چطور میتوانم هزینه را پرداخت کنم

همکار سی سی تی وی جهت رفاه حال همکاران عزیز، روشهای پرداخت گوناگونی درنظر گرفته است وکاربران عزیز میتوانند باتوجه به انتخاب خود هریک از این روشها را برگزینند.

پس از انتخاب محصول و درج اطلاعات ارسال به مرحله ی پرداخت مبلغ میرسیم که درحال حاضر روشهای زیر برای آن درنظر گرفته شده است:

1- پرداخت بااستفاده از درگاه اینترنتی


کلیه کاربران میتوانند درطی فرآیند ثبت سفارش، بااستفاده از درگاه اینترنتی بانک‌های ملت و پاسارگاد در سایت " همکارسی سی تی وی" هزینه سفارش خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایند.

توجه! با انجام پرداخت وتایید موفقیت آن توسط درگاههای بانکی، سفارش شما بصورت قطعی ثبت میشود و نیازی به تماس بابت اطلاع رسانی نیست. پس از این مرحله سفارش بصورت خودکار وارد مرحله آماده سازی و ارسال میگردد.

حتما بخاطر داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت بسته، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.


   - چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران گرامی سایت همکار سی سی تی وی میتوانند مبلغ سفارش خودرا بااستفاده ازهمه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. درحال حاضر، با کارت اعتباری بانک‏‌های ملت، ملی، صادرات، پاسارگاد، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خریداینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعاتی جهت تایید هویت مالک کارت از شما پرسیده می‌شود که پس از ثبت کردن این اطلاعات و تایید پرداخت، از نتیجه عملیات پرداخت خود آگاه خواهید شد.


2- پرداخت کارت به کارت

 

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاههای بانکی همکار سی سی تی وی ندارند می‌توانند مبلغ سفارش خود را به شماره کارت‌ ثبت شده در این قسمت کارت به کارت و منتقل نمایند. زمان ارسال در این روش کمی طولانی تر از روش قبل است باید پس از واریز مبلغ شماره رسید و مشخصات لازم را درحساب کاربری خود وارد نموده و به کارشناسان فروش اطلاع دهیدو منتظر بمانید تا تایید نهایی پرداخت توسط فروشگاه همکار سی سی تی وی ثبت شود.

توجه! زمان ارسال سفارشات در این روش بعد از تایید فروشگاه خواهد بود، به همین دلیل توصیه میشود بلافاصله پس از واریز مبلغ و ثبت اطلاعات به کارشناسان فروش همکار سی سی تی وی ابلاغ نمایید.


3- پرداخت در محل تحویل (فقط در تهران)


به کاربران عزیز سایت همکار سی سی تی وی توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش و ارسال، پرداخت خود را به صورت اینترنتی ویا کارت به کارت انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، همکار سی سی تی وی این امکان را نیز فراهم آورده است که درصورتیکه آدرس تحویل سفارش آنها، تهران باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند.

توجه! لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از سایر روشهای پرداخت، تسویه شوند.

 
 - پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

     کاربران عزیز میتوانند بااستفاده از دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار(POS) که همراه مامور تحویل کالا میباشند، هنگام دریافت سفارش خود درهمان محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهند.


  - پرداخت نقدی در محل تحویل

     درنهایت و درآخرین روش پرداخت، عزیزانی که تمایل به پرداخت نقدی دارند، میتوانند باپرداخت هزینه به مامور حمل، سفارش خود را تحویل بگیرند.