مدل : NVR202-08E

امتیاز دهید
امتیاز محصول 5.0 از 1 رای
برند :
گارانتی : یونیک سرویس
قیمت : 2,100,000 تومان

همه کاربران تجهیزات امنیتی به خوبی به این موضوع واقفند که خرید دستگاه ذخیره ی تصاویر از مهمترین نکات یک پروژه به شمار می رود. برای خرید در عین حال که باید نیاز پروژه و تجهیزات را بشناسید و دستگاهی را تهیه کنید که آن نیاز را رفع کند باید بتوانید نیاز های آینده را نیز پیشبینی کنید. آنچه که در خرید دستگاه NVR اهمیت دارد این است که کاربر بتواند با افزایش تعداد دوربین مداربسته برای پروژه و یا تغییر مدل آن همچنان از دستگاه خریداری شده استفاده کند و قابلیت ارتقا تعداد دوربین مداربسته پروژه بررسی شود. فارغ از این موضوع که به انتخاب شما بستگی دارد باید کیفیت فنی دستگاه NVR نیز مورد ارزیابی قرار بگیرد. در ادامه به بررسی تخصصی دستگاه ان وی ار مدل NVR202-08E میپردازیم.

 

طراحی ظاهری

دستگاه ذخیره سازی مدل NVR202-08E که توسط شرکت قدرتمند یونی ویو به بازار عرضه شده است. این دستگاه ان وی آر به ابعاد 44× 360×254 میلیمتر طراحی و تولید شده است و حدود 1420 گرم وزن خالص آن بدون اتصال هارد می باشد.
در پنل روبروی دستگاه شما دکمه ی منو، بازبینی و دکمه های کنترلی بازبینی فسلم را مشاهده میکنید، البته ما توصیه میکنیم که برای راحتی  کار حتما از کنترل و ماوس ارائه شده همراه دستگاه های NVR یونی ویو استفاده کنید. درنهایت نیز دکمه خاموش نمودن دستگاه ان وی آر قرار دارد. ضمنا شما سه چرا وضعیت را بضورت عمودی خواهید دید که به ترتیب از بالا به پایین چراغ اول نشان دهنده روشن بودن و اتصال جریان برق و چراغ دوم نشان دهنده اتصال به شبکه و اینترنت و چراغ سوم نمایانگر وضعیت هارد هستند. باید توجه داشته باشید که داشتن مشکل در هرکدام از این بخش ها شما را با مشکلات مهم و جدب ای رو برو خواهد کرد. در شمت چپ دستگاه مدل NVR202-08E میتوانید لوگو برند یونی ویو (UNIVIEW) را به صورت مخفف UNV ببینید.

 

ورودی و خروجی ها

در دستگاه ذخیره سازی تحت شبکه (NVR) مدل NVR202-08E از 1 رابط شبکه در کنار پورت VGA و HDMI استفاده شده است. کلید قطع جریان برق (POWER) در گوشه سمت راست بالا قرار دارد و باید دقت داشته باشید که این کلید به راحتی در دسترس افراد نباشد تا مبادا مشکلی در دریافت و ذخیره تصاویر برای ان وی آر بوجود آید. ضمنا شما میتوانید با استفاده از 8 کانال ورودی هشدارهای امنیتی را از دوربین مداربسته های موجود دریافت کنید. دستگاه ضبط NVR مدل NVR202-08E از 2 درگاه USB استفاده میکند که یکی برای اتصال ماوس و دیگری برای نصب فلش برای دریافت پشتیبان از تصاویر و یا آپدیت آفلاین صورت میگیرد.

 

ذخیره سازی و بازبینی

ذخیره سازی و بازیابی حساس ترین بخش یک پروژه ی دوربین مداربسته برای کارفرماست. آنچه که اهمیت دارد در اختیار داشتن همه ی تصاویر حساس ممکن با حداکثر کیفیت است. عدم تحقق این موضوع در اغلب موارد منجر به بروز مشکلات متعددی خواهد شد و بعضا پیش آمده که مدیران پروژه با کارفرما دچار اختلافات زیادی شده اند.  نکته حائز اهمیت این است که دستگاه ضبط تصاویر NVR باید بتواند با استفاده از پردازنده ی قوی خود تصاویر دریافتی را به صورت همزمان دریافت و ارسال کند. در این میان کمپانی یونی ویو (UNI VIEW) با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا توانسته NVR های قدرتمندی را به بازار عرضه کند. در ادامه دستگاه ضبط تصاویر تحت شبکه مدل NVR202-08E را به صورت تخصصی بررسی خواهیم کرد. در این ان وی آر (NVR) شما میتواند تصاویر را با حداکثر وضوح تصویر ممکن ذخیره و برای بازبینی آماده کنید. درحال حاضر بالاترین کیفیت تصویر ممکن برای بهترین پردازنده ها 4k میباشد که معادل 12مگاپیکسل است می باشد. 

 

هارد

8 هارد با ظرفیت هر هارد 8 ترابایت، بله درست متوجه شده اید 64 ترابایت حجم حافظه ی این دستگاه است که به شما این امکان را می دهد تا برای هر دوربین یک ترابایت فضای ذخیره سازی تخصیص دهید.

 

کیفیت ذخیره سازی و بازبینی

در این مدل تنوع کیفیت بازبینی و ذخیره سازی بسیار زیاد است و شما میتوانید با توجه به مدت زمانی که نیاز دارید تا تصاویر را ذخیره کنید از کیفیت های مختلفی استفاده کنید. این مدل میتواند از پایین ترین تا بالاترین کیفیت موجود در دنیای تجهیزات امنیتی را پوشش دهد.  12حالت ذخیره سازی و بازبینی مختلف از جمله موارد کاربردیست.حداقل کیفیت ممکن CIF است و حداکثر کیفیت 4K معادل 12 مگاپیکسل است.

 

مدیریت شبکه

پهنای باند لازم برای دریافت و ارسال تصاویر 320 مگابیت بر ثانیه است و 128 کاربر به طور همزمان امکان کنترل این دستگاه را دارند.

مدل NVR202-08E اغلب پروتکل های شبکه را پشتیبانی میکند و میتواند با استفاده از این پروتکل ها تصاویر را بر روی دستگاه های مختلف با امنیت بالا ارسال و دریافت کند.

 

جمع بندی کلی

اگر چه در اغلب موارد استفاده از تعداد کانال های کمتر رواج دارد اما اگر پروژه ی شما بیش از 32 کانال دارد و یا به هر دلیل قصد استفاده از دستگاه 64 کاناله را دارید حتما بررسی محصولات یونی ویو را برای تایید نهایی و خرید در اولویت قرار دهید. این کمپانی با تنوع محصول فوق العاده جذاب و رشد سریع تکنولوژی در محصولاتش توانسته گام های بلندی را برای رسیدن به رتبه های اول این صنعت طی کند.