مدل : DH-HAC-HDW1200RP-VF

امتیاز دهید
امتیاز محصول 5.0 از 1 رای
برند :
گارانتی :

از ابتدا که دوربین مداربسته با ظاهر دام طراحی و تولید شد به دلیل شکل و اندازه کوچک، کیفیت تصاویر به خصوص در شب و محیط تاریک به گونه ای بود که تصاویر ضعیف تری نسبت به دوربین مداربسته بالت با مشخصات فنی مشابه را داشتند. اما در چرخه تولید و با رفع نقابص موجود دوربین مداربسته های جدید دام پیشرفت چشمگیری داشته اند و در حال حاضر به خوبی میتوانند با  بسیاری از دوربین مداربسته های بالت رقابت کنند. قابلیت دید در شب  در مدل های جدید بهبود یافته و به طورکلی بیشتر شده است و البته طرح های زیباتری به نسبت گذشته وارد بازار شده اند. بررسی تخصصی دوربین مداربسته ی مدل DH-HAC-HDW1200RP-VF را به عنوان یکی از مدل های موفق دوربین مداربسته دام در ادامه خواهیم خواهند.

 

طراحی ظاهری

دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDW1200RP-VF تقریبا جزو بزرگترین دوربین مداربسته های دام آنالوگ بشمار می آید. بدنه ی زیبای فلزی که طرح فوق العاده ای دارد نشان ازنهایت تلاش داهوا برای داشتن محصولی زیبا است .استفاده از مواد اولیه بسیار مناسب برای بدنه این دوربین مداربسته به کیفیت ظاهری آن افزوده است. از نظر تفکیک بدنه و اجزا فیزیکی میتوان این مدل را به 3 قسمت تقسبم نمود: قسمت انتهایی پایه ، قسمت میانی که نگه دارنده و متصل کننده بخش اصلی به پایه است و بخش اصلی که محتویات دوربین مداربسته را درخود جای داده است. این مدل با وزن تقریبی 550 گرم و ابعاد 119x97.4 میلیمتر طراحی شده است.

 

کیفیت تصویر

دوربین مداربسته HD-CVI مدل DH-HAC-HDW1200RP-VF از حسگر تصویر 1/2.7 اینچی CMOS استفاده میکندو میتواند تصویری با ابعاد 1930x1088 را نمایش دهد. وضوح تصویر2مگاپیکسلی این دوربین مداربسته را جزو بهترین دوربین مداربسته های HD-CVI قرارداده است. حداقل روشنایی محیط برای داشتن تصویر رنگی به 0.02لوکس نور است و باتاریکی محیط باروشنایی 0لوکس خواهیددید که فیلترمادون قرمز دوربین مداربسته عمل کرده وتصویر درحالت مادون قرمز یا همان حالت دیددرشب ذخیره خواهدشد. محدوده ی تحت پوشش در حالت دیددرشب با شرایط ایده آل بین 25تا30متر میباشد. این دوربین مداربسته از تکنولوژی SMART IR استفاده میکند که مانع سفیدی بیش ازحد تصویر در فاصله ی نزدیک میشود.

 

فاصله کانونی تصویر

دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDW1200RP-VF از لنز متغیر استفاده میکند وشما میتوانید براساس نیاز فاصله ی کانونی بین 2.7تا 12میلیمتر را با توجه به  شرایط پروژه ومحل نصب انتخاب کنید. این مدل زاویه حرکتی یا چرخشی 360 درجه افقی و 75 درجه عمودی و 360 درجه دورانی رابه شما میدهد یعنی شما میتوانید ضمن تغییر وسعت فضای قابل مشاهده درتصویر از37 تا 99درجه درجهات مختلف، چرخشهای لازم را نیز داشته باشید. این کار معمولا با هماهنگ کردن پیچ تنظیم “zoom” و “focus” صورت می گیرد.

 

استانداردهای فیزیکی

دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDW1200RP-VF از استاندارد IP67 پیروی میکند وشما میتوانید از این دروبین مداربسته در فضای باز ودر شرایط هوای بارانی استفاده کنید البته لازم به ذکر است که نباید این دوربین مداربسته درعمق آب قراربگیرد.

 

شرایط محیطی

دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDW1200RP-VF در سردترین نقاط یا گرمترین شهرهای ایران کار کند ودر شرایط استاندارد از دمای -30 تا 60درجه سانتیگراد و حداکثر رطوبت 95% به فعالیت خود ادامه میدهد. درواقع این قابلیت دوربین مداربسته HD-CVI داهوا مدل  DH-HAC-HDW1200RP-VF وجود دارد که درتمام نواحی کشور امکان نصب دارد. زیرا کمتر محیطی است که دمای بابیش از 60درجه و با کمتر از40 داشته باشد.

 

مصرف انرژی

انرژی این دوربین مداربسته از طریق ولتاژ 12 ولت DC تامین می شود و حداکثر مصرف برق 3.8وات است. علی رغم مصرف نچندان زیاد انرژی این دوربین مداربسته شما باید از آداپتورهای استاندارد استفاده کنید تا مشکلی در تصاویر بوجود نیاید.

جمع‌بندی

دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDW1200RP-VF یکی از کاملترین و پیشرفته ترین دوربین مداربسته های دامHD-CVI  موجود در بازار است. این مدل برای محیط های داخلی مانند سالنهای تولیدو ورزشی ومکانهای مسقف ویا فضاهای باز مانند ورودیها برای خواندن پلاک وحیاط وفضاهای اینچنینی مناسب است البته این به این معنی نیست که در فضای باز مورد استفاده قرار نگیرد. شما میتوانید از این مدل برای کنترل درب ورودی و موارد بسیار اینچنینی برای ذخیره تصاویر بیرونی استفاده کنید.