1 2 3  
دوشنبه 1396.11.02
با اتصال دوربین های گردان و یا PTZ به پورت های RS-232 و RS-485 می توان دوربین های متحرک را کنترل کرد

چرا دوربین ای پی؟؟ چرا دوربین ای پی یونی ویو ؟

تعقیب هوشمند اهداف تکنولوژی ای مبتنی بر پردازش تصویر است که در دوربین اسپید دام به کاربرکمک می کند از طریق دوربین اهداف مورد نظر خود را دنبال کند

نرم افزار iVMS-4200 یک نرم افزار مدیریت سیستم مداربسته ساخت هایک ویژن است

يکشنبه 1396.08.21
یک دستگاه بسیار ساده و ارزان که به نوعی فرستنده دیجیتال رادیویی برد پایین است که از آن برای ایجاد شبکه های رایانه ای در فواصل نسبتا کم استفاده می شود

دوشنبه 1396.08.15
دوربین مداربسته POE به دوربین مداربسته تحت شبکه ای گفته می شود که نیاز به منبع تغذیه جداگانه ندارد و انرژی برق ان از طریق کابل شبکه تامین می شود.

برای استفاده از کابل کشی شبکه برای فواصل بیش از 100متر شما مجبور به استفاده از poe exender یا افزایش دهنده طول کابل شبکه هستید

تکنولوژی POC برای دوربین مداربسته آنالوگ یکی از عملکرد هایی است که میتواند کارایی نصب دوربین های مداربسته را کاملا تغییر دهد شاید قبلا در طول نصب دوربین مداربسته به ساختن چنین تکنولوژی برای دوربین های مداربسته فکر کرده باشید

یکی از سوالات و مواردی که بطور روزانه توسط کاربران سوال میشود درمورد انتخاب دوربین مداربسته ی مناسب برای دفاتر اداری و شرکتهاست.

امروزه اکثر تولیدکنندهگان تجهیزات امنیتی قابلیتهای افزایش کیفیت تصویر توسط منوOSD را به دوربین مداربسته خود اضافه کرده اند. در قسمت قبل به معرفی کلی منو OSD دوربین مداربسته پرداختیم و اهمیت استفاده از آن و کاربردهای گوناگون آن را بطور اجمالی بررسی کردیم.

یکی از ویژگیهایی که دوربین مداربسته ای را از سایرین متمایز میکند وجود کابل OSD است. دوربین مداربسته هایی که دارای کابل منودار (OSD) هستند عموما دارای قابلیتهای ویژه ای هستند وعموما نسبت به دوربین مداربسته های هم سطح اما بدون منو قیمت بیشتری دارند

همانطور که در قسمت قبل عنوان شد انتخاب لنز دوربین مداربسته اهمیت ویژه ای دارد، در ادامه ی مقاله نیز انواع لنز و اندازه های موجود را معرفی کردیم. در این قسمت به بررسی و معرفی تک تک نامهای وعناوین مربوط به لنز دوربین مداربسته میپردازیم.

اگرچه کیفیت تصویر یک دوربین مداربسته تاثیر بسزایی در تعیین و تایید رضایت مشتری دارد اما این لنز دوربین مداربسته است که نشان میدهد شما چه وسعت دیدی خواهید داشت! متاسفانه بارها دیده شده همکاران گرامی در حین خرید دوربین مداربسته موردنظر خود فقط به کیفیت و وضوح تصویر اکتفا کرده اند ودرحین نصب باعدم رضایت مشتری مواجه شده اند این موارد خود دلیلی برای از دست دادن پروژه های احتمالی بعدی و ضرر همکاران میشود. برای حل این مشکل بهتر است با انواع لنزهای موجود در دوربین مداربسته و اندازه های استاندارد آشناشوید.

اخبار ادغام شرکتهای بزرگ درزمینه تولید تجهیزات امنیتی یا شرکتهایی که در این زمینه فعالیتی داشتند سروصدای زیادی درسال 2016 به پا کرد. از جمله شرکتهایی که دراین سال باهدف توسعه و دستیابی به تکنولوژی های جدید دراین ادغام ها حضور داشتند میتوان به شرکتهای تیکو، هانیول، هایک ویژن، ADTو اینگرام میکرو اشاره کرد.

اخبار ادغام شرکتهای بزرگ درزمینه تولید تجهیزات امنیتی یا شرکتهایی که در این زمینه فعالیتی داشتند سروصدای زیادی درسال 2016 به پا کرد. از جمله شرکتهایی که دراین سال باهدف توسعه و دستیابی به تکنولوژی های جدید دراین ادغام ها حضور داشتند میتوان به شرکتهای تیکو، هانیول، هایک ویژن، ADTو اینگرام میکرو اشاره کرد.

قابلیت WDR این امکان را ایجاد میکند که شما تصویری ایده آل را درشرایطی که امکان دسترسی به تصویر مناسب ممکن نیست دراختیار داشته باشید. درواقع اگر واقع بینانه نگاه کنیم حتی چسم انشان بامکانیزم پیچیده ی خود قادر به رویت مناسب تصویر فردی که درمقابل نور قراگرفته است نیست.

واژه WDR که مخفف و برگرفته از سه حرف ابتدایی عبارت wide dynamic range است، یکی از ویژگیهای تصویر برای افزایش وضوح درحالتیست که نور زیاد از پشت باعث تیرگی تصویر شده است.

هایک ویژن بتازگی موفق به ارائه راه حلی مقرون بصرفه و ارزان برای نصب و راه اندازی تجهیزات امنیتی POE درسی فواصل طولانیتر نسبت به گذشته شده است.

دوربین مداربسته دیددرشب به دوربینی گفته میشود که قادرباشد درتاریکی شب وباتوجه به توان فنی خود نسبت به میزان تاریکی، تصاویری درحالت مادون قرمز را نمایش دهد.

 1 2 3