مدل : DS-2CE56D5T-VFIR

امتیاز دهید
امتیاز محصول 5.0 از 1 رای
برند :
گارانتی : دو ساله هایک سرویس

دوربین مداربسته دام وندال از سری دوربین های محبوبی هستند که مدت هاست با همین شکل وشمایل عرضه میشوند. استقبال بیش ازحد ازاین مدل باعث شده همچنان در گروه دوربین مداربسته های پرفروش باقی بماند وظاهرا به این راحتی از سبد تولید شرکتهای بزرگ خارج نمیشود. با هم به بررسی دوربین مداربسته HDTVI مدل DS-2CE56D5T-VFIR از مدلهای موجود تولید کمپانی بزرگ هایک ویژن میپردازیم.

 

طراحی ظاهری

دوربین مداربسته دام مدل DS-2CE56D5T-VFIR یکی از بزرگترین مدلهای دوربین مداربسته دام HDTVI به حساب می آید. بدنه ی زیبای فلزی فوق العاده وقسمت شیشه ای این دوربین مداربسته به شما حس داشتن یک دوربین حرفه ای را خواهد داد. دوربین مداربسته ای که سارقان به شدت از آن وحشت خواهند داشت! درادامه با بررسی بخش فنی این دوربین مداربسته متوجه خواهیدشد که این حس کاملا درست و قابل لمس است.

همانطور که گفته شد دوربین مداربسته وندال HDTVI مدل DS-2CE56D5T-VFIR با وزن حدودی 380گرم و ابعاد تقریبی13.6x10.1میلیمتر طراحی شده است.

 

کیفیت تصویر

دوربین مداربسته مدل DS-2CE56D5T-VFIR ازحسگر تصویر پیشرفته 1/3اینچیCMOS  استفاده میکند. این دوربین مداربسته قادر است تا تصویری با ابعاد 1280x1080پیکسل معادل 2مگاپیکسل را باکیفیتی عالی نمایش دهد. وضوح تصویر2مگاپیکسل این دوربین مداربسته را جزو بهترین دوربین مداربسته های HD-TVI قرار داده است. حداقل روشنایی محیط برای این دوربین مداربسته 0.01 لوکس است ودرحالت دید درشب با حداقل روشنایی صفر لوکس ال ای دی های هوشمند فعال میشوند و تصاویر بانور مادون قرمز دریافت میگردد. امکانات زیاد این دوربین درحالتهای مختلف باعث میشود که هرگز نگران کیفیت تصویر نباشید. استفاده از قابلیت هایی همچون حساسیت به حرکت و تعیین حریم خصوصی دو قابلیت ویژه برای این دوربین مداربسته بشمار میرود.

 

دوربینی فوق العاده برای بانک ها و موسسات و ادارات دولتی و خصوصی

 

فاصله کانونی تصویر

دوربین مداربسته مدل DS-2CE56D5T-VFIR با لنز متغیر 2.8–12میلیمتر تولید شده است و دوربین مداربسته میتواند زاویه ی بین 32 تا 92درجه را درهر صورت پوشش دهد ضمنا با زاویه حرکتی یا چرخشی 360درجه افقی و 180درجه عمودی شما میتوانید با تغییر درجهات مختلف چرخشهای لازم را نیز داشته باشید.

 

استانداردهای فیزیکی

دوربین مداربسته دام وندال مدل DS-2CE56D5T-VFIR یک دوربین مداربسته INDOOR است و نمیتواند درمحیط بیرونی عملکردی باقدرت داخل داشته باشد. درضمن این دوربین مداربسته فاقد قابلیت ضدآب است که عملا نیازی هم به این قابلیت برای داخل ساختمان نیست. درهنگام خرید این دوربین مداربسته به مشاوره همکاران ما درمورد ویژگیهای این دوربین مداربسته توجه داشته باشید تا انتخابی صحیح رضایت حداکثری شمارا جلب نماید.

 

شرایط محیطی

اگرچه دوربین مداربسته مدل DS-2CE56D5T-VFIR مناسب شرایط دمایی محیط های داخلی طراحی شده است اما میتواند دربازه ی دمایی -20 تا 60درجه سانتیگراد تصاویر رادریافت وارسال نماید. این بازه ی دمایی نشان میدهد که شما دراغلب محیط های بسته میتوانید از دوربین مداربسته HDTVI مدل DS-2CE56D5T-VFIR استفاده کنید. باید توجه داشت که در محیط های مسقف که گرما به سمت بالا و دوربین مداربسته در حرکت است از دمای60 درجه تجاوز نکنیم.

 

مصرف انرژی

دوربین مداربسته مدل DS-2CE56D5T-VFIR از طریق ولتاژ 12 ولت DC انرژی خود را تامین میکند و حداکثر مصرف برق 2 وات است.

 

جمع‌بندی

دوربین مداربسته مدل DS-2CE56D5T-VFIR برای محیط های داخلی و مهم مانند بانک ها و موسسات مالی و یا صرافی ها و فضاهای پراهمیت داخلی و خارجی میتواند نصب شود و با حفظ کیفیت در طول زمان تصاویر را برای ذخیره سازی ارسال  کند. این دوربین مداربسته یکی از بهترین دوربین مداربسته های امنیتی برای فضاهای داخلی به شمار می آید. برای پی بردن به قابلیت های مهم آن قسمت مشخصات فنی را حتما بررسی کنید.