مدل : DS-2CC51A2P

امتیاز دهید
امتیاز محصول 5.0 از 1 رای
برند :
گارانتی : دوسال گارانتی هایک سرویس

یکی دیگر از دوربین مداربسته های پرکاربرد دام که کیفیت ایده آل آن در روز نیز کاربران زیادی را به خود جلب کرده دوربین مداربسته مدل DS-2CC51A2P است. بررسی این دوربین مداربسته به شما نشان خواهد داد که چرا  حتی بدون امکان مادون قرمز یک دوربین مداربسته میتواند مورد استقبال کاربران قرار بگیرد.

 

طراحی ظاهری

طراحی ساده اما نه معمولی این دوربین مداربسته نظر کاربران زیادی را بخود جلب کرده است افرادی که برای محیط خود نیاز به مادون قرمز ندارند از دوربین مداربسته مدل DS-2CC51A2P به شدت استقبال می کنند. بخش اعظمی از بدنه این دوربین مداربسته از شیشه پوشیده شده است. ظاهر ساده و جمع و جور این دوربین مداربسته مناسب افرادیست که به یک دوربین مداربسته کوچک برای محیط کوچک خود نیاز دارند. ابعاد دوربین مداربسته مدل DS-2CC51A2P تقریبا 6.5x10 سانتیمتر است و حدود 300 گرم وزن دارد که آنرا به یکی از سبک وزن ترین دوربین مداربسته های حال حاضر در بازار تبدیل کرده است.

 

کیفیت تصویر

 دوربین مداربسته مدلDS-2CC51A2P از حسگر تصویر 1/3 اینچی CCD SONY استفاده میکند که با وضوح تصویر  700TVL تصویر مناسبی را در اختیار شما میگذارد و ضمنا میتواند ارسال تصویر را درهردو سیگنال ویدئویی PAL و NTSC پشتیبانی کند. این حسگر توانایی حفظ تصویر در نور بسیار کم را نیز دارد و حداقل روشنایی 0.001 کافیست تا بتوان تصویر را دریافت و به دستگاه ذخیره سازی ارسال کرد.

 

فاصله کانونی تصویر

لنز استفاده شده در دوربین مداربسته آنالوگ مدل DS-2CC51A2P یکی از رایج ترین لنز های به کار رفته در دوربین مداربسته های لنز ثابت به شمار می رود و فاصله ی کانونی 3.6 میلیمتر است و زاویه ی دید 78 درجه ای از محیط را خواهید دید. جابجایی زاویه دید در دوربین مداربسته دام مدل DS-2CC51A2P درهنگام نصب 360 درجه افقی و 90 درجه عمودی است و شما به راحتی میتوانید جهت لنز را حول محورهای افقی و عمودی تغییر دهید و نگران جابجا کردن محل نصب نباشید.

 

شرایط محیطی

دوربین مداربسته دام مدل DS-2CC51A2P در دمای -10 تا 60 درجه سانتیگراد و با رطوبت کمتر از 90 درصد به فعالیت خود ادامه میدهد. بهتر است از این دوربین مداربسته آنالوگ در دماهای پایین تر استفاده نکنید چون ممکن است در دریافت و ارسال سیگنالها و کیفیت تصاویر اختلال ایجاد شود. البته در موارد کمی فضاهای مورد نصب این دوربین مداربسته دمای کمتر از -10 درجه دارند زیرا معمولا محیطی بسته هستند.

 

مصرف انرژی

دوربین مداربسته مدل DS-2CC51A2P انرژی خود را از طریق ولتاژ 12 ولت DC تامین میکند و حداکثر مصرف برق در حالت عادی 2 وات است که جزو کمترین میزان مصرف انرژی در دوربین مداربسته های مشابه به شمار می رود.

 

جمع‌بندی

دوربین مداربسته مدل DS-2CC51A2P مناسب افرادی است که تداوم کیفیت را در کنار قیمت مناسب و ایده آل می خواهند. کیفیت تصویر مطلوب در کنار ظاهر مناسب این دوربین مداربسته آنالوگ را برای فضاهای نسبتا کوچک ایده آل کرده است. با توجه به آنچه گفته شد توصیه میشود درصورت عدم اجبار برای محیط های بیرونی از این دوربین مداربسته استفاده نشود.