نقاط یا گرم ترین شهرهای ایران سازگار است و در شرایط استاندارد از دمای -40 تا 60 درجه سانتیگراد و حداکثر رطوبت 90% توانایی دریافت و ارسال اظلاعات را برعهده دارد.

مصرف انرژی

انرژی دریافتی این دوربین مداربسته از طریق ولتاژ 12 ولت DC تامین می شود و براساس اعلام تولید کنندگان این محصول حداکثر مصرف برق 7.5 وات پیش بینی شده است.

جمع‌بندی

تغییر فاصله ی کانونی و قدرت دید درشب و کیفیت تصویر در انتخاب دوربین مداربسته مناسب دخیل و تاثیرگذارز هستند و طبق بررسی انجام شده مشاهده کردیم که دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HFW1200BP-B بسیاری از این ویژگی ها را دارد. برهمین اساس  مدل DH-HAC-HFW1200BP-B برای محیط های داخلی مانند سالن های تولید و ورزشی و مکان های مشابه مسقف و یا فضاهای باز مانند ورودی ها برای خواندن پلاک و حیاط و فضاهای اینچنینی مناسب است.