مدل : DH-HAC-HDBW2220Fz

امتیاز دهید
امتیاز محصول 5.0 از 1 رای
برند :
گارانتی :

یکی دیگر از دوربین مداربسته های پرکاربرد دام که کیفیت ایده آل آن در روز نیز کاربران زیادی را به خود جلب کرده دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDBW2220F است. بررسی این دوربین به شما نشان خواهد داد که چرا  حتی بدون امکان مادون قرمز یک دوربین مداربسته میتواند مورد استقبال کاربران قرار بگیرد.

 

طراحی ظاهری : زیبایی در عین سادگی

طراحی ساده اما نه معمولی این دوربین مداربسته نظر کاربران زیادی را بخود جلب کرده است افرادی که برای محیط خود نیاز به مادون قرمز ندارند از مدل DH-HAC-HDBW2220F به خوبی استقبال می کنند. بخش اعظمی از بدنه این دوربین از شیشه پوشیده شده است. ظاهر ساده و جمع و جور این دوربین مداربسته مناسب افرادیست که به یک دوربین مداربسته کوچک برای محیط کوچک خود نیاز دارند. ابعاد DH-HAC-HDBW2220F تقریبا 6.5x10 سانتیمتر است و حدود 300 گرم وزن دارد که آنرا جزو سبک ترین دوربین مداربسته های حال حاضر در بازار تبدیل کرده است.

 

کیفیت تصویر

DH-HAC-HDBW2220F دوربین مداربسته مدل از حسگر تصویر 1/3 اینچی CCD SONY استفاده میکند که با وضوح تصویر  700TVL تصویر مناسبی را در اختیار شما میگذارد وضمنا میتواند در هر دو سیگنال ویدئویی PAL  و NTSC را پشتیبانی کند. این حسگر توانایی حفظ تصویر در نور بسیار کم را نیز دارد و حداقل روشنایی 0.001 کافیست تا بتوان تصویر را دریافت و به دستگاه ذخیره سازی ارسال کرد.

 

فاصله کانونی تصویر

لنز استفاده شده در مدل DH-HAC-HDBW2220F یکی از رایج ترین لنز های به کار رفته در دوربین های لنز ثابت به شمار می رود و فاصله ی کانونی 3.6 میلیمتر است و زاویه ی دید 78 درجه ای از محیط را خواهید دید. جابجایی زاویه در این دوربین درهنگام نصب 360 درجه افقی و 90 درجه عمودی است ومیتوانید جهت لنز را حول محور های افقی و عمودی تغییر دهید و نگران جابجا کردن محل نصب نباشید.

 

شرایط محیطی

مدل DH-HAC-HDBW2220F در دمای -10 تا 60 درجه سانتیگراد و با رطوبت کمتر از 90 درصد به فعالیت خود ادامه می دهد. بهتر است از این دوربین در دماهای پایین تر استفاده نکنید چون ممکن است در دریافت و ارسال سیگنالها و کیفیت تصاویر اختلال ایجاد شود.

 

مصرف انرژی

دوربین مداربسته مدل DH-HAC-HDBW2220F انرژی خود را از طریق ولتاژ 12 ولت DC تامین میکند و حداکثر مصرف برق در حالت عادی 2 وات است که جزو کمترین میزان مصرف انرژی در دوربین های مشابه به شمار می رود.

 

جمع‌بندی

این دوربین مناسب افرادی است که تداوم کیفیت را در کنار قیمت مناسب و ایده آل می خواهند. کیفیت تصویر مطلوب در کنار ظاهر مناسب این دوربین را برای فضاهای نسبتا کوچک ایده آل کرده است. برای محیط های بیرونی بهتر است از این دوربین استفاده نشود.