مدل : DH-HAC-HFW1100RP-S2

امتیاز دهید
امتیاز محصول 5.0 از 1 رای
برند :
گارانتی :

کمپانی داهوا به عنوان یکی از بزرگترین کمپانی های تولید کننده تجهیزات امنیتی معمولا یکی از پرچم داران تولید دوربین مداربسته با طراحی متفاوت است. تولید دوربین مداربسته با اندازه ای تقریبا کوچک و حفظ کیفیت و زیبایی ظاهری امری نیست که هر تولید کننده ای توان اجرای آن را داشته باشد اما داهوا توانسته دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HFW1100RP-S2 را با حفظ کیفیت به خوبی طراحی کند. در ادامه به بررسی تخصصی این مدل خواهیم پرداخت تا با ویژگیهای فنی آن آشنا شوید.

 

طراحی ظاهری

عموما تولید کنندگان دوربین مداربسته به بهانه های مختلف دقت چندانی در طراحی ظاهری ندارند. اما داهوا توانسته با طراحی زیبا، یکپارچه و مهندسی شده ی دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HFW1100RP-S2 ، خود را از سایرین متمایز کند. این دوربین مداربسته میتواند این امکان را به شما دهد تا از آن در محیط های داخلی نیز استفاده کنید. اندازه ی تقریبا کوچک بدنه ی دوربین مداربسته HD-CVI مدل DH-HAC-HFW1100RP-S2 که فضایی درحد یک دوربین مداربسته دام را اشغال میکند باعث شده تا افراد زیادی متقاضی نصب آن در منزل و دفتر خود باشند. پایه ی کوچک اما مقاوم و چرخش آسان آن این امکان را به شما میدهد تا دوربین مداربسته را براحتی در زاویه ی دید مورد نظر تنظیم نمایید. ابعاد تقریبی این مدل 70X154میلیمتر و وزن آن حدودا 200گرم است.

 

کیفیت تصویر

در دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HFW1100RP-S2 از حسگر تصویر 1/2.9 اینچی CMOS استفاده شده است که می تواند در هر دو سیگنال ویدئویی PAL  و NTSC تصویری با ابعاد 1280x720 را نمایش دهد. یکی از تفاوتهای این دو نوع سیگنال تعداد فریم های ارسال تصویر است. وضوح تصویر 1مگاپیکسلی این دوربین مداربسته را جزو بهترین دوربین مداربسته های HD-CVI قرار داده است. فعال شدن خودکارAGC  باعث شده تا حداقل روشنایی محیط برای داشتن تصویر رنگی به 0.01 لوکس که تقریبا معادل نور یک شب مهتابیست کاهش یابد. البته این پایان کار نیست و در صورت افزایش تاریکی یا همان حداقل روشنایی با 0.0 لوکس فیلتر مادون قرمز دوربین مداربسته عمل کرده و تصویر در حالت مادون قرمز یا همان حالت دیددرشب ذخیره خواهد شد. محدوده ی تحت پوشش در حالت دیددرشب با شرایط ایده آل 20متر خواهدبود استفاده از تکنولوژی SMART IR در دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HFW1100RP-S2 باعث شده است تا دیگر شاهد سفیدی بیش از حد تصویر در فاصله ی نزدیک نباشید.

 

فاصله کانونی تصویر

فاصله ی کانونی تصویر در دوربین مداربسته ی DH-HAC-HFW1100RP-S2 با لنز ثابت 6میلیمتر تعیین شده است. با این لنز تصویر محیطی 30مترمربعی را به خوبی دریافت خواهید کرد.

 

استانداردهای فیزیکی

از نکات مهم برای یک دوربین مداربسته ضدآب بودن آن است، درواقع یک دوربین مداربسته ی خوب میتواند جزییات بسیار مهمی را در شرایط آب و هوایی نامناسب ارائه دهد. دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HFW1100RP-S2 هم با توجه به اهمیت موضوع دریافت و ارسال تصویر مخصوصا برای دوربین مداربسته بالت که در محیط های بیرونی بیستر کاربرد دارد، ضد آب است و با استاندارد IP66 تطبیق داده شده است.

 

شرایط محیطی

دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HFW1100RP-S2 که از جمله مدلهای پرطرفدار در این اندازه و ظاهر به شمار میرود میتواند در بیشتر شرایط محیطی در کشور به خوبی کار کند. شرایط استاندارد تعیین شده برای عملکرد بهینه ی این دوربین مداربسته در دمای -30 تا 60 درجه سانتیگراد و حداکثر رطوبت 90% است .

 

مصرف انرژی

انرژی دوربین مداربستع از طریق ولتاژ 12 ولت DC تامین می شود و حداکثر مصرف برق در حالت عادی 2وات است.

 

جمع‌بندی

دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HFW1100RP-S2 برای محیط های داخلی و خارجی  مناسب است و اگر محدوده تصویر شما تا 30مترمربع است میتواند جزو گزینه های انتخابی شما باشد.  قیمت مناسب این محصول به شما این امکان را خواهد داد تا با حداقل هزینه بیشترین امنیت را برای خود و همراهانتان فراهم کنید.