مدل : DH-HAC-HDBW2220RP-Z

امتیاز دهید
امتیاز محصول 5.0 از 1 رای
برند :
گارانتی :

دوربین مداربسته ی تحت شبکه دام با لنز ثابت یکی از انتخاب های عمومی و خریدهای ثابت در انواع پروژه های دوربین مداربسته است که به دلیل تنوع مدل و شباهت این مدلها به یکدیگر در انتخاب و خرید از حساسیت ویژه ای برخورداراست. یکی از این سری دوربین مداربسته ها، دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDBW2220RP-Z می باشد که امکانات ویژه ای برای آن در نظر گرفته شده است. در ادامه به بررسی تخصصی این مدل میپردازیم تا بیشتر با ویژگیهای آن آشنا شوید.

 

طراحی ظاهری

دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDBW2220RP-Z همانند بسیاری از مدلهای وندال از دو قسمت فلزی و شیشه ای تشکیل شده است. قسمت فلزی که شامل پایه و محفظه نگه دارنده دوربین مداربسته است و قسمت شیشه ای که لنز و ال ای دی ها در آن قرار دارند. اگرچه داهوا تلاش کرده تا دوربین مداربسته وندال تولید شده توسط او از نظر ظاهری از سایر وندالهای موجود متفاوت باشد اما درنهایت تفاوت ظاهری فاحشی را شاهد نیستیم. البته این کمپانی به لحاظ فنی به صورت کاملا جدی و روبه پیشرفتی این دوربین مداربسته را طراحی و روانه بازار کرده است که در ادامه بیشتر از آن خواهیم نوشت. دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDBW2220RP-Z با ابعاد 122x89میلیمتر و وزن  450گرم در گروه دوربین مداربسته های با اندازه متوسط دارد.

 

کیفیت تصویر

دوربین مداربسته داهوا مدل DH-HAC-HDBW2220RP-Z دارای حسگر پیشرفته ی تصویر 1/2.8 اینچی 2مگاپیکسلی CMOS میباشد که میتواند تصویری با ابعاد 1920x1080 را با حداکثر سرعت ارسال 30 فریم برثانیه نمایش دهد. این دوربین مداربسته که در تاریکی مطلق یعنی 0.0 لوکس می تواند تصویر مطلوبی بعنوان یک تصویر دیددرشب ذخیره و ارسال کند، برای ذخیره تصویر رنگی نیاز به حداقل روشنایی 0.02 لوکس خواهد داشت. نکته قابل توجه استفاده داهوا از اسمارت LED ها در سری های جدید دوربین مداربسته خود میباشد تا مشکل سفیدی تصویر در حالت دیددر شب را با استفاده از آنها برطرف نمایند. افرادی که تجربه کار بادوربین مداربسته دیددرشب را دارند حتما دیده اید که درحالت دید درشب و مخصوصا درفاصله نزدیک تمرکز نور سفید بیش از حد مانع ارائه یک تصویر خوب میشد و درواقع آن قسمت از صفحه نمایش واضح نبود. محدوده ی تنظیم سرعت شاتربین 1/6 تا 1/8000 ثانیه میباشد که همانند بسیاری از مدلهای داهوا قابل تنظیم است. البته این مورد توسط خود دوربین مداربسته هم به صورت خودکار تنظیم میگردد. محدوده ی تحت پوشش دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDBW2220RP-Z در حالت دیددرشب با شرایط ایده آل حداکثر 30متر خواهدبود. تنظیمات WDR نیز هنگام تابش نور پس زمینه ی شدید به بخشی از تصویر به کمک شما می آید و با ایجاد تعادل در نور تصویر امکان رویت دقیقتر آن بخش را برای شما فراهم میکند. علاوه براین موضوع شما میتوانید با در اختیار داشتن تنظیماتی چون 3DDNR، HLC،BLC ،ROI از دیگر امکانات افزایش کیفیت تصاویر بهره ببرید. این دوربین مداربسته میتواند در دو فرمت H.264 و MJPEG تصاویر دریافتی را فشرده کند. ضمنا میتوانید به صورت همزمان بر روی سه سیستم مختلف ذخیره سازی را تنظیم نمایید. این ویژگی به شما اطمینان میدهد که تصاویر ذخیره شده به راحتی از بین نخواهند رفت.

 

فاصله کانونی تصویر

دوربین مداربسته HD-CVI مدل DH-HAC-HDBW2220RP-Z دارای فاصله ی کانونی متغیر است و لنز2.7 به 12میلیمتر برای این دوربین مداربسته تعیین شده است. زاویه ی دید مورد پوشش شما در این دوربین مداربسته 37 تا 99درجه است و شما میتوانید از این دوربین مداربسته در فضاهای کوچک نیز به خوبی بهره ببرید.

 

استانداردهای فیزیکی

دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDBW2220RP-Z مطابق با استاندارد IP67 طراحی شده است که مانع از نفوذ گردوغبار و آب میشود. برخلاف تصوری که معمولا کاربران از وجود بخش شیشه ای و آسیب این قسمت دارند باید یادآور شویم که دوربین مداربسته HD-CVI مدل  DH-HAC-HDBW2220RP-Z موفق به رعایت کامل استاندارد IK10 شده است و در مقابل ضربه مقاوم میباشد.

 

شرایط محیطی

استاندارد شرایط محیطی برای دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDBW2220RP-Z دمای حداقل -30 درجه و حداکثر 60 درجه با حداکثر رطوبت مجاز 95 درصد است. این دوربین مداربسته میتواند در محیط های سردوکوهستانی و یا گرم و شرجی به خوبی کارکند. درمورد دوربین مداربسته های داهوا باید گفت که به شدت با اقلیم های مختلف ایران سازگاری دارند و جزو بهترین انتخاب های موجود میباشند.

 

مصرف انرژی

انرژی این دوربین مداربسته از طریق ولتاژ 12 ولت DC تامین می شود و حداکثر مصرف برق آن 9.6وات است. لازم به یادآوری است که استفاده از آداپتور و منبع تغذیه مناسب برای عملکرد مناسب دوربین مداربسته HD-CVI داهوا بسیار پراهمیت میباشد و کارایی آن را افزایش میدهد.

 

جمع‌بندی

این سری از دوربین مدار بسته ها میتوانند محافظ مکانهایی با وسعت مشخص و از قبل بررسی شده باشند. امکانات تعریف شده برای دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDBW2220RP-Z و قیمت ایده آل آن باعث شده است گزینه ی خوبی برای فضاهای سرپوشیده باشد. در واقع فروشگاه دفاتر و شرکتهای چند اتاقه و سالنهای تا 40مترمربع باید این مدل را مدنظر داشته باشند.