مدل : DH-HAC-HDW1100EP-S2

امتیاز دهید
امتیاز محصول 5.0 از 1 رای
برند :
گارانتی :

مدل های متنوع دوربین مداربسته باعث شده که اغلب کاربران در انتخاب مدل مورد نظر خود دچار سردرگمی و تردید زیادی شوند و نتوانند آن چیزی که نیاز اصلی آنها را رفع می کند بیایند. البته این موضوع در مورد انتخاب یک دوربین مداربسته دام با لنز ثابت و برد دیددرشب بالا کمی آسانتر است چون مدلهای زیادی نیستند که با لنز ثابت بتوانند تا 40متر را تحت پوشش خود قرار دهند. دوربین مداربسته HD-CVI مدل DH-HAC-HDW1100EP-S2 دقیقا همان کاربرد مورد انتظار شما را خواهد داشت.

 

طراحی ظاهری

معمولا عادت داشتیم دوربین مداربسته های دام را با ال ای دی های کوچک وریز دراطراف لنز ببینیم اما مدتی است با آمدن LED ARREY کمتر شاهد آن طرح و ظاهر هستیم. استفاده از یک ال ای دی مادون قرمز قدرتمند درکنار لنز طرحی است که داهوا در چند مدل به کار برده و بنظر میرسد که به خوبی مورد استقبال کاربران قرارگرفته است. وجود شیارهای باریک در قسمت پایه و جلوی دوربین مداربسته نمای جالبی به این مدل داده است که طرح این محصول را از بسیاری از مدلها متمایز میکند. طراحی ظاهریداهوا برای  دوربین مداربسته HD-CVI مدل DH-HAC-HDW1100EP-S2 با ابعاد تقریبی 11x9.5 سانتیمتری صورت گرفته است و فقط 300 گرم وزن دارد , وهمین امر باعث شده که این مدل در گروه دوربین مداربسته سبک قراربگیرد.

 

کیفیت تصویر

استفاده از حسگر تصویر 1/2.9 اینچی CMOS با وضوح تصویر 1مگاپیکسل که ابعادی معادل 1280x720 پیکسل را دارد تاثیر بسزایی در افزایش کیفیت تصویر در دوربین مداربسته های HD-CVI دارد. این دوربین مداربسته می تواند در حداقل نور ممکن تصویر رنگی را برای شما ذخیره کند و کافیست  0.1 لوکس برای دوربین مداربسته ی نصب شده وجود داشته باشد و AGC فعال شود تا نویز موجود در صفحه کاهش یابد. البته در تاریکی مطلق و  اگر نوری در محیط وجود نداشته باشد بلافاصله فیلتر مادون قرمز عمل خواهد کرد و شما می توانید از حالت دید در شب استفاده کنید و تصاویر را به صورت سیاه و سفید ذخیره نمایید.
محدوده ی تحت پوشش در حالت دید در شب با شرایط ایده آل حدودا 50متر است. شرکت داهوا با ارائه دوربین مداربسته HD-CVI مدل DH-HAC-HDW1100EP-S2 گام بلندی را درجهت ارتقا و متمایز شدن این مدل نسبت به سایر دام های فیکس برداشته است. استفاده از تکنولوژی SMART IR برای رفع سفیدی بیش از حد تصویر در فاصله ی نزدیک باعث ارتقا کیفیت این مدل شده است.

 

فاصله کانونی تصویر

در دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDW1100EP-S2 فاصله ی کانونی تصویر 3.6 میلیمتر است. با این لنز شما می توانید فضایی با زاویه ی 88 درجه را مشاهده کنید. این دوربین مداربسته برای فضاهای تا70مترمربع بسیار مناسب است.

 

استانداردهای فیزیکی

دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDW1100EP-S2 ضد آب است و میتواند در هوای بارانی طبق استاندارد IP67 به کار خود ادامه دهد. طبق این استاندارد شما نمیتوانید از این مدل دوربین مداربسته داخل آب بکار ببرید! و فقط شرایط جوی نامناسب در این استاندارد لحاظ می شود.
 

شرایط محیطی

در فضاهایی که ارتفاع سقف پایین است و معمولا دمای محیط بالاست استفاده از این دوربین مداربسته میتواند راهگشا باشد. بازه ی دمایی بسیار زیاد دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDW1100EP-S2 این قابلیت را دارد تا شما از عملکرد دوربین مداربسته در اغلب مناطق مطمئن باشید.

 

مصرف انرژی

برای روشن کردن این دوربین مداربسته باید از برق 12 ولت استفاده کنید و از طریق آن، 3.5 وات انرژی برای شروع به کار دوربین مداربسته را تامین نمایید.

 

جمع‌بندی

نیاز نیست برای خرید یک دوربین مداربسته دام با لنز فیکس و برد دیددرشب بالا همه ی مدلها را بررسی کنید و اگر فکر میکنید که درحال حاضر مدل بهتری با امکانات کاملتر درسبد فروش تولید کننده ها وجود دارد ممکن است کار با یک دوربین مداربسته استثنایی را ازدست بدهید.