مدل : NVR202-16EP

امتیاز دهید
امتیاز محصول 5.0 از 1 رای
برند :
گارانتی : یونیک سرویس

همه کاربران تجهیزات امنیتی به خوبی به این موضوع واقفند که خرید دستگاه ذخیره ی تصاویر از مهمترین نکات یک پروژه به شمار می رود. برای خرید در عین حال که باید نیاز پروژه و تجهیزات را بشناسید و دستگاهی را تهیه کنید که آن نیاز را رفع کند باید بتوانید نیاز های آینده را نیز پیشبینی کنید.آنچه که در خرید nvr ها اهمیت دارد این است که کاربر بتواند با افزایش تعداد دوربین در پروژه و یا تغییر مدل دوربین ها همچنان از دستگاه خریداری شده استفاده کند. در ادامه NVR202-16EP محصولی از nuiview یکی از کاملترین و مجهزترین دستگاه های ذخیره سازی را مورد نقد و بررسی قرار خواهیم داد.

 

طراحی ظاهری

بدنه ای بزرگ با ابعاد 531x442 میلیمتر و ارتفاع 86 میلیمتر که در نمای روبرو علاوه بر لوگو شیارهایی متعددی نیزوجود دارد که در قسمت بالای شیار ها چراغ های وضعیت دستگاه قرار دارد.

این دستگاه حدود 5.5کیلوگرم وزن دارد.

 

ورودی و خروجی ها

در این مدل از 2 رابط RG-45 استفاده به عنوان رابط شبکه استفاده شده است و همینطور رابط های RS-232 و RS-485 نیز به کار گرفته شده اند.

ضمنا شما میتوانید با استفاده از 16کانال ورودی هشدارهای امنیتی را از دوربین های دریافت کنید. در این مدل از 3 خروجی USB استفاده شده است 2درگاه USB2.0 و یک درگاه USB 3.0 که باعث سرعت بیشتری در تهیه ی نسخه ی پشتیبان خواهد شد.

 

ذخیره سازی و بازبینی

ذخیره سازی و بازیابی حساس ترین بخش یک پروژه ی دوربین مداربسته برای کارفرماست. آنچه که اهمیت دارد در اختیار داشتن همه ی تصاویر حساس ممکن با حداکثر کیفیت است. عدم تحقق این موضوع در اغلب موارد منجر به بروز مشکلات متعددی خواهد شد و بعضا پیش آمده که مدیران پروژه با کارفرما دچار اختلافات زیادی شده اند.  نکته حائز اهمیت در NVR202-16EP این است که دستگاه با استفاده از پردازنده ی قوی خود میتواند تصاویر را با حداکثر وضوح تصویر ممکن ذخیره و برای بازبینی آماده کند. درحال حاضر بالاترین کیفیت ممکن 4k که معادل 12مگاپیکسل است می باشد. 

 

هارد

8 هارد با ظرفیت هر هارد 8 ترابایت، بله درست متوجه شده اید 64 ترابایت حجم حافظه ی این دستگاه است که به شما این امکان را می دهد تا برای هر دوربین یک ترابایت فضای ذخیره سازی تخصیص دهید.

 

کیفیت ذخیره سازی و بازبینی

در این مدل تنوع کیفیت بازبینی و ذخیره سازی بسیار زیاد است و شما میتوانید با توجه به مدت زمانی که نیاز دارید تا تصاویر را ذخیره کنید از کیفیت های مختلفی استفاده کنید. این مدل میتواند از پایین ترین تا بالاترین کیفیت موجود در دنیای تجهیزات امنیتی را پوشش دهد.  12حالت ذخیره سازی و بازبینی مختلف از جمله موارد کاربردیست.حداقل کیفیت ممکن CIF است و حداکثر کیفیت 4K معادل 12 مگاپیکسل است.

 

مدیریت شبکه

پهنای باند لازم برای دریافت و ارسال تصاویر 320 مگابیت بر ثانیه است و 128 کاربر به طور همزمان امکان کنترل این دستگاه را دارند.

مدل NVR202-16EP اغلب پروتکل های شبکه را پشتیبانی میکند و میتواند با استفاده از این پروتکل ها تصاویر را بر روی دستگاه های مختلف با امنیت بالا ارسال و دریافت کند.

 

جمع بندی کلی

اگر چه در اغلب موارد استفاده از تعداد کانال های کمتر رواج دارد اما اگر پروژه ی شما بیش از 32 کانال دارد و یا به هر دلیل قصد استفاده از دستگاه 64 کاناله را دارید حتما بررسی محصولات یونی ویو را برای تایید نهایی و خرید در اولویت قرار دهید. این کمپانی با تنوع محصول فوق العاده جذاب و رشد سریع تکنولوژی در محصولاتش توانسته گام های بلندی را برای رسیدن به رتبه های اول این صنعت طی کند.