مدل : DH-HAC-HFW1100RMP-S2

امتیاز دهید
امتیاز محصول 5.0 از 1 رای
برند :
گارانتی :

کمپانی داهوا به عنوان یکی از بزرگترین کمپانی های تولید کننده تجهیزات امنیتی معمولا پرچم دار تولید دوربین مداربسته با طراحی متفاوت است. تولید دوربین مداربسته با اندازه ای تقریبا کوچک و حفظ کیفیت و زیبایی ظاهری امری نیست که هر تولید کننده ای توان اجرای آن را داشته باشد اما داهوا توانسته دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HFW1100RMP-S2 را با حفظ کیفیت به خوبی طراحی کند.

 

طراحی ظاهری

عموما تولید کنندگان دوربین مداربسته به بهانه های مختلف دقت چندانی در طراحی ظاهری ندارند. اما داهوا از این حیث کاملا مستثناست، طراحی زیبا، یکپارچه و مهندسی شده ی دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HFW1100RMP-S2 این امکان را به شما خواهد داد تا از آن در محیط های داخلی نیز استفاده کنید. اندازه ی کوچک بدنه ی دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HFW1100RMP-S2 که فضایی درحد یک دوربین مداربسته دام را اشغال میکند باعث شده تا افراد زیادی متقاضی نصب آن در منزل و دفتر خود باشند.

 

کیفیت تصویر

در دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HFW1100RMP-S2 از حسگر تصویر 1/2.9 اینچی CMOS استفاده شده است که میتواند در هردو سیگنال ویدئویی PAL و NTSC تصویری با ابعاد 1280x720 را نمایش دهد. یکی از تفاوتهای این دو نوع سیگنال تعداد فریم های ارسال تصویر است. وضوح تصویر 1مگاپیکسل این دوربین مداربسته را جزو بهترین دوربین مداربسته های HD-CVI قرار داده است. با فعال شدن خودکارAGC  باعث شده تا حداقل روشنایی محیط برای داشتن تصویر رنگی به 0.01 لوکس که تقریبا معادل نور یک شب مهتابیست کاهش یابد. البته این پایان کار نیست و در صورت افزایش تاریکی یا همان حداقل روشنایی با 0 لوکس فیلتر مادون قرمز دوربین مداربسته عمل کرده و تصویر در حالت مادون قرمز یا همان حالت دید در شب ذخیره خواهد شد. محدوده ی تحت پوشش در حالت دید در شب با شرایط ایده آل حدودا 20 متر خواهد بود استفاده از تکنولوژی SMART IR با همان مادون قرمز هوشمند در دوربین مداربسته HD-CVI مدل  DH-HAC-HFW1100RMP-S2 باعث شده است تا دیگر شاهد سفیدی بیش از حد تصویر در فاصله ی نزدیک نباشید.

 

فاصله کانونی تصویر

فاصله ی کانونی تصویر در دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HFW1100RMP-S2 با لنز 3.6میلیمتر سازگار شده است و شما میتوانید زاویه ی دید 71.4 درجه ای را در اختیار داشته باشید. این دوربین مداربسته در صورتی که در ارتفاع 2.7متری به بالا نصب شود میتواند فضای وسیعی را تحت پوشش قراردهد.

 

استانداردهای فیزیکی

از نکات مهم برای یک دوربین مداربسته ضدآب بودن آن است، درواقع یک دوربین مداربسته ی خوب میتواند جزییات بسیار مهمی را در شرایط آب و هوایی نامناسب ارائه دهد. دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HFW1100RMP-S2 هم با توجه به اهمیت موضوع دریافت و ارسال تصویر مخصوصا برای دوربین مداربسته بالت که در محیط های بیرونی بیشتر کاربرد دارد، ضد آب است و با استاندارد IP66 تطبیق داده شده است.

 

شرایط محیطی

دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HFW1100RMP-S2 که از جمله دوربین مداربسته های پرطرفدار در این اندازه و ظاهر به شمار میرود میتواند در بیشتر شرایط محیطی در کشور به خوبی کار کند. شرایط استاندارد تعیین شده برای عملکرد بهینه ی این دوربین مداربسته در دمای -30 تا 60 درجه سانتیگراد و حداکثر رطوبت 95% است .

 

مصرف انرژی

انرژی دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HFW1100RMP-S2 از طریق ولتاژ 12ولت DC تامین میشود و حداکثر مصرف برق در حالت عادی2.2 وات است. باید توجه داشته باشید که منبع تغذیه دوربین مداربسته های موجود در یک پروژه قبل از هر ویژگی خاصی باید استاندارد باشند.

 

جمع‌بندی

دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HFW1100RMP-S2 برای محیط های داخلی و خارجی  مناسب است و اگر محدوده تصویر شما تا 30مترمربع است میتواند جزو گزینه های انتخابی شما باشد.  قیمت مناسب این محصول به شما این امکان را خواهد داد تا با حداقل هزینه بیشترین امنیت را برای خود و همراهانتان فراهم کنید.