مدل : DH-HAC-HDW1200MP

امتیاز دهید
امتیاز محصول 5.0 از 1 رای
برند :
گارانتی :

پیشنهاد می کنیم اگر برای کنترل پروژه ی امنیتی خود قصد پوشش فضای وسیعی را دارید و درپی یافتن دوربین مداربسته ای باقابلیت پوشش کامل آن هستید بررسی دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDW1200MP را از دست ندهید. در ادامه شما را با امکانات، ویژگیها و شرایط استفاده ی این دوربین مداربسته آشناخواهیم کرد.

 

طراحی ظاهری

دوربین مداربسته HD-CVI مدل DH-HAC-HDW1200MP تقریبا جزو پرفروشترین دوربین مداربسته های داهوا به شمار می آید. دلیل این امر ابعاد مناسب و کیفیت مطلوب است که به شما این امکان را میدهد تا درکمترین فضای اشغال شده و با حداقل قیمت دوربین مداربسته یکی از بهترین مدلهای موجود را دراختیار داشته باشید.

 

کیفیت تصویر

دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDW1200MP از حسگر تصویر 1/2.7 اینچی 2 مگاپیکسلی استفاده میکند و میتواند در هردو سیگنال ویدئویی PAL و NTSC تصویری با ابعاد 1930x1088 را نمایش دهد. وضوح تصویر 2 مگاپیکسل HD-CVI جزو رزولیشنهای خوب بشمار میرود. محدوده ی تحت پوشش در حالت دیددرشب با شرایط ایده آل 30متر خواهدبود استفاده از تکنولوژی SMART IR در این مدل  باعث شده است تا دیگر شاهد سفیدی بیش از حد تصویر در فاصله ی نزدیک نباشید.

 

تنظیمات تصویر

DH-HAC-HDW1200MP دوربین مداربسته مدل قابلیت تنظیم تصویر را از طریق قراردادن کلید فیزیکی جهت دار بر روی کابل به شما می دهد. با ورود به این منو می توانید از قابلیت های تنظیم روشنایی تصویر ، حذف نور های اضافی، و چندین امکان دیگر استفاده کنید. شاید فکر کنید که معمولا دوربین مداربسته ها در ارتفاع نصب میشوند و دسترسی به کابل دوربین مداربسته به راحتی امکان پذیر نیست و همیشه نمیتوان این تنظیمات را تغییر داد، اما داهوا این نگرانی را حل کرده است برای این مشکل راه حل جالبی بکار برده است، شما میتوانید با استفاده از یک ماژول جدا به نام UTC که در واقع کنترل کننده ی همان تنظیمات منوosd است تنظیمات دوربین مدار بسته رااز کنار دستگاه ذخیره سازی انجام دهید.

 

فاصله کانونی تصویر

فاصله ی کانونی تصویر در دوربین مداربسته HD-CVI مدل DH-HAC-HDW1200MP قابل تغییر نیست. این دوربین مدار بسته دارای فاصله کانونی3.6میلیمتر است. باید توجه داشت که این دوربین مداربسته درصورتی که در فاصله مناسب قرارگیرد میتواند محیط های کوچک را نیز به خوبی تحت پوشش قراردهد.

 

استانداردهای فیزیکی

دوربین مداربسته HS-CVI مدل DH-HAC-HDW1200MP ضدآب است و با استاندارد IP67 تطبیق داده شده است. این استاندارد مربوط به بارش باران و هوای طوفانی است و نباید این دوربین مداربسته را مستقیم داخل آب فروبرد و یا برای چاهها استفاده کرد.

 

شرایط محیطی

دوربین مداربسته HD-CVI مدل DH-HAC-HDW1200MP میتواند در بیشتر شرایط محیطی درکشور به خوبی کارکند. شرایط استاندارد تعیین شده برای عملکرد بهینه ی این دوربین مداربسته HD-CVI در دمای -30 تا 60 درجه سانتیگراد و حداکثر رطوبت 95% است.

 

مصرف انرژی

انرژی دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDW1200MP از طریق ولتاژ12ولت DC تامین میشود و حداکثر مصرف برق2.5 وات است. باید درنظرداشته باشید که اگر میخواهید بهترین بازدهی را داشته باشید باید از آداپتورهای با کیفیت استفاده کنید که استاندارد لازم را داشته باشند.

 

جمع‌بندی

اگر فضای مورد نظر شما در حدود30متر است استفاده از این دوربین مداربسته میتواند نیاز شما را برآورده نماید. دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDW1200MP برای محیط های داخلی مانند سالنهای تولید و ورزشی و مکانهای مشابه مسقف ویا فضاهای باز مانند ورودی ها برای خواندن پلاک و حیاط و فضاهای اینچنینی غیرمسقف مناسب است. در واقع عملکرد مناسب این این دوربین مداربسته هزینه ی پرداخت شده بابت آن را به خوبی جبران خواهد کرد.