مدل : DH-HAC-HDW1200EP

امتیاز دهید
امتیاز محصول 5.0 از 1 رای
برند :
گارانتی :

برای خرید دوربین مداربسته ی دام انتخاب های زیادی پیش روی شماست اما ممکن است برای خرید این بخش از نیازتان در پروژه دچار تردید و سردرگمی شوید. اینکه چه دوربین مداربسته ی دامی میتواند نیاز پروژه شما را رفع نماید خود چالش بزرگیست که تشخیص آن برعهده کارشناس نصب میباشد. درادامه تلاش خواهیم کرد تا یکی از دوربین مداربسته های دام  را به شما معرفی کنیم. بابررسی تخصصی دوربین مداربسته DH-HAC-HDW1200EP همراه ما باشید.

 

طراحی ظاهری

معمولا دوربین مداربسته های دام را با ال ای دی های کوچک و ریز در اطراف لنز دیده ایم اما مدتی است با آمدن LED ARREY طراحی این دوربین مداربسته ها دچار تغییر شده است. استفاده از یک ال ای دی مادون قرمز قدرتمند در کنار لنز طرحی است که داهوا در چند مدل به کار برده و بنظر میرسد که به خوبی مورد استقبال کاربران قرار گرفته است. این دوربین مداربسته در ابعاد تقریبی110x95 میلیمتر طراحی شده است و فقط 300 گرم وزن دارد.

 

کیفیت تصویر

استفاده از حسگر تصویر 1/2.7 اینچی 2مگاپیکسل CMOS با ابعاد 1930x1088 پیکسل به شما این اطمینان را میدهد که از کیفیت تصویری ایده آل برخوردار خواید بود. دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDW1200EP می تواند در حداقل نور ممکن تصویر رنگی را برای شما ذخیره کند و کافیست حداقل 0.01 لوکس نور برای آن وجود داشته باشد و AGC فعال شود تا نویز موجود در صفحه کاهش یابد. البته در تاریکی مطلق واگر نوری در محیط وجود نداشته باشد بلافاصله فیلتر مادون قرمز عمل خواهد کرد و شما میتوانید از حالت دیددرشب استفاده کنید و تصاویر را به صورت سیاه و سفید مشاهده نمایید.  محدوده ی تحت پوشش در حالت دید درشب با شرایط ایده آل 50 متراست که دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDW1200EP را جزو دوربین مداربسته های با برد درشب بالا قرار میدهد. استفاده از تکنولوژی SMART IR برای رفع سفیدی بیش از حد تصویر در فاصله ی نزدیک باعث ارتقا کیفیت این مدل شده است.

 

فاصله کانونی تصویر

فاصله کانونی تصویر در دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDW1200EP لنز 3.6میلیمتر تعیین شده است که با این لنز شما میتوانید فضایی با زاویه ی 89.9درجه را مشاهده کنید. با این فاصله ی کانونی بهتر است دوربین مداربسته را در ارتفاعی حداقل 2.7متری از سطح زمین قرار دهید تا اشراف نسبی به محیط داشته باشد.

 

استانداردهای فیزیکی

دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDW1200EP در طراحی دوربین مداربسته، استانداردهای مهمی وجود دارد که در اغلب موارد رعایت این استانداردها بیانگر کیفیت بالای محصول اصلی خواهد بود. دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDW1200EP با رعایت استاندارد IP66 به عنوان یک دوربین ضد آب است و می تواند در هوای بارانی به کار خود ادامه دهد. طبق این استاندارد شما نمیتوانید این دوربین را داخل آب بکار ببرید! و فقط شرایط جوی نامناسب در این استاندارد لحاظ می شود.
 

شرایط محیطی

در فضاهایی که ارتفاع سقف پایین است و معمولا دمای محیط بالاست استفاده از دوربین مداربسته کمی ابهام براگیز است زیرا شما احتمال خرابی دوربین مداربسته را بالا برده اید. بازه ی دمایی بسیار زیاد تعریف شده باعث خواهد شد تا شما از عملکرد صحیح آن در اغلب مناطق ایران مطمئن باشید. برای استفاده از این دوربین مداربسته شما میتوانید محیط هایی بادمای بالاتر از 30درجه زیر صفر وپایینتر از 60درجه بالای صفر را انتخاب کنید.

 

مصرف انرژی

دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDW1200EP میتواند با استفاده از برق 12 ولت و تامین 3.6وات انرژی کار خود را آغاز کند. برای تامین منابع تغذیه ی دوربین مداربسته بهتراست از آداپتورهای باکیفیت و استاندارد استفاده کنید.

 

جمع‌بندی

دوربین مداربسته دام مدل DH-HAC-HDW1200EP جزو آن دسته از دوربین مداربسته هایی است که میتوانید به آن اعتماد کنید وفضاهای متعددی را با آن پوشش دهید. عمکلرد بسیار خوب دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDW1200EP در شرایط آب وهوایی متغیر و کیفیت خوب تصویر را میتوانید معیار خرید خود قرار دهید و مطمئن باشید که یکی از بهترین انتخاب های ممکن را داشته اید.