مدل : DH-HAC-HDW1100RP-S2

امتیاز دهید
امتیاز محصول 5.0 از 1 رای
برند :
گارانتی :

از ابتدا که دوربین مداربسته های دام طراحی وتولید شد به دلیل شکل ظاهری و محدودیت فضا، کیفیت به گونه ای بود که این دوربین مداربسته ها امکانات کمتری نسبت به دوربین مداربسته بالت با مشخصات فنی مشابه را داشتند. اما با پیشرفت تکنولوژی و ورود دوربین مداربسته نسل جدید دام پیشرفت چشمگیری در این مدل بوجود آمد. دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDW1100RP-S2 هم یکی از دوربین مداربسته های پرطرفدار بسیار پرکاربرد است که به بررسی تخصصی آن میپردازیم.

 

طراحی ظاهری

دوربین مداربسته HD-CVI مدل DH-HAC-HDW1100RP-S2 تقریبا جزو بزرگترین دوربین مداربسته های دام آنالوگ به شمار می آید. بدنه ی زیبای فلزی که طرح کارشده بر روی آن فوق العاده است و نشان از نهایت تلاش داهوا برای داشتن محصولی زیبا و کیفیت است. بدنه این دوربین مداربسته از 3 قسمت تشکیل شده است : پایه ، قسمت میانی که نگه دارنده و متصل کننده بخش اصلی به پایه است و بخش اصلی که به شکل کره بوده و  محتویات دوربین مداربسته را درخود جای داده است.

 

کیفیت تصویر

دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDW1100RP-S2 از حسگر تصویر 1/2.9 اینچی استفاده میکند و میتواند در هر دو سیگنال ویدئویی PAL  و NTSC تصویری با ابعاد 1280x720 را نمایش دهد. وضوح تصویر 1مگاپیکسلی این دوربین مداربسته را جزو بهترین دوربین مداربسته های HD-CVI قرارداده است. تا رسیدن به حداقل روشنایی محیط برای داشتن تصویر رنگی به 0.05 لوکس شما دارای تصویری رنگی خواهید بود اما اگر فرآیند تاریکی محیط به حداقل روشنایی با 0 لوکس برسد خواهید دید که فیلتر مادون قرمز دوربین مداربسته عمل کرده و تصویر در حالت مادون قرمز یا همان حالت دیددرشب ذخیره خواهد شد. محدوده ی تحت پوشش در حالت دید درشب با شرایط ایده آل بین 30 تا40 متر میباشد. این دوربین مداربسته از تکنولوژی SMART IR استفاده می کند که مانع سفیدی بیش از حد تصویر در فاصله ی نزدیک باشد.

 

فاصله کانونی تصویر

دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDW1100RP-S2 از لنز ثابت 3.6میلیمتری استفاده میکند. بااستفاده از این لنز شما میتوانید محدوده ی وسیعی را تحت کنترل بگیرید. اگر نیاز به کنترل فضای زیر دوربین مداربسته داشته باشید باید دوربین مداربسته را معمولا در ارتفاع2.7متر نصب کنید.

 

شرایط محیطی

دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDW1100RP-S2 میتواند در سردترین نقاط یا گرمترین شهرهای ایران کار کند ودر شرایط استاندارد از دمای-30 تا 60 درجه سانتیگراد و حداکثر رطوبت 95% به فعالیت خود ادامه میدهد.

 

مصرف انرژی

انرژی این دوربین مداربسته از طریق ولتاژ12 ولت DC تامین می شود و حداکثر مصرف برق 2.2 وات است. این میزان مصرف انرژی برای این دوربین مداربسته یکی از بهترین اعداد ثبت شده توسط واحد کنترل کیفی شرکت داهوا بشمار میرود.

 

جمع‌بندی

دوربین مداربسته HD-CVI مدل DH-HAC-HDW1100RP-S2 برای محیط های داخلی مانند سالنهای کوچک و مکانهای مشابه مسقف ویا فضاهای اینچنینی مناسب است. اندازه کوچک و جمع و جور این دوربین مداربسته عملکردی قابل توجه و دفاع برای آن دز فضاهای کوچک بجا گذاشته است.