مدل : DS-2CE55C2P-IRM

امتیاز دهید
امتیاز محصول 5.0 از 1 رای
برند :
گارانتی : دوسال گارانتی هایک سرویس

یکی از دلایل پیشرفت و موفقیت شرکت های تولیدکننده تجهیزات امنیتی این است که محصولات تولیدشده در فروش نهایی با استقبال قابل توجهی روبرو شوند. در این مورد، هایکویژن بارها موفق به جلب رضایت مشتریان خود در ازای کیفیت محصولات تولیدی شده است. دوربین مداربسته مدل DS-2CE55C2P-IRM یکی از مدلهای بسیار موفق هایکویژن در تولید تجهیزات امنیتی بوده است و اگر چه مدت ها از تولید آن میگذرد اما همچنان جزو بهترین ها در میان دوربینهای مداربسته آنالوگ می باشد. در بررسی دوربین مداربسته مدل DS-2CE55C2P-IRM شما را با توان بالای آن آشنا خواهیم کرد.

 

طراحی ظاهری

بدنه ی فلزی دوربین مداربسته مدل DS-2CE55C2P-IRM از 3 قسمت تشکیل شده است که قسمت بیرونی آن با ظاهری کره ای شکل در داخل قسمت میانی قرار گرفته است. طراحی زیبای کمپانی سازنده یعنی هایکویژن در قسمت میانی بوضوح قابل مشاهده است این بخش که وظیفه نگه داری هسته اصلی دوربین مداربسته را برعهده دارد و به پایه متصل شده است اجازه چرخش قسمت کره ای شکل را برای داشتن جهت مناسب به شما میدهد.

 

کیفیت تصویر

به لطف وجود حسگر 1.3 مگاپیکسلی و 1/3 اینچی PICADIS شما شاهد وضوح تصویر 720TVL در ابعاد 1280x960 خواهید بود که کیفیت بسیار مطلوبی در بین دوربین های مداربسته آنالوگ بشمار می رود. از این حیث شما بهترین دوربین مداربسته آنالوگ را در اختیار دارید که می تواند در نور بسیار ضعیف هم تصویر را ذخیره کند. علاوه بر این در حالت دید در شب هم توان ذخیره تصاویر در لوکس نور صفر یعنی تاریکی مطلق  را دارد.
وضوح تصویر 720TVL این دوربین مداربسته را جزو بهترین دوربین های آنالوگ قرار داده است. استفاده از تکنولوژی SMART IR باعث شده است که با رفع اثرات مادون قرمز در تاریکی شما تصاویر باکیفیتی را در اختیار داشته باشید. حداکثر فاصله ی تعریف شده مادون قرمز برای دوربین مداربسته مدل DS-2CE55C2P-IRM حدودا 20 متر است.

 

فاصله کانونی تصویر

یکی از لنز های پرکاربرد در صنعت دوربین مداربسته لنزهای با فاصله کانونی 3.6 میلیمتر هستند که معمولا در اغلب پروژه ها استفاده می شوند دوربین مداربسته مدل DS-2CE55C2P-IRM هم از همین لنز استفاده می کند . در این حالت زاویه ی دید 71.4درجه ای را در حالت ایده آل خواهید داشت.

 

استانداردهای فیزیکی

رعایت استانداردهای لازم در دوربین های مداربسته مخصوصا دوربین مداربسته دام کار سخت و پرزحمتی است که دربسیاری ازمدلها فقط به نمایش یک برچسب منتهی میشود و نمیتوان کاربرد حقیقی را انتظار داشت  اما هایک ویژن به معنای واقعی به استاندارد IP66 پایبند است و دوربین مدار بسته مدل DS-2CE55C2P-IRM علی رغم نوع بدنه که دام و اغلب برای مصارف داخلیست از این استاندارد پیروی می کند.
 


شرایط محیطی

نگران تغییرات دمایی و آب و هوایی نباشید. تحمل 100درجه اختلاف دما این امکان را به شما می دهد تا با خیالی آسوده نسبت به انتخاب این دوربین مداربسته اقدام کنید. دمای حداقل -40 درجه و حداکثر60 درجه بالای صفر محدوده دمایی کارکرد دوربین مداربسته مدل DS-2CE55C2P-IRM است.

 

مصرف انرژی

شما میتوانید با اعمال یک جریان ضعیف انرژی دوربین مداربسته مدل DS-2CE55C2P-IRM را با ولتاژ12 ولت DC تامین کنید. برای این دوربین مداربسته حداکثر مصرف برق 1.5 وات است که در حالت مادون قرمز (دید در شب) تا 4.5 وات افزایش می یابد. برای تهیه منبع تغذیه مناسب برای این دوربین مداربسته باید از آداپتورهای باکیفیت و استاندارد استفاده کنید.

 

جمع‌بندی

در اغلب پروژه ها نیاز به خرید حداقل یک دوربین مداربسته دام وجود دارد که در معمولی ترین حالت کنترل یک درب ورود ویا خروج را بر عهده دارد. درواقع اهمیت کاربرد این دوربین مداربسته به اهمیت دقت در خرید می افزاید. به همین دلیل ما بالاترین کیفیت یعنی 720TVL را به شما توصیه می کنیم که توان مقابله با شرایط محیطی خاص را داشته باشد.