همکار CCTV یک فروشگاه اینترنتی چند محصولی ((Multi-product  است که با هدف عرضه تجهیزات امنیتی در سراسر کشور به همکاران گرامی در حال فعالیت می باشد.

عدم وجود اطلاعات کامل از برندهای مطرح تجهیزات امنیتی و افزایش تولید کنندگان این محصولات و همچنین، احساس نیاز کاربران به اینگونه محصولات و سردرگمی ناشی از فراوانی گزینه ‌های انتخاب محصول ، باعث ایجاد بستری ناامن و رشد توزیع کالاهای نامرغوب با قیمت‌های غیرواقعی در این زمینه شده است بنا براین می توان گفت که نیاز کاربران تجهیزات امنیتی  به اطمینان از خرید با کیفیت و خدمات پس از فروش مناسب، یکی از دغدغه‌های موجود می‌باشد از این رو وجود بستری مناسب برای آن ها که با عرضه کالای اصل با مناسب ترین قیمت و اطلاع رسانی جامع جهت انتخاب و خرید محصولات و همچنین خدمات پس از فروش متعهدانه که بتواند آسایش خیالی را برای آن ها فراهم کند بسیار ضروری به نظر می رسید و این شرایط ما را بر آن داشت تا با استفاده از سرمایه های انسانی کارآزموده و باتجربه در این زمینه اولین هایپرمارکت تجهیزات امنیتی را در کشور راه اندازی کنیم

بر این اساس محوریت اهداف کلی فروشگاه همکار CCTV بر پایه ی :

معرفی کالای اصل و با کیفیت

قیمت مناسب و رقابتی

سهولت در انتخاب و فرآیند خرید محصولات امنیتی

تسریع در تحویل کالا در سریع ترین زمان ممکن حتی در تعطیلات

خدمات پس از فروش عالی و متعهدانه

ارزش‌گذاری به خواسته‌ها و نیازهای کاربران و ایجاد آسودگی خیال در خرید تجهیزات امنیتی شکل گرفته است.

همانظور که گفته شد فروشگاه اینترنتی همکار CCTV، یک فروشگاه مستقل اینترنتی جهت ارائه محصولات متنوع تجهیزات امنیتی به همکاران عزیز در سراسر کشور می باشد، که به همه ی همکاران از جمله همکاران نصب و همکاران فروش و توزیع این امکان را می دهد اقلام مورد نیاز خود را در این فروشگاه یافته و به سادگی انتخاب ،مقایسه و خرید نمایند.

در طراحی این فروشگاه سعی بر آن بوده تا به تمام نیاز های بی پاسخ کاربران تجهیزات امنیتی پاسخ داده شود، جست و جوی هوشمند، ارائه تصاویر واقعی از ظاهر محصولات، اطلاعات کلی و فنی محصولات به صورت نقد و بررسی و جدول مقایسه ای و همچنین امکان درج نظرات برای محصولات از جمله امکاناتی است که به شما در انتخاب یک محصول کمک بسیاری خواهد داشت.

اتنخاب محصولات براساس کیفیت و سوابق خدمات شرکت تولید کننده و همچنین گردآوری سبد محصولی قدرتمند و متنوع با بهترین قیمت ممکن صورت می گیرد. همکار CCTV سعی نموده تا با ارائه توضیحات جامع در مورد تمام اصطلاحات رایج در تجهیزات امنیتی سردرگمی کاذب را از کاربران عزیز دور نماید.

ارسال به حتی مرزی ترین نقطه ی کشور و توزیع سریع و باکیفیت کالا در سراسر ایران و خدمات پس از فروش متعهدانه، و پرداختی مطمئن از درگاه های آنلاین و یا پس از تحویل کالا در محل، آسودگی خاطر را برای کاربران عزیز به ارمغان آورده است.

ما با همکاری با برند های مطرح دوربین مداربسته همچون هایک ویژن ( HIKVISION ) ، یونی ویو (UNIVIEW) ، داهوا (DAHUA) و منبع تغذیه و لوازم جانبی مین - ول (MEANWELL) و وسترن دیجیتال (WESTERN DIGITAL) و سیگیت (SEAGATE) ارئه خدمات را آغاز کرده ایم و در تلاش هستیم تا با افزودن گروه های مختلف محصولات در زمینه تجهیزات امنیتی از قبیل : دزدگیر، کنترل تردد، گیت و راهبند ، یو پی اس، رک و ... سبد محصولات کاملی را به همکاران عزیز ارائه دهیم.

در همین راستا از تمام شرکت های معتبر واردکننده در زمینه تجهیزات امنیتی جهت همکاری دعوت به عمل می آید.

صاحب امتیاز سایت : ناهید هزاوه

امید است که با پیشرفت و بهبود مستمر کیفیت همه جانبه در امر عرضه محصولات امنیتی مرغوب با قیمت مناسب بتوانیم خدمتی عالی و در خور شان هم وطنان، مهین عزیزمان ارائه نماییم.